Reklama

Děti a punčocháče.

Návštěvník (Čt, 21. 3. 2019 - 08:03)

Ne, ale na lyže nosí spodky. Punčochy nosily jen na prvním stupni. Já ty hnědý
nosil na zakladce taky , a některé holky je měly na horách I v prváku a neměl jsem pocit, že by se styděly.

JoVa (Čt, 21. 3. 2019 - 14:03)

Punčocháče v prváku? A nepletete se? Na základce ještě jo , ale tak na prvním stupni v devítce už sotva.

Návštěvník (Čt, 21. 3. 2019 - 21:03)

Určitě se nepletu, kluci bílý spodky,holky punčochy a frajeři mrzli Nepamatuji si, že by někdo měl termoprádlo. Punčochy jsem nosil celou základku, tělák netělák, ale v 7,8 třídě nás už bylo méně. Na gymplu už je nenosil z kluků nikdo. Tam bych si je do školy nevzal, ale občas jsem je na ven asi ještě nosil. A doma jsem taky většinou byl jen v punčochách a pokud jsem se styděl tak ne za punčochy , ale jak v pubertě bylo poznat mé časté hormonální vzrušení.

Návštěvník (Pá, 22. 3. 2019 - 09:03)

Tak to bych raději mrzla. Pohled na puboše v punčoškách s musel být zážitek pro návštěvu.

Návštěvník (Pá, 22. 3. 2019 - 11:03)

Pohled na puboše v punčochách je stejnej jak v termoprádle. Ve věku 13,14 let kdy jsem je nosil puberta teprve začinala a vidět nic nebylo takže bylo hned poznat, że jsem honil misto učení.

Martinven (Ne, 24. 3. 2019 - 05:03)

Náš kluk chodí doma ve slipech a i přes ně je krásně vidět zda je nadrženej nebo vyhoněněj. Je jasný že ve 14ti jde většinou o ten první případ.

Marcela (Čt, 21. 3. 2019 - 22:03)

Tak já je tedy měla jen pod kalhoty, sukni jsem v zimě vůbec nenosila, i tak to stačilo. Je fakt, že jsem prostě nesměla prochladnout. Díky tomu jsem měla strašně problémy i na lyžích.

Olda (Čt, 21. 3. 2019 - 16:03)

Bylo nás ve třídě víc, nosili jsme na jaře a na podzim punčocháče a kraťasy, jiní třeba přes punčocháče tepláky nebo pumpky. Ještě na měšťance. Bylo to po válce a nosilo se co šlo, nebylo na ofrňování. Pořád to bylo přijatelnější než celotělové triko.

Kazmuk (St, 20. 3. 2019 - 12:03)

No já nevím ale já punčocháče stále nosím pod kalhoty hlavně po ránu je ještě chladno a děcka je také stále chtějí nosí silonové punčocháče dětské syn 10 let má klasické silonové punčocháče S to jsou asi 1 má silonky sice dámské ale nevadí mu a doma nosí dětské bavlněné místo tepláků či něco jiného

Xxxxx (St, 20. 3. 2019 - 16:03)

??????

Věra (Čt, 14. 3. 2019 - 16:03)

Na punčocháčích ujíždí taky můj kluk. Ale nosit je musím já.

(Čt, 14. 3. 2019 - 13:03)

Na vlaku.

Hanka (Út, 26. 2. 2019 - 23:02)

Dnes se jim říká legíny,
hlavně holky je nosí rády a ty starší nenosí nic jiného, jsou sexy .nechápu co na nich ujíždíte. vždyť je to oblečení nako každé jiné

Nóóó (St, 27. 2. 2019 - 10:02)

A na čem ujíždíš ty?

Nóóó (St, 27. 2. 2019 - 10:02)

Punčocháče a legíny to je velký rozdíl. Legíny jsou sešívaný na vnitřní strane stehna a nemají ťapky.

Jirka (Po, 25. 2. 2019 - 09:02)

Někomu zase j....?

Ján (Út, 29. 1. 2019 - 12:01)

Včera nám krásne nasnežilo a ja som si spomenul na to ako to bolo, keď boli moje deti školáci. Pri podobnom snežení ako včera, sa prišiel môj syn (vtedy asi 10 ročný) sa spýtať, či môže s kamarátmi pozerať video. Manželka súhlasila, ale s tým, nech si idú domov prezliecť nohavice premočené pri šantení v snehu, aby nám nepremočili sedačku. Za chvíľu prišli s tým, že či stačí , keď si nohavice vyzlečú a nechajú ich na chodbe. S tým sa dalo súhlasiť a tak stalo, že u nás pri televizore sedelo asi 10 deti v pančucháčoch a popijalo čaj.

Eva (So, 26. 1. 2019 - 14:01)

Právě přišel pro syna kamarád (oba 16), že půjdou ven. Podrobila jsem ho výslechu jak je oblečený, že venku je zima. Řekl, že má funkční dlouhé legíny. Syn si sám řekl abych mu dala punčocháče, má ještě silné teplé dětské, které mu ještě jsou. Ani jeho kamarád se nad tím nepozastavil, že někteří kluci je normálně nosí.

Jana (Čt, 31. 1. 2019 - 01:01)

no a ? kluk nosí ve 14ti ven kombinézu, taky se nad tím nikdo nepozastavil. punčocháče tena nenosí, má termoprádlo ale kombinézu dnes taky málo kdo nosí a bez řečí si ji vzal a šel s kamarádama ven.

Petr (Čt, 31. 1. 2019 - 01:01)

V Česku je to asi takhle : jako s Babišem, "nikdo" ho nevolí ale je tam, punčocháče pro kluky a muže se vyrábí ale "nikdo" je nenosí. Proč by je vyráběli, kdyby je "nikdo" nekupoval?

Reklama

Přidat komentář