Reklama

Obřízka

Tony (Po, 8. 4. 2019 - 12:04)

To mám ale převzaté od lékařů s akademickým titule, z nich jsi ty jednoho označil za nýmanda.

Matěj (Po, 8. 4. 2019 - 21:04)

Raději ni nepřebírej, můžeš tak dát akorát odkaz a my si to přebereme sami. Ty hovoř a piš sám za sebe a o nic víc se nestarej. Jestli hledáš někoho s předkožkou na přetahování, dej si inzerát. Stejně už víš kam.

Tony (Út, 9. 4. 2019 - 08:04)

Stupidně mě radit nemusíš, takové zájmy vůbec nemám.

Tony (Ne, 7. 4. 2019 - 23:04)

Tento kyd je bezcený. Obřízka pokud není provedena ze závažného zdravotního důvodu je mrzačení pohlavního orgánu A HLAVNĚ JE TO NEHORÁZNĚ OHAVNÝ FETIŠ . A pokrytecký evangelikál. škoda o něm mluvit a psát.

No (Po, 8. 4. 2019 - 10:04)

Obřízka se dělá samozřejmě jen ze závažného důvodu, a mimo jiné , je to právě jen ten 8.den ! a Fetiš jak tu píšeš ( u někoho úchylka ), že gine, jsou chlapci nezletilci s ohavnými fimotickými předkožkami, které místo zdravotní obřízky nabádáš k různému roztahování ap. a ještě nevhodně poučuješ.

Pro odlehceni (So, 6. 4. 2019 - 21:04)

Kněz, pastor a rabín se rozhodli zjistit, kdo z nich dělá svou práci nejlépe.
Shodnou se, že lidi už přesvědčit umí, ale třeba takovej medvěd, to je výzva.
I v domluvené době se tedy odebrali do lesa, každý si vyhlédl jednoho medvěda a snažil se ho obrátit na svou víru. Po nějakém čase se znovu sešli.
První promluvil kněz: „Když jsem konečně našel medvěda, předčítal jsem mu nejprve z katechismu a pak ho pokropil svěcenou vodou. Obojí ho tak nadchlo, že za týden jde k prvnímu přijímání.“
„Já jsem potkal toho svého u potoka,“ povídá pastor, „a kázal jsem mu slovo Boží. Pak jsem mu ukázal náš kostel . A toho medvěda to tak uchvátilo, že se ode mě nechal pokřtít.“
Oba se pak otočí na rabína, který přijel na vozíku, nohu v sádře, obě ruce taky, celý dobitý a poškrábaný:
„Když vás tak poslouchám a přemýšlím o tom, asi jsem neměl začít obřízkou!“

Tony (Ne, 7. 4. 2019 - 23:04)

Tento kyd je bezcený. Obřízka pokud není provedena ze závažného zdravotního důvodu je mrzačení pohlavního orgánu. A pokrytecký evangelikál. škoda o něm mluvit a psát.

Brith Milah (Ne, 7. 4. 2019 - 22:04)

To je celý divný a popletený! Ale měl a to 8. den, když byl ještě medvídě!

Kapitán (So, 6. 4. 2019 - 16:04)

Tak ne že se budeš zase to snažit přepít jako posledně a ne že zase spadneš přes palubu do Severního moře!....víš, že potom musíme prohledat moře všechny, protože jsou spojený!!... Minule jsme tě vytáhli je tak, tak...

Tony (So, 6. 4. 2019 - 18:04)

Teď jsem Hannoveru na kanálu a za pár hodin jedu dom, než přijede můj mladý střídač s manželkou a s čoklem. Hlavně z toho čokla je šéf na mrtvici. Zrovna pelichá a je po něm hodně chlupů.

Gin (So, 6. 4. 2019 - 16:04)

Auuu.... ku.va, to mě dneska zase ta zužená předkožka bolí....pálí to jako čert...Auuuuu....

Tony (Po, 8. 4. 2019 - 12:04)

Ani jako malé děcko jsem ji zúženou neměl.

Nýmand (Po, 8. 4. 2019 - 17:04)

Čo bolo, to bolo....a terazky hej.....

Tony (St, 3. 4. 2019 - 20:04)

Než ti vopižlaní novorozenci povyrostou, tak budeš starej dědek jako já a neštěkne po tobě ani pes.

Ano (St, 3. 4. 2019 - 19:04)

Nelze popřít fakt, že neonatální circumcize předchází budoucím absencím ve školní docházce a ztrátám při pracovní neschopnosti, ke kterým dochází při zákroku v pozdějším věku, nehledě na další negativa.

No (So, 30. 3. 2019 - 13:03)

Mužská obřízka je stará staletá lékařská praxe plná bohatých historických, náboženských a kulturních tradic. Obřízka pravděpodobně začala jako náboženská a společenská tradice, aby se udržovala hygiena, omezila infekce a poskytovala kulturní identitu. V moderní době je obřízka součástí pediatrické chirurgické praxe k léčbě phimosis, balanitis a paraphimosis, když jiné lékařské zásahy selžou.

Tony (So, 30. 3. 2019 - 18:03)

Pokrytecký evangelikále. Ohledně poslední věty, nehorázně lžeš, moc dobře sám víš, že v praxi tomu tak není. Ke vše,mu jsi tu drze nazval pana docenta Šmakala nýmandem.

Tony (So, 30. 3. 2019 - 18:03)

Ano, mělo to vždy něco společného s náboženstvím. Pižlal už náboženský člověk jeskynní. Jenže ty pokrytecký evangelikále jsi zapomněl, že BOHOVÉ POHANŮ JSOU DÉMONI.

Tony (Pá, 29. 3. 2019 - 10:03)

Tu došlo k těžkému lapsu v jedné anglické nemocnici.

Tony (Čt, 28. 3. 2019 - 12:03)

To bylo ode mě.

Reklama

Přidat komentář