Reklama

Kluci a nahota doma

Eva (Ne, 13. 1. 2019 - 22:01)

Jednomu je 17 druhému 17,5 .

vasil (St, 16. 1. 2019 - 22:01)

a myslíš,že je v tom jenom jejich pohodlí nebo i exhibicionismus? ...jako,kdybyste tam byli všichni nahatý,tak ok,ale jen kluci,navíc skoro dospělý,tak to čumim

Eva (Čt, 17. 1. 2019 - 04:01)

Oba dva se rádi předvádí. Doma nemůžou a já jim to dovolím. Navíc mají rádi bdsm hry a to se mi líbí.

luci (Čt, 17. 1. 2019 - 10:01)

Jak často hrajete a jaká je tvoje role ?

Eva (Čt, 17. 1. 2019 - 19:01)

Pokaždé když přijedou. Já jsem vždy domina. Kluci jsou bud oba subíci nebo jeden pán a druhý otrok.

Anonym (So, 19. 1. 2019 - 00:01)

Ty si umíš tak hezky vymyslet Evo.

luci (So, 19. 1. 2019 - 00:01)

Pokud jsou oba subíci ,necháž se jimi obsloužit ?

Návštěvník (St, 16. 1. 2019 - 22:01)

Korba Vasil - hovno spasil

vasil (Ne, 13. 1. 2019 - 19:01)

a kolik jim je?

Šárka (Ne, 13. 1. 2019 - 08:01)

Já mám bráchu kterému je 15 a mně je 14. Když jde ráno do školy, tak ho vždy vidím nahateho. Vůbec se za to nestydí, že mu uvidím pinďoura. Má ho dost velkého a chlupatého.

Katka (Ne, 13. 1. 2019 - 15:01)

Můj bratranec když k nám přijede v létě tak se přede mnou taky koupě nahej v bazénu a pak v pokoji bejva taky nahej a často mu i stojí. Asi se předvádí přede mnou nebo co. Je mu 11 a mě 16. Ale když tam je někdo jinej tak se stydí, je nahej jen přede mnou.

Vojta (Ne, 13. 1. 2019 - 08:01)

Taky jsem hrával fotbal, vždy tam byly společné sprchy. Každý se svléknul do naha a šel se sprchovat. Nikdo tam neřešil jestli mu uvidí šulina. Nebo jestli ho má chlupatého nebo ne.

T (Ne, 13. 1. 2019 - 11:01)

Taky sem hrával fotbal a s nama taky hraly dvě holky a viděly nás nahaty v šatně i sprse. Ony se pak sprchovaly po nas a když chvataly tak i s náma. Ale asi tak do 12 let pak už se styděly. Braly jsme to normálně samozřejmě jsme se na sebe koukaly ale tak co. Taky se stalo že nám stoupl a to pak koukaly ještě vic

Marek (Ne, 13. 1. 2019 - 01:01)

Tak uplne nazí sme doma nikdy nechodili ale nekolikrat sem byl pristizen matkou jak jdu treba nahy po sprse z koupelny do pokoje, nebo sem naschvál predstiral ze sem usnul tak aby viděla to co sem potreboval

Zuzanka (Ne, 13. 1. 2019 - 00:01)

U nás domě sme chodili nazi normalne. Dokonce sem bratrovi a tátovi měřila klobásy.

Jirka (Čt, 3. 1. 2019 - 17:01)

Je to fakt neskutečné, že do diskuze ohledně nahoty kluků píše většina honičů a většina příspěvků není reálná.
Nahota, i kluků je přirozená věc. Pro kluky obzvlášť. Já jsem vyrůstal na vesnici s dvěma bratry. Byli jsme podobně staří a měli jsme stejný pokoj, takže jsme se každý den viděli nazí a nepřišlo nám na tom nic divného. Hrával jsem fotbal a tam byly společné sprchy. Párkrát jsme se koupali nazí v lomu i před holkama, když jsme chtěli zafrajeřit, že už máme chlupy, že už jsme velcí muži. Táborák jsme vždycky pochcali. Hodně krát jsme močili v řadě, nebo jsme se vyhecovali a skočili do sněhu nazí.
Teď jsem za to vděčný, že jsme nahotu nebrali jako něco nepřirozeného, neberu ji jako něco sexuálního, nemám problém se vymočit vedle někoho jiného jak polovina mladých kluků, kteří se musí zavřít do kabinky, aby vypusti a nestydím se za své těli aspoň kapku. Jeden kluk měl dokonce úzkou uzdičku, jeho rodiče na to kašlali, nebo ani o tom nevěděli a když jsme mu řekli, že to nemá normální, řekl to doktorce a tak jsme mu ušetřili pozdější problémy.
Lidi, nahota je přirozená věc, obzvlášť u kluků!

Juro (Ne, 19. 4. 2020 - 14:04)

Plne s tebou súhalsím. Nahota je normálna a prirodzená vec a je úplne normálne keď sa chalan pre chalanom nehanbí byť nahý.

Maruška (So, 12. 1. 2019 - 18:01)

souhlasím že kluci se stydí míň jak my holky. Kdysi jsme se chodili koupat s klukama do rybníka nedaleko vesnice a kluci si většinou plavky nebrali a koupali se před náma nazí a vůbec jim to nevadilo. Pak ani když vylezli z vody a byli s náma na břehu a opalovali jsme se tak byli nahatý. My vždycky v plavkách. A to nám mohlo bejt tak 10-11 let, klukům taky. Koukali jsme se jaký mají pindíky, některým už rostl docela dost.

tom (Ne, 3. 3. 2019 - 21:03)

no to bych neřekl,že kluci se styďí míň.Jako kluci 10 - 11 let jsme se také chodili koupat ale nikdy nazí, propadli bysme se hanbou, kdyby nás viděly holky.já a bratr jsme měli sestřenice a neexistovalo, abychom běhali nazí, to bysme se raději nekoupali.Mám syna 11 let a ten by se také nekoupal nahej před holkama, dceru 9 necháme ještě bez plavek, nemá se za co stydět

Tonda (So, 24. 11. 2018 - 17:11)

Co si já pamatuju tak když jsme se chodili koupat k rybníku tak my kluci jsme se koupali většinou nazí. To nám bylo tak 12 možná i víc. Kolikrát tam prisly i holky a seděly na břehu a dívaly se na nás a nám to nevadilo ikdyz jsme byli pak na břehu a opakovali se. Ale holky byly vždycky v plavkách nebo někdy v kalhotkách. Nahý byly tak maximálně kdyz se prevlikaly do plavek ale jinak ne. A to některý byly i mladsi nez my. Nám to ale nevadilo nestyděli jsme se protože už jsme byli zvyklí a holky se zase rady podívaly.

Reklama

Přidat komentář