Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Lenkanabalenka (Ne, 21. 10. 2018 - 19:10)

včera poprvé zimní...Jakou máš? Kde jsi v ní byla? Ráno jdu do práce ve vestě a vysokém roláku,přes to si vezmu ještě velký šátek.

Jana (Ne, 21. 10. 2018 - 08:10)

včera poprvé zimní kombinéza, SUPER . i LOVE snowsuits

Lenkanabalenka (So, 20. 10. 2018 - 13:10)

Koukala jsem se na ty...Vyzkoušej je v klidu doma,musíš se naučit pouštět čůrání postupně,aby se stihlo vsakovat do hmoty v kalhotkách.Zpočátku mi to také moc nešlo,ale naučila jsem se to. Případně si kup ve zdr.potřebách tzv.permici /permanentní cévku/ a zaveď si jí.Potom konec cévky nech volně položený na povrchu plenky a nemusíš nic řešit,postupně budeš sama odtékat aniž bys to nějak ovlivnila nebo cítila.Včera jsem si o známé švadleny přinesla na zimu ušité dvoje flísové elasťáky. Jsou z dvojitého flísu a mezi tím je ještě vrstva vatelínu co se používá do zimních bund.Ráno jsem je vyzkoušela,jsou perfetkní,velmi teplé.Normálně se asi nedají nikde koupit.

Lukáš (Po, 12. 11. 2018 - 21:11)

Myslíš, že by paní švadlena zvládla ušít i pánskou verzi zateplených elasťáků?

Joe (Po, 19. 11. 2018 - 14:11)

To bude trochu problém, elasťáky jsou proto elasťáky že šponují a natahují se - tedy kdyby byla izolace např. z peří, tak ho za chvíli slisují a izolace je kde? No někde v p. Ovšem nevím ,jestli je chceš používat jako tepelnou izolaci nebo k něčemu jinému, neumím si představit, k čemu.
V zásadě každý pružný materiál nemá valné teploizolační schopnosti, což je dáno jejich smršťováním. když bys měl vhodný materiál, ušít se dá všechno, ovšem elastické materiály vyžadují elastické švy a to se na klasickém stroji ušit tak, aby to fungovalo, prakticky nedá. Spíš se to bude dobře párat, až to zahodíš. Fabricky se to nešije, spíš vyrábí jako úplety. Takže vymysli raději něco jiného. Já jsem třeba před dávným časem koupil v Globusu za pár kaček takové jemné chlupaté deky a udělal z nich kalhoty pod kombinézu. Hřály perfektně a nebyly na nohou ani cítít. Pak mi je zabavila žena, nosila oboje najednou a já musel vymýšlet něco jiného. Náhodou jsem jsem ty deky našel náhodou v Globusu v Brně ve slevě, tak jsme udělali ještě místo flanelové bundy něco z těch dek k těm kalhotám, byly to perfektní bundy, ještě jednu mám.. No, nic, když Tě něco napadne, zavolej, já Ti to pohaním...
Joe

Lukáš (Pá, 19. 10. 2018 - 16:10)

Koukala jsem se na ty...Neboj, není se čeho bát. Jen musíš čůrat pomalu, aby se to stihlo vsáknout. Kdybys to pustila proudem, kalhotky by mohly protéct.

Ivett (Pá, 19. 10. 2018 - 11:10)

Jé,koukám,když jsem po...Koukala jsem se na ty inkontinenční kalhotky a vypadají,že by mohly být dobré. O vyzkoušení něčeho podobného pod oteplováky přemýšlím již delší dobu,jako pjistku když to přijde nečekaně,nebo když se nedej bože zastaví na delší dobu lanovka.Akorát nevím,jak si s tím budu připadat,vidět pod oblečením to asi není,váhám,asi si objednám vzorek na zkoušku,snad se zvládnu do toho počůrat.

Steve (St, 17. 10. 2018 - 15:10)

Už můžete pomalu začít vytahovat tato oblečení ... ochlazení se blíží.

Péřový kabát Jolina (Út, 16. 10. 2018 - 17:10)

Prodám péřový kabát...Ahoj Majkle,o péřový kabát bych měl zájem. V jakém je stavu?Zdraví Tě [email protected]

Lenkanabalenka (Po, 15. 10. 2018 - 19:10)

Jé,koukám,když jsem po delší době otevřela diskuzi,že vpravo je reklama na inkontinenční kalhotky depend active-fit,vypadají dobře,asi si nechám zaslat pár vzorků na zkoušku. Do kombinézy by mohly být fajn,třeba budou lepší než ty co používám. Máte s nimi někdo nějakou zkušenost?

montana (So, 13. 10. 2018 - 15:10)

Pro TNF - zavolej na 723 839...Ješte něco, TNF - mám ještě několik dalších kombinéz, které již nepoužívám, péřové i duťákové, - jsou v netknutém stavu, vyčištěné a se specielním vedením zipů pro pohodlné oblékání Já mám jinou, kterou používám hlavně na snowmobil, stojí za prohlédnutí nebo ti pošlu obrázek mailem, který ovšem neznám. Když zavoláš, domluvíme se. Mojí zálibou je toulání se v zimě zasněženou přírodou.Joe

montana (So, 13. 10. 2018 - 15:10)

Jj, batoh to zabije jako...Pro TNF - zavolej na 723 839 208 vždy večer tak kolem osmé. Jednu prakticky nenošeniou mám na prodej - modrou, silně plněnou a levně.Joe

Ivett (Po, 1. 10. 2018 - 18:10)

ja nosim koženou bundu kolem...Nevím,ale asi jste úplně mimo diskuzi,tady se řeší trochu jiné bundy...

edw (Ne, 30. 9. 2018 - 22:09)

ja nosim koženou bundu kolem...není

KM (Ne, 30. 9. 2018 - 22:09)

ja nosim koženou bundu kolem...Neni.

michal (Pá, 28. 9. 2018 - 13:09)

ja nosim koženou bundu kolem pasu jeto sexy)

Lenkanabalenka (Út, 25. 9. 2018 - 08:09)

Pěkný,akorát bych asi...Kukla mi vůbec nevadí,samozřejmě musí být z kvalitní měkoučké vlny a hlavně nesmí kousat,tu co jsem měla na dovče má pouze dva otvory pro oči,tak že nejde jako ty s většími otvory stáhnout pod nos nebo bradu.Dýchání přes ní mám moc ráda. Dneska ráno bylo u nás 5stupňů,tak že jsem šla ráno v péřové vestě a vysokém roláku,který jsem měla na puse.Cestou jsem potkala pár zmrzlých holek v zimních bundách a šátky.Zítra asi vytáhnu velký šátek,ten jsem si také oblíbila pro soji měkkost a jak pěkně hřeje. Také se už nabalujete?

Anonym (Ne, 23. 9. 2018 - 23:09)

Ta bunda samotna, myslim...Možná z linku vypadá dementně, ale na real je uplně jiná. Krásná, přítelkyně byla štastná. Mrzí jí že ji ma malou. Kožich na kapuci fakt huňatý.Péřovky nemáme nějak v oblibě :D

KM (Ne, 23. 9. 2018 - 18:09)

Ahoj, Asi mimo tému, ale...Ta bunda samotna, myslim strih, ktery pripomina pytel na brambory a ten ne-kozichovy povrch, ktery pripomina rovnez pytel na brambory je abnormalne hnusna. Proc jste ji nekoupil lesklou, bochnatou perovku s kozichovym doplnkem?

Ivett (Ne, 23. 9. 2018 - 13:09)

Dneska ráno po šesté...Pěkný,akorát bych asi nevydržela mít na puse celou noc kuklu a dýchat do vlny. Nevadí ti to? Co kámoška,také měla kuklu?

Reklama

Přidat komentář