Reklama

Obřízka

Kapitán (So, 6. 4. 2019 - 16:04)

Tak ne že se budeš zase to snažit přepít jako posledně a ne že zase spadneš přes palubu do Severního moře!....víš, že potom musíme prohledat moře všechny, protože jsou spojený!!... Minule jsme tě vytáhli je tak, tak...

Tony (So, 6. 4. 2019 - 18:04)

Teď jsem Hannoveru na kanálu a za pár hodin jedu dom, než přijede můj mladý střídač s manželkou a s čoklem. Hlavně z toho čokla je šéf na mrtvici. Zrovna pelichá a je po něm hodně chlupů.

Gin (So, 6. 4. 2019 - 16:04)

Auuu.... ku.va, to mě dneska zase ta zužená předkožka bolí....pálí to jako čert...Auuuuu....

Tony (Po, 8. 4. 2019 - 12:04)

Ani jako malé děcko jsem ji zúženou neměl.

Nýmand (Po, 8. 4. 2019 - 17:04)

Čo bolo, to bolo....a terazky hej.....

Tony (St, 3. 4. 2019 - 20:04)

Než ti vopižlaní novorozenci povyrostou, tak budeš starej dědek jako já a neštěkne po tobě ani pes.

Ano (St, 3. 4. 2019 - 19:04)

Nelze popřít fakt, že neonatální circumcize předchází budoucím absencím ve školní docházce a ztrátám při pracovní neschopnosti, ke kterým dochází při zákroku v pozdějším věku, nehledě na další negativa.

No (So, 30. 3. 2019 - 13:03)

Mužská obřízka je stará staletá lékařská praxe plná bohatých historických, náboženských a kulturních tradic. Obřízka pravděpodobně začala jako náboženská a společenská tradice, aby se udržovala hygiena, omezila infekce a poskytovala kulturní identitu. V moderní době je obřízka součástí pediatrické chirurgické praxe k léčbě phimosis, balanitis a paraphimosis, když jiné lékařské zásahy selžou.

Tony (So, 30. 3. 2019 - 18:03)

Pokrytecký evangelikále. Ohledně poslední věty, nehorázně lžeš, moc dobře sám víš, že v praxi tomu tak není. Ke vše,mu jsi tu drze nazval pana docenta Šmakala nýmandem.

Tony (So, 30. 3. 2019 - 18:03)

Ano, mělo to vždy něco společného s náboženstvím. Pižlal už náboženský člověk jeskynní. Jenže ty pokrytecký evangelikále jsi zapomněl, že BOHOVÉ POHANŮ JSOU DÉMONI.

Tony (Pá, 29. 3. 2019 - 10:03)

Tu došlo k těžkému lapsu v jedné anglické nemocnici.

Tony (Čt, 28. 3. 2019 - 12:03)

To bylo ode mě.

Návštěvník (Čt, 28. 3. 2019 - 11:03)

Loni jednoho Angličana místo provedení cystoskopie omylem vopižlali----------------------https://www.fr.de/ratgeber/gesundheit/mann-wird-versehentlich-beschnitten-so-kam-es-zur-schrecklichen-verwechslung-zr-11943872.html

Tony (St, 27. 3. 2019 - 18:03)

Jinak, já mám vopižlané prsty. Kus mi museli vopižlat, aby se na to vešla kůže.

Tony (St, 27. 3. 2019 - 18:03)

Já nerozebírám zdravotní důvody, ty u novorozence nejsou. Používám specifické termíny, protože ty se hodně líbí evangelikálovi.

Martin (St, 27. 3. 2019 - 18:03)

:-D :-D hmmm...hlavně že ty obřezané ze zdravotních důvodů neustále urážíš....ty cirkumfetišisto a opižlanče....

Steve (Po, 25. 3. 2019 - 17:03)

"Tito lidé jsou šťastní, že jim lékaři pomohli, ale ty je zeměšňuješ, nadáváš jim a ještě pomlouváš doktory"

To je bohužel u Tonyho smutný fakt. Já už to raději ani nekomentuji. Tony neuznává českou lékařskou odbornou pomoc ... Zapomíná taky na to, že německo je již zaslimákované, takže tam jde všecko doprdele a hájí si slimáky z pouště. Je mi z toho na blití jak dopadla EU a jaký má směr.

Jaruna (St, 27. 3. 2019 - 10:03)

Nastudovala jsem si mnoho o obřízce. Zvláště mě k tomu vedly rozbroje zde a mnohá neopodstatněná zavrhování tohoto toliko prospěšného zákroku. K čemu jsem dospěla? Pro koho je obřízka vhodná? No prostě pro všechny, kromě těch kteří k tomu mají stanovenou lékařskou kontraindikaci. Je vhodná a doporučovaná v každém věku, avšak čím dříve je provedena, tím více je benefitů. Rituální je spíše jasná a není třeba o ní s věřícími diskutovat. Hygienické důvody jsou častým motivem, obřízka pak je nízká a tuhá, vnitřní část předkožky a uzdička se odstraňuje. Pak estetická obřízka na přání klienta většinou ambulantně v místním umrtvení , na předkožce se vyznačí linie řezu, kterou lze většinou vést podle přání klienta. Jinak obřízka je elegantním řešením fimózy – zúžení předkožky, kterou nelze přetáhnout přes žalud. Chirurgický zákrok nevyžaduje u zdravého muže žádnou zvláštní přípravu ani vyšetření.A již zde existují ceké řady klinik, kam se lze obrátit podle ceny a požadované kvality.

luci (St, 27. 3. 2019 - 11:03)

Pokud má někdo z předkožkou penisu problém a nechá si ji odstranit , tak je to v pořádku. Pokud se dělá obřízka z estetických , nebo erotických důvodů , je to o každém jednotlivém případu . Argumentace hygienou ? Když je někdo , řečeno vulgo prase , zůstane prasetem i po obřezání . U dospělých jedinců je jejich věc jestli se nechají obřezat . U dětí dělat takové zákroky z estetických , nebo erotických důvodů je barbarství.

Tony (Po, 25. 3. 2019 - 17:03)

Jde o to, že různí lékaři mají na věc různé názory. Pokud evangelikál napíše o panu docentu Šmakalovi, že je nýmand, tak prostě no comment.

Reklama

Přidat komentář