Reklama

Kluci a nahota doma

David (St, 27. 3. 2019 - 14:03)

Rukou nebo pusou , ona mne nebo já jí , v poho, ale sex ? Vždyť je to má ségra. Kdyby se to někdo dozvěděl, kách.

Návštěvník (St, 27. 3. 2019 - 15:03)

Tak to nesmíte oba nikde vyprdelit. Nebyli by jste jediní.

David (St, 27. 3. 2019 - 15:03)

Ale co když ji naprcám?

Návštěvník (St, 27. 3. 2019 - 17:03)

No to nesmíš! Neznáš ochranu a ona prášky? Ty vole, to by byl průser.

Radši (Po, 25. 3. 2019 - 19:03)

utajený. Moje holka ke mě přišla na víkend. V sobotu a v neděli jsme byli totiž se ségrou sami, než rodiče přijeli z návštěvy z Německa. Přišla za mnou v černých těsných džínách a v té svojí černé péřové malé bundičce s kapucí s kožíškem a pod tím nic neměla. To mě už hned stál a když mě ho začala šimrat tím kožíškem, tak jsem vystříknul a měla to na bundě a v kožíšku. Měla z toho radost a že prý četla, že se péřovky některým klukům při sexu líbí, tak to musela zkusit. Ještě dvakrát mě to udělala, podruhé už jsem moc neměl. Líbilo se jí to asi, protože si to rozmatlávala po bundě a černých džínách. Když jsem jí tam šáhnul, ta ji měla mokrou a tak jsem ji asi dodělal, protože měla další výtok a flek v rozkroku. To byl zážitek. Ještě jsme si povídali a na bundě to pěkně schlo a dělaly se fleky. Dali jsme oběd a zase zalezli a zkusili, jestli už mám nabito. Trochu jo, ale žádná sláva to nebyla. Tak jsem si hrál já, aby ji džíny nezaschly. K večeru jsem zasunul a potom už musela domů. Svoje oblečení mě nechala, ať si s bundou pohraju a oblíknu si ty její mokré džíny. Tak jsem si vzal bundu, no byla dost malá a narval na sebe ty její džíny, to mokro v rozkroku bylo vzrušující. Odskočila si do sprchy a potom si vzala moje džíny, mikinu a bombra. V tom klučičím vypadala dobře. V neděli nemohla a v pondělí v těch mých věcech přišla do školy. Většina hned věděla co asi bylo. Až do noci jsem měl na sobě ty její džíny, které už uschly a v péřovce, do ní jsem se udělal v neděli večer. Do školy jsem šel samozřejmě ve svém. Ona chodila v tom mém oblečení a já poctivě každý den skrápěl péřovku až do víkendu. To jsme si zase užívali a ona zkusila dráždění těmy chlupy na kapuci.
Pomohl jsem ji prsty a už bylo mokro. Vyhonila mě ho na bundu a zasunul jsem na bundě, aby nebyl nikde flek. Potom zase šla domů stále v tom mém oblečení. Další víkend si to svoje oblíkla a vlezli jsme do vany, aby to trochu odmočila. Džíny jsme si vrátili, ale tu péřovku nechala u mě a nosila to moje. Tak takhle jsem si užíval ke konci 17 let. Po dvou letech si našla jiného. Tu její péřovku stále mám a občas ji nosí ségra.

Návštěvník (Ne, 24. 3. 2019 - 22:03)

Právě že nevlastní sestra která sním žije pod jednou střechou ho zná velice dobře , ví jaké má zájmy, jak vypadá jeho tělo , co za spodní prádlo nosí, jak se chová k holkám , není to nikdo cizí. Ideální partner.

Filip (Ne, 24. 3. 2019 - 11:03)

A s nevlastní sestrou můžu? Vypadá fakt pěkně. Normálně před sebou chodíme nazí. Už jsme byli společně v koupelně a ručně jsme se uspokojovali a zkoumali a navzájem umyli, jsme oba ještě v začátcích. Když rodiče nebyli doma, tak ke mě přišla a na noc vlezla ke mě do postele. Jen jsme se hladili a potom jsme usnuli, nic víc. Každou chvíli mě ho vyhoní až vystříknu a začala mě ho i kouřit. Je to nádhera, ten pocit.

T (Ne, 24. 3. 2019 - 13:03)

Kolik vám je? Když je nevlastní tak OK. Ale asi bych s ní neprcal to by bylo divný.

Filip (Ne, 24. 3. 2019 - 21:03)

K 16.

Marek (So, 23. 3. 2019 - 18:03)

Mě přichytila sestra, když jsem si to dělal. To byl trapas, jen se usmála a zeptala se jestli to jde dobře. A ne aby odešla, koukala a čekala a když nic, tak mě říká, tak dělej, pokračuj až do konce. Copak jsem moh? Zatím mě zvadnul a ona se smíchem odešla k sobě do pokoje. No a snad měsíc se do mě trefovala, jak mě to nejde.

Návštěvník (Ne, 24. 3. 2019 - 22:03)

Měl jsi ji říct, ať ti pomůže :) Kolik je tobě a sestře?

Návštěvník (Po, 25. 3. 2019 - 13:03)

Bude mě 15 a ona je o pár minut starší.

Karlos (So, 23. 3. 2019 - 17:03)

Někdy překvapení je příjemné. V prváku jsme se mazlili u mé holky v pokoji. Ona šla se opláchnout semeno z těla, když přišla její mladší sestra a viděla mě nahého. Ještě mi stál. Přišla moje holka nahá ze sprchy a jen povídá: sestry si nevšímej, ještě neměla kluka. Ta zrudla a mě začat víc tvrdnout. Moje holka ho vzala do ruky a před sestrou mě honila. Dost to sestru zajímalo, tak jí chytla za ruku a přitáhla jí k mému péru. Sestra mě poprvé honila až jsem jí vystříkl na bílou blůzku. Jen koukala co se stalo. Moje holka jí vysvětlila že musí příště poznat kdy to na kluka jde aby jí neoplodnil a pak ji vystrčila, že chceme být sami.

Naty (So, 23. 3. 2019 - 12:03)

Můj mladší brácha (14,5) se přihnal ke mě do pokoje, když jsem tam měla kamarádku a zkoušeli jsem si oblečení. No jak naschvál jsme byli nahé. Lek se a zarazil se. Kamarádka přiskočila k dveřím a zatarasila mu cestu ven. A začala na něj tlačit, ať se taky svlíkne, když ji už viděl, že ona chce taky. No nechtěl, ale nakonec svolil. Prohlížela si ho a začala mu ho hladit až se mu postavil a vystříknul. Kamarádka byla nadšená a nechala ho, aby si pohrál s její pipinou. Nakonec jsem je musela rozehnat, aby to neskončilo ještě zásunem. Když nemáme rodiče doma, tak jde rovnou k němu do pokoje. Asi se už domlouvají kdy má přijít a tam užívají si spolu. Jen aby brácha neudělal průser.

Pepa (So, 23. 3. 2019 - 14:03)

pro bratra bylo jen dobře, že mu uvolnila přebytek semene. Samozřejmě honí si ho každej kluk, ale on holky, to je daleko lepší. Máš pravdu, žes na ně dohlížela, honit se navzájem to se smí, ale aby zasunul, tak to ne. Protože je nezletilý a do 15 zasunovat nesmí. Na sex má ještě dost času, ale todle mazlení, to je neškodný, jen taková hra. Samozřejmě na ně dohlížet, aby to nezašlo za zákonný meze.

Anonym (Čt, 21. 3. 2019 - 17:03)

Pravda,hezkých nezadaných holek je jak volných míst na parkovišti na přeplněném sídlišti.:-(

Jarda M (Čt, 21. 3. 2019 - 14:03)

Mě se stalo, ještě když jsem chodil do 8 třídy, tak jsem se koupal doma v bazénu nahý, nikde nikdo a najednou se k bazénu přihnala ségra (už chodila do prváku) s kamarádkou ze třídy. Co teď. Ségra taky koukala co budu dělat. No nic, jen jsem si ho zakryl rukama. Její kamarádka to uviděla a bez řečí shodila oba díly plavek a skočila do bazénu. Připlavala ke mě a zeptala se jestli se stydím. Vykoktal jsem že ne. Tak ať se přestanu zakrývat a jdem si zaplavat. Ségra, aby nebyla za blbku, tak se musela taky svlíknout. Ne že bych ji neviděl, to mockrát, před sebou jsme se nijak nestyděli a neschovávali se, ale asi byla rozhozená z toho jak se to sešlo a ta její kamarádka, jak se ke mě hned hnala. A potom byla ségra asi dost naštvaná, protože kamarádka dováděla se mnou a ona tam byla přes počet. A zažil jsem taky ten den první vyhonění od holky, no moc práce jí to nedalo. Ale začala chodit dost často a tak jsem měl pěknou učitelku. Nevím sice co na mě viděla, asi tu srandu mých začátků a měla z toho zábavu. Nikdy jsme spolu nechodili, jen jsme si hrály, ale hodně mě naučila, jak všechno dělat. Bylo to nádherné období, první vykouření, první lízání a zásuny dopředu i dozadu. Častokrát jsem se do ní vystříkal dřív než bych chtěl. Ale tréning to vše spravil. Pěkné vzpomínky mám na tu dobu,no jo 11 let od té doby pryč a někdy bych to i rád vrátil.

T.s. (So, 23. 3. 2019 - 11:03)

Mám podobnej zážitek ale s tím rozdílem že ona byla mladší. Měl jsem se segrou pokoj tak to sme se občas viděli nazí. Ale jednou když sem se sprchoval tak byla v pokoji ještě se svou kamoskou a já jsem nevěděl že tam je a vbehl jsem tam nahej. Zakryl k sem se rukou ale ony prej že jim to nevadí. Ale já se styděl tak jsem hodil přes sebe kus hadru ale stejně mě viděla. Prekecala mě ať ji ho ukážu že to nikomu nepoví. Segra taky cumela j ak se mi zvedá takhle ho ještě neviděla. Byl jsem před nima teda nahej. Mě bylo tenkrát 14 a segre 13 a její kamosce asi 12. Sice mi ho nehonily jen se dotkly ale to stačilo. Pak jsem si ho vyhonil sám

Návštěvník (Ne, 24. 3. 2019 - 22:03)

A ony se ti taky ukázaly? Mohly jste si pohrát společně.

T.s (Po, 25. 3. 2019 - 06:03)

Ne neukázaly se mi. Jen já před nima. Ještě jsme to potom párkrát zopakovaly ale ony bohužel nechtěly bejt nahy

Reklama

Přidat komentář