Reklama

Děti a punčocháče.

Alojz (St, 23. 1. 2019 - 12:01)

A stretol si sa aj s posmievaním za pančucháče? V 6. triede sa mi jeden(no asi viac) chalan posmieval pred dievčatami. Strašne som sa hambil.

Béďa (St, 23. 1. 2019 - 16:01)

Co si pamatuji tak asi jenom jednou, bylo to taky v šesté nebo sedmé třídě. A co bylo horší, bylo to od holky, mojí spolužačky. Měl jsem na sobě právě ty sestřiny bíle punčocháče a nikdo by se to normálně nedozvěděl, protože tělocvik jsme neměli a měl jsem přes ně i normální ponožky. No řekla jí to právě moje sestra, byli to kamarádky. Proč, to už nevím. No a ta spolužačka přišla za mnou, že ví že mám na sobě bílé dívčí punčocháče. Musel jsem je jí ukázat, aby to neřekla ve třídě. Hrozně jsem se styděl, ale udělal jsem to. Ona nikomu nic neřekla i když pak se mě ještě párkrát tu zimu se smíchem ptala jestli stále nosím dívčí punčocháče.

Tonda (St, 23. 1. 2019 - 13:01)

Chodil jsem do školy v letech kdy punčocháče nosili běžně skoro všichni, kluci i holky stejné, takže se kvůli nim nikdo nikomu neposmíval, protože na tom byli všichni stejně. Nosil jsem punčocháče, na jaře a na podzim s krátkými kalhotami, ještě v osmé třídě a nebyl jsem sám. Krepsilonové punčocháče tehdy ještě neexistovaly. Moje manželka nosila obyčejné punčocháče k sukni ještě na střední škole. Já ostatně v zimě taky ale jen pod kalhoty.

Alojz (St, 23. 1. 2019 - 07:01)

Modré boli považované za chlapčenské, ale ružové boli postrach všetkých chalanov v triede.

Jirka (Út, 22. 1. 2019 - 12:01)

Moje babička v zimě taky nosila stejný punčocháče jako já, ale vždycky k sukni. Ségra taky, ale nejčastěji bíle. Maminka jenom silokové punčocháče, klasické vroubkované začala nosit až ke stáři.

A (Út, 30. 10. 2018 - 11:10)

Já jsem dnes po ránu......pedofil.

pavlik (So, 19. 1. 2019 - 22:01)

to si nemyslím má to jako já , skoro stejně jen s tím rozdílem že já mám ještě k plíně bodýčka

Jenom Já (St, 14. 11. 2018 - 12:11)

Tak nám prosím tě vysvětli proč sem chodíš ty? Mimochodem zvláštni podpis ... pedofil!

A (Út, 30. 10. 2018 - 11:10)

Já jsem dnes po ránu...to už je ti alespoň 25.....

Návštěvník (Út, 30. 10. 2018 - 11:10)

Já jsem dnes po ránu punčocháče nechtěl udělalo se docela teplo ale musel jsem si vzít že sestrou silonové punčocháče a mamka nám řekla jestli nepřijdeme domů v punčochácich tak nás čeká trest že nám jak mne tak i setře dá na noční spaní pleny aby jsme punčocháče nesundavali naštěstí nebyl tělocvik dnes tak to šlo ale všiml jsem si že dva kluci měli kraťasy Pod kolena a měli punčocháče jeden měl klasické dětské s obrázky a druhý silonové punčocháče a tak jsem aspoň nebyl sám kdo je má zmíněné punčocháče... ale já si vždy večer řeknu o plenku na spaní sám je to lepší být v suchu nežli mokrý a mamča mne vždy vyhoví a dá mne 3 látkové pleny a je mne 12 let. a samozřejmě že setre jsem pro smích že nosím ještě ve dvanácti letech pleny.Ale ona vždy jí také dostane ale za trest za posměch nikdy i dudlika dostane protože já ho mám automaticky... ona dostane červené punčocháče dětské a buďto modré nebo zelené.

dášapís (Čt, 18. 10. 2018 - 05:10)

Milado, již Tě tak známe, že poslední příspěvky, chvalozpěvy, jsou od Tebe. Je mi Tě sice líto, vím, že se léčíš, ale ten Tvůj kafemlýnek nikoho nezajímá. Jsi schopna tohle pochopit, Ty "vzdělaná" intelektuálko?Milada a její "pravdy", bože chraň nás, utíííííkejme!!!

Slaboduchý (St, 17. 10. 2018 - 10:10)

"16.10.2018 21:34 -...není. Ten slovák je tu pečený vařený. Hnus. Ať mi netvrdí, že není na chlapečky.

(St, 17. 10. 2018 - 10:10)

"16.10.2018 21:34 - Hm..Takže jsi je nosila proto,...Čobol je opět zde."Slaboduchý buran se nezapře...

Tina (St, 17. 10. 2018 - 09:10)

Takže jsi je nosila proto,...No to určitě. Nosila jsem je, protože mi je mamka nanutila. Ale když nad tím uvažuji teď, tak to klukům asi moc nevadilo, protože jsem i tak byla objektem jejich osahávání nebo hlazení stejně jako moje spolužačky. Takže punčocháče pro ně asi nebyli tak důležité. Ale v šestnácti jsem to vnímala jinak.

??? (Út, 16. 10. 2018 - 21:10)

Čobol je opět zde.A co jako??

Hm.. (Út, 16. 10. 2018 - 21:10)

Takže jsi je nosila proto,...Čobol je opět zde.

----- (Út, 16. 10. 2018 - 21:10)

Ale ano, pár spolužaček je...Takže jsi je nosila proto, aby o tebe kluci nejavili zájem...

Emile (Út, 16. 10. 2018 - 21:10)

Já nosím běžné...už jsme mysleli, že dáš pokoj

Návštěvník (Út, 16. 10. 2018 - 10:10)

Já nosím běžné punčocháče pod kalhoty i v zimě pod kombinezou nebo-li pod oteplovackami a nikdy jsem neměl žádný problém že mám punčocháče na sobě a nikdy i doma je mám místo tepláků či jiného oblečení jiné punčocháče mám pro ven a jiné punčocháče zase na spaní místo pyžama jsou příjemné na nošení a spaní a občas dostanu i jednorázové plenky a nedělám s toho žádnou vědu že mám punčocháče a plenecky.

Tina (Po, 15. 10. 2018 - 11:10)

Keď som bol v 2. triede na...Ale ano, pár spolužaček je v zimě pod kalhoty nosilo ještě na gymplu, to jsem viděla, když jsme se převlékali na tělocviku. Ale já jsem byla jediná, která je nosila taky pod sukní. Tehdy byli pro mne tak asexuální, že jsem byla přesvědčena, že žádný kluk o mne ani nezavadí, protože jsem v těch hrozných punčocháčích.

Reklama

Přidat komentář