Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (Po, 11. 3. 2019 - 23:03)

Podstatné je, že žena si vždycky může vybrat, zatímco chlap se musí přizpůsobit její volbě.

jirka (Ne, 10. 3. 2019 - 23:03)

tak nevím , ale našemu bude 13 a na písečáku se pořád koupe nahej i když tam s nim nejsem - Při cestě k mojim rodičům ho vysazuju u písáku ve slipech a s ručníkem v ruce , a poté v domluvenou hodinu když se vracím zpět tak syna zase nabírám . Takhle to máme asi 4 roky a vše funguje bez problému.Od malička učíme syna aby se nestyděl . Není za co se stydět.Doma to máme obdobně , kluk tráví většinu času nahej i při domácích pracech na dvorku.

Pavla (Ne, 10. 3. 2019 - 23:03)

náš mladej taky nesnáší slipy , taky si je sundává, chodí tedy na ostro , pod kraťasama je to jedno, až povyroste ať si nosí co chce , třeba nic, ale kraťase/ svršek nosit bude

Karlos (Ne, 10. 3. 2019 - 23:03)

Těhu nehrozí dřív, dovzdělej se.

Karlos (Ne, 10. 3. 2019 - 22:03)

U starší přítelkyně nehrozí otěhotnění a ráda zaučí mladíka který pořád stříká.

Návštěvník (Ne, 10. 3. 2019 - 23:03)

Ano. Pokud jí je tak sedmdesát nebo víc, tak už je otěhotnění opravdu velmi nepravděpodobné.

luci (Ne, 10. 3. 2019 - 23:03)

Nemusí jí být sedmdesát +. Podstatně mladší ženy nemají zájem otěhotnět . Pokud si toho mladého hřebečka některá vydržuje za účelem oplodnění , tak potom je zajištěná a od něho nic jiného kromě těch střiků které si vychutnává, nechce.

Návštěvník (Ne, 10. 3. 2019 - 23:03)

Dokud mladý hřebeček nic nemá, tak si od něj ta stará klisna nic nevezme. Jakmile však začne vydělávat, začne si od něj brát alimenty.

Michal (Po, 11. 3. 2019 - 14:03)

Myslim, ze ve vetsine pripadu kdy si starsi zena poridi mladeho milence je ona ta majetna a on ten nemajetny, ona ho vydrzuje a on ji za to poskytuje ruzne sluzby. Pro neho je to lepsi nez si pri studiu privydelavat jako cisnik a ona ma vyhody bez komplikaci tradicniho milostneho, nebo manzelskeho, vztahu.

Návštěvník (Po, 11. 3. 2019 - 20:03)

V mnohých případech to tak je.

Karlos (Ne, 10. 3. 2019 - 22:03)

U starší přítelkyně nehrozí otěhotnění a ráda zaučí mladíka který pořád stříká.

Michal (Ne, 10. 3. 2019 - 19:03)

Technicky to co rikas nejsem protoze to pritelkyne nepozaduje. Co bych ale nechtel je, aby nekdo me postave nespravne povazoval za prostituci a proto to tajim.

Návštěvník (Ne, 10. 3. 2019 - 19:03)

nech ty závistivý dotazy, i kdybys lízal, tak co na tom. Orální sex si páry běžně poskytují, prostě jak co komu vyhovuje. Starší partnerka pro mladýho kluka je v mnoha ohledech lepší, samozřejmě pár nevýhod tu je, zejména ten vztah není perspektivní jako založit rodinu a plánovat být spolu do konce života. Opačně to lidi berou líp, hlavně si říkám, nikomu do toho nic není. Ale máš pravdu, pokud s partnerkou to neplánuješ trvale, tak nemá cenu o tom zbytečně říkat dalším lidem.

Karlos (Ne, 10. 3. 2019 - 17:03)

Já se mnohokrát koupal nahý u bazénu s kamarádkami, po určité době si klidně přede mnou ukazovaly svoje tanga jaká si koupily a jaké mají podprsenky a porovnávaly si pevnost a velikost prsou. Každá aspoň byla v podprsence, když neměla sebou plavky. Jiná třeba jen v prádle, Jednu starší kamarádku která dlouho neměla sex zase hodně vzbudila představa , když mě viděla nahého jak pozoruji odhalené, že se na ní vrhnu a bez řeči si ji vezmu, když leží v prádle na terase. Tak se aspoň svěřila, když už měla upito.
Takže není pravda že ženu pohled na nahého muže nevzruší.

Karlos (Ne, 10. 3. 2019 - 17:03)

Bylo mi 19 a sháněl jsem brigádu, známá potřebovala uklidit půdu. Špinavé jsem byl jak horník. Tak známá povídá, sundej si oblečení, dám ho vyprat, jsem možná stejně stará jako tvoje matka. Pračka byla v koupelně, já se sprchoval a ona byla u pračky. Nijak mi to nevadilo. Nabídla mi svůj župan, byl mi dost malý a řekla že se osprchuje také a za chvíli ona přišla zabalená jen v osušce. Župan jsem nechal přes židli, milé ji to překvapilo. Zeptala se jestli chci půjčit její tričko ale asi mi bude malé. Pak mi uvařila kafe a jak mi ho přinesla, už jsem ji držel za stehno. Nevadilo ji to, tak jsem si ji posadil na klín a za chvíli ji moje kláda opírala o stehno.
To že jsem se neoblékl než sušičku vyplivla moje trenky mi ráda vynahradila jinak

Návštěvník (Ne, 10. 3. 2019 - 16:03)

Odlišil bych dvě věci, kluk se obvykle před sestrou nebo matkou nestydí a nejčastěji se nestydí ani před dospělou ženou, starší dívkou a často ani před kamarádkou nebo stejně starou holkou. Toto z velké části pokračuje v dospělosti. Dospělý muž nemá problém se svléci, když ho vidí doktorka, sestra nebo sanitářka. U žen je problém, aby ji nahou viděl zřízenec, tak to většině vadí. A obnažení před cizím mužem, např. nový partner k sexu, jednorázový sex, nebo dokonce koupání se bez plavek v přírodě, to je určitý problém pro většinu žen. Tohle bych nehrotil, přijde mi zcela v pořádku, když přijde někam k vodě stranou od lidí skupina lidí a muži se koupou bez plavek a ženy si nechají aspoň spodní díl. Nebo nahá je jedna, dva, ostatní v plavkách. Odlišil bych od toho různé úchylácké příběhy, co tu někteří píšou výše. Kde ta nahota je nějak cílená a je to ve smyslu CFNM, což mi přijde jak perverze.

tomáš (Po, 29. 4. 2019 - 20:04)

No nevím jak je to jinde, ale mně osobně a nejsem sám, komu vadí uklízečky v pánských šatnách, když tam jsou tak se s kamarády zásadně sprchujeme v plavkách.Venku se koupe nahá když tam není hodně lidí zásadně jen moje přítelkyně a ani moji sestře nedělá problém se vysléknout, u nás to chodí tak, že ženský se nestydí - tak proč

Karlos (Ne, 10. 3. 2019 - 16:03)

Být před ženou v plavkách, to není nic proč se stydět.
Já jsem klidně nahý a problém mi to nedělá.
Chlap má stát s tvrdým a žena klečet a líbat ho špičku.

Michal (Ne, 10. 3. 2019 - 16:03)

V lete jsem u bazenu na zahrade sve starsi pritelkyne. Kdyz sam, tak nahej, jinak v malych elastickych plavkach, ktery moc nezakryvaji. Zpocatku, kdyz mela na navsteve kamaradku a pobliz sedely u stolu pod destnikem, jsem si chtel vzit zupan, kdyz mne poslala domu pro nejaky obcerstveni. to mne rekla ze neni potreba, tak jsem sel jen v tech plavkach a tak to od ty doby je vzdycky, Je to prijemny i ponizujici, ale za par let uz to v mym zivote stejne nebude hrat zadnou roli, tak je to OK.

Návštěvník (Ne, 10. 3. 2019 - 16:03)

A kolik je tobě a kolik je tvé starší přítelkyni, Michale?

Reklama

Přidat komentář