Reklama

Délka nebo šířka - co je u penisu důležitější?

Jirka (Út, 7. 11. 2006 - 15:11)

Jano a jak byli vybavení ty dva černí?

Jirka (Út, 7. 11. 2006 - 15:11)

Jano a jak byli vybavení ty dva černí?

Jirka (Út, 7. 11. 2006 - 15:11)

Jano a jak byli vybavení ty dva černí?

michal (Po, 6. 11. 2006 - 10:11)

Možná bych k tomuto tématu také něco přispěl. Je mi 35 let a mé "rozměry" jsou 20x5. Všechny mé partnerky byly s touto velikostí velmi spokojeny. Některé i po rozchodu mi psaly sms, že ten jejich "nový borec" je super chlap ale má ho "menšího" a není to úúúplně ono :-)). Se současnou přítelkyní (24 let) máme problémy při poloze "ze zadu", kdy je to pro ni trochu bolestivé. Při ostatních polohách je to pro ni v pohodě. Když mi vyprávěla o svých předchozích parterech, tak mi říkala, že se mnou se cítí "plná" a nic menšího by nechtěla. Když se soustředím jen na orál a "nechci" do ní zasunout, tak za chvíli mě ho vezme do ruky a už si ho tam souká.....

d (Ne, 5. 11. 2006 - 01:11)

Taky mam radsi mensiho-driv jsem mela uplne nervy kdyz byl kluk vyvynutejsi protoze to casto bolelo a ja se neuvolnila.

Jana (So, 4. 11. 2006 - 20:11)

Je mi 35 a musim rict, ze jsem nikdy nebyla panna Marie,nez jsem se vdala, dokonce jsem vyzkousela i 2 cernochy, kdyz jsem byla v UK. Takze opravdu mam bohate zkusenosti. Uz rok mam milence, ktery ho ma podle mych zkusenosti spis mensiho,panove do ted jsem lepsi sex nezazila, naprosto mi maximalne vyhovuje, ale vite o cem to je? O te uzasne chemii a jak k tomu milovani pristupuje:-)))Takze kdyz nevite co delat se zenou, jak ji vyrajcovat, tak vam giganticka vybava bude k nicemu.

kuba (So, 4. 11. 2006 - 18:11)

Mám 13x3 a nemám žádný problém. Tak hlavu vzhůru pánové.

Taky jsem si kdysi v mladí občas připadal méněcenně.
Ale neni to nuda sázet na velikost svýho penisu?

Nebo jak psal nějaký chlápek tady - malý, hubený a trapný? hm :)

monika (So, 26. 8. 2006 - 20:08)

Uško, už v pár diskuzích na toto téma jsem tě viděla a mluvíš mi z duše. Mě by vyhovoval, tak 12x3 vzhledem k tomu jak jsem úzká a přítel má 19x5. Sex je kolikrát utrpení. Naštěstí mám skoro pokaždé vaginální orgasmus, takže aspoň nějaký plus. Ovšem sexu jsem schopná jen jednou a pak musím čekat až se zahojím /třeba i 3 dny/ než můžu zas. A přitom to mám tak ráda. Bohužel mi nevyhovují robertky a klitoridální orgasmus s partnerem /žádným co jsem kdy měla/ nedosahuju.

Uška (So, 26. 8. 2006 - 18:08)

Souhlasím s tím, že se dá těžko podle oka odhadnout, jestli má penis 16cm nebo třeba 18cm...po přečtení některých diskuzí tady na doktorce jsem se přítele v posteli na rozměry přeptala, prostě jen tak. On vstal,vyndal z šuplíku šupleru a přeměřil ho. Výsledek byl 15x4...a můžu vám všem říct, že dost často máme problém, aby ho do mě vůbec dostal, mám ji dost úzkou a možná i krátkou. Když se snažíme o sex ze zadu a partner začne víc přirážet, tak mi je to dost nepříjemné!!!
A tak nevím, jestli i já mám být zamindrákovaná kvůli tomu, že moje pochva není schopná pojmout penis o tak "vymodlených" rozměrech 20x6...no asi ne... :o))
mě spíš trápí fakt, že neznám vaginální orgasmus a není ani možné, abych se při styku dráždila rukou, protože mě to asi v 90% bolí...tím chci vzkázat všem mužům s menším penisem - i pro vás jsou tady ženy s přiměřenou výbavou, na mýty ohledně gigantického přirození bych se vykašlala!

Mr.Dalbych (Út, 14. 2. 2006 - 20:02)

Nejdůležitější je umytý péro.Co ti bude platná délka a vydrž,když ho máš zasranej jako jetel.

Čáryfuck (Út, 14. 2. 2006 - 10:02)

100% souhlas, prostě slepice a husy !!!!!!!!!!!Některé ještě krávy!!!!

Čáryfuck (Út, 14. 2. 2006 - 10:02)

100% souhlas, prostě slepice a husy !!!!!!!!!!!Některé ještě krávy!!!!

anesteziolog (Út, 14. 2. 2006 - 08:02)

Slepice promluvily! Chtěl bych vidět a vědět jak ty čuráky proměřují a čím ! Většině bab dělá problém odhad a téměř každé jakékoliv měření obyčejným měřítkem a natož třeba šuplerou!Taky většina bab neví rozdíl mezi průřezem a průměrem ! Prostě slepice !!!!!!

dan (Po, 13. 2. 2006 - 22:02)

no jo slečny nevedi co chteji, jednou to je dulezite a potom ne. ale tak ci tak myslim ze tezko holka pozna jestli ma penis 18 nebo 16 centimetru.

Anonym :( (So, 11. 9. 2004 - 13:09)

Hm me je 16 jeste jsem si nevrz a se svymi 11/2 cm prozivam solidni mindraky D: ... Poradte prosim ..

Mirda (Čt, 26. 8. 2004 - 17:08)

Sexuologové říkají, že muži s "velkými" mají mnohem častěji problémy s erekcí. Takže dámy jestliže nechcete ve středním věku skončit na vibrátoru tak vybírejte raději nekuřáky s menšímy rozměry.

MR X (Čt, 26. 8. 2004 - 00:08)

Co vy tady resite, to je ale kravin. Vyrazte radsi do ulic a sexujte misto tlachani o nesmyslech.

Chlap (St, 28. 7. 2004 - 09:07)

Ahoj. Jsem celkem normalni kluk, mam 17/skoro tech 6 na prumer. Rad bych, kdyby mi nejaka z vas, ktere se to libi napsala, budu cekat!

DAVE (Čt, 22. 7. 2004 - 11:07)

Signy, tak mi napiš :-)

signy (Po, 19. 7. 2004 - 16:07)

Hm, 6 cm na sirku, takovy by se mi libil. Dlouheho moc nemusim, ale mit takovych 6 cm v sobe, to by bylo fajn.

Reklama

Přidat komentář