Reklama

Děti a punčocháče.

Tina (Čt, 21. 3. 2019 - 16:03)

A já myslela, že jsem byla jediná. Moje máma mě je nutila v zimě nosit taky ještě i na střední škole. Pod kalhoty mi to ani tak nevadilo, ale párkrát jsem si je musela vzít i pod sukni a to jsem se tedy dost styděla. Ostatní holky ve škole už nosili většinou jen silonky a já jsem byla přesvědčena, že žádný kluk o mne ani nezavadí, protože jsem v těch hrozných punčocháčích.
A teď jsem ráda, když si dcera vezme v zimě pod kalhoty aspoň silonky.

JoVa (Pá, 22. 3. 2019 - 09:03)

Nechápu jak tě k tomu mohla donutit. Já bych nešla a basta.

Tina (Ne, 24. 3. 2019 - 10:03)

No byla jsem poslušná dcera. Byly věci, které si mamka nedala rozmluvit. Nošení punčocháčů bylo jednou z nich. Naštěstí pak uznala že v šestnácti už jsem dost velká na nošení dětských punčocháčů.

JoVa (Čt, 21. 3. 2019 - 14:03)

Náš nosil punčocháče jen do školky pak už ne a to ještě s protestama. Ty řádkový punčocháče si pamatuju, byly děsný a nosila jsem je jako malá. V 16 bych se před návštěvou hanbou propadla, to tě lituju.

Návštěvník (Čt, 21. 3. 2019 - 08:03)

Ne, ale na lyže nosí spodky. Punčochy nosily jen na prvním stupni. Já ty hnědý
nosil na zakladce taky , a některé holky je měly na horách I v prváku a neměl jsem pocit, že by se styděly.

JoVa (Čt, 21. 3. 2019 - 14:03)

Punčocháče v prváku? A nepletete se? Na základce ještě jo , ale tak na prvním stupni v devítce už sotva.

Návštěvník (Čt, 21. 3. 2019 - 21:03)

Určitě se nepletu, kluci bílý spodky,holky punčochy a frajeři mrzli Nepamatuji si, že by někdo měl termoprádlo. Punčochy jsem nosil celou základku, tělák netělák, ale v 7,8 třídě nás už bylo méně. Na gymplu už je nenosil z kluků nikdo. Tam bych si je do školy nevzal, ale občas jsem je na ven asi ještě nosil. A doma jsem taky většinou byl jen v punčochách a pokud jsem se styděl tak ne za punčochy , ale jak v pubertě bylo poznat mé časté hormonální vzrušení.

Návštěvník (Pá, 22. 3. 2019 - 09:03)

Tak to bych raději mrzla. Pohled na puboše v punčoškách s musel být zážitek pro návštěvu.

Návštěvník (Pá, 22. 3. 2019 - 11:03)

Pohled na puboše v punčochách je stejnej jak v termoprádle. Ve věku 13,14 let kdy jsem je nosil puberta teprve začinala a vidět nic nebylo takže bylo hned poznat, że jsem honil misto učení.

Martinven (Ne, 24. 3. 2019 - 05:03)

Náš kluk chodí doma ve slipech a i přes ně je krásně vidět zda je nadrženej nebo vyhoněněj. Je jasný že ve 14ti jde většinou o ten první případ.

Marcela (Čt, 21. 3. 2019 - 22:03)

Tak já je tedy měla jen pod kalhoty, sukni jsem v zimě vůbec nenosila, i tak to stačilo. Je fakt, že jsem prostě nesměla prochladnout. Díky tomu jsem měla strašně problémy i na lyžích.

Olda (Čt, 21. 3. 2019 - 16:03)

Bylo nás ve třídě víc, nosili jsme na jaře a na podzim punčocháče a kraťasy, jiní třeba přes punčocháče tepláky nebo pumpky. Ještě na měšťance. Bylo to po válce a nosilo se co šlo, nebylo na ofrňování. Pořád to bylo přijatelnější než celotělové triko.

Kazmuk (St, 20. 3. 2019 - 12:03)

No já nevím ale já punčocháče stále nosím pod kalhoty hlavně po ránu je ještě chladno a děcka je také stále chtějí nosí silonové punčocháče dětské syn 10 let má klasické silonové punčocháče S to jsou asi 1 má silonky sice dámské ale nevadí mu a doma nosí dětské bavlněné místo tepláků či něco jiného

Xxxxx (St, 20. 3. 2019 - 16:03)

??????

Věra (Čt, 14. 3. 2019 - 16:03)

Na punčocháčích ujíždí taky můj kluk. Ale nosit je musím já.

(Čt, 14. 3. 2019 - 13:03)

Na vlaku.

Hanka (Út, 26. 2. 2019 - 23:02)

Dnes se jim říká legíny,
hlavně holky je nosí rády a ty starší nenosí nic jiného, jsou sexy .nechápu co na nich ujíždíte. vždyť je to oblečení nako každé jiné

Nóóó (St, 27. 2. 2019 - 10:02)

A na čem ujíždíš ty?

Nóóó (St, 27. 2. 2019 - 10:02)

Punčocháče a legíny to je velký rozdíl. Legíny jsou sešívaný na vnitřní strane stehna a nemají ťapky.

Jirka (Po, 25. 2. 2019 - 09:02)

Někomu zase j....?

Reklama

Přidat komentář