Reklama

Je orální sex nevěra ?

Kuba (Pá, 1. 2. 2019 - 12:02)

Současná přítelkyně je naprosto v pohodě a otevřenost a volnost v sexu je skvělá. Ta předešlá byla žárlivá jak blázen, stačilo se na nějakou podívat a už do mě drbala a dávala přednášky, tak jsem jí odkopl a bylo. U té současné při první schůzce přišla tak nějak řeč na to co bylo a tak jsem jí to řekl a ona na mě vyvalila, že jestli spolu chceme být, tak by to měla ráda nastavené na volnost a pohodu, jestli to tedy dám a zvládnu. Po těch nervech a nasranosti s tou minulou jsem do toho šel a nelituju. Je to taková otevřená pohodářka s několika kamarádkami a kamarády a když se to sejde, tak to neskončí jen u klábosení o ničem a kouřením to jen začíná. A tak si užíváme života naplno. Nežárlete a užívejte si, ať máte ve stáří na co vzpomínat.

zajímavé (Pá, 1. 2. 2019 - 14:02)

a proč se s ní scházíš? máš s ní stejnou volnost v sexu jako bez ní

Kuba (Pá, 1. 2. 2019 - 18:02)

Nescházím, psal jsem, že už jsme spolu několik let, asi to dost nevyznělo - bydlíme spolu. Původně jsem to nechtěl takhle rozebírat. Tak teda: protože je skvělá a moc si jinak rozumíme v hodně věcech, takové souznění bych asi nikdy nenašel. Opora v životě a máš se ke komu vracet. Jinak co nějaká jednorázovka a jít domů a nic, být sám a zase nějakou sehnat? To už mě nebavilo. A taky každý den nechodím za jinou, jen podle chuti a nálady se nějaká co dá splaší, nebo flirt a rychlovka v práci. Nemusím se nikde plížit jak partyzán a být z toho nervózní, jestli na to příjde. Nemusím být nervní, jestli někomu podrží na firemních akcích, protože vím, že jo a počítám s tím. Někdy domů přineseme nějakou novinku a potom to spolu zkoušíme. A taky se občas staví i její kámošky a ty si taky rády užijí, no nesmí přijít všechny, to je pak babinec na zbláznění a nestíhám :-) . Nebo když jsme byli na tu moji tři chlapy, jak byla potom uspokojená. Proč jí to nedopřát? A uklidí, vypere, uvaří. Je to potom menší dřina :-) . Ne vtip, to si vzájemně pomáháme. Prostě nám to spolu klape velice dobře a tohle je tak nějak na divoko navíc a ať si o tom každý myslí co chce. Jo a taková perla nakonec, co jsem si vzpomněl, a jak jsem koukal s otevřenou hubou. Každý rok jezdíme na podzim k zemědělci pro ovoce a další plody jeho sklizně. Přijedem tam a tam se snažil zoufale nějaký traktorista s dvěma vleky zacouvat. Ta moje to po nějaké době už nemohla vydržet, prohlásila co je to za blbce a šla k němu. Tam po diskuzi, která se dost vyostřovala podle gestikulace, vylezl ven a ona na dva pokusy zacouvala. Vrátila se do auta a prohlásila, můžem jet nakládat. Já z toho ještě v šoku, téměř neschopen jízdy, říkám kde se to naučila jako ženská v kanceláři. Že prý dřív chodila se zemědělcem a má něco naježdíno. Dopředu se to jezdí, to odkroutí každý, ale dozadu, to je horší a že už z toho docela vyšla a moc jí to nešlo. Vyšlo najevo, že se s ním vsadila, když to dá max. na tři pokusy, tak nám zaplatí to co naložíme a když ne, tak mu zaplatí na ruku stejnou částku, za kolik nakoupíme. To už se panáček viděl v hospodě a ono ouha. No, co dodat, s ní se člověk neztratí a o překvapení není nouze. Ale to bych mohl psát a psát.

Kuba (Čt, 31. 1. 2019 - 14:01)

Pro mě není, já to beru jako hezkou zábavu a nevěru beru, pokud splodím dítě, jinak je to všechno jako potěšení. S přítelkyní jsme to probrali a několik let nám to spolu jde v pohodě bez nějakých nervů a hádek. Občas vyrazíme i do nočního podniku, abychom si trochu povyrazili z šedi dnů a zabavili se i s někým jiným. To mě dokonce i řekne: "Dívej na támhletu hezkou blondýnku, schválně jestli jí sbalíš a dá ti". Nakonec se povedlo, a i ta moje si užila s chlapem a potom ještě s ženskou (ta si sežene někoho lehčeji) a ráno jsme šli spojeně domů.

J+J (Po, 28. 1. 2019 - 17:01)

Šukejte co to jde, ať máte ve stáří na co vzpomínat. S přítelem (je nám 23 a25) jsme si nevěrní při každé příležitosti a neřešíme to, prostě to bereme tak, že si ten druhý s někým užil, když byla příležitost a možnost. A že ho někomu vykouřím nic není, to je jen taková pomoc chlapovi v nouzi, než aby to vystříkal na záchodě, když je ta jeho asi k ničemu, tak to radši mě do pusy a spolknout. Když jsem se k němu nastěhovala po měsíci známosti, tak přijela moje ségra, já nebyla doma a když jsem dorazila, tak na ní ležel a šukal jí. Jak to řešit? Vztek, řvaní, nějaké jiné výlevy a ničit si nervy? Proč? Prostě jsem se přidala a od té doby to děláme při každé příležitosti. Chce to brát s nadhledem a v klidu. V práci jsme 2 ženské na 17 chlapů. Ať se přihlásí ten, kterému jsem nekouřila a nebo mě nešukal. Nikdo? Proč si neudělat vzájemnou radost, nesprchuju se a nemyju na ženských umývárkách, chodím k nim a skříňku jsem si z ženské šatny přestěhovala taky k nim. Jsem s nimi takových hodin a ještě budu blbnout s dělením na mužskou a ženskou část. A že mě uvidí v tangách a bez podprsenky, kterou nenosím a ve sprchách nahou? Na koupálku také chodíme v bikinách a je to normální, tak jako co a nahoře bez, kdo by z toho dnes dělal vědu? To jen blbky vyšilují, protože na koupálku nebo na pláži je to normální, ale jinde je to tabu. Při sprchování jim podržím a jsme všichni spokojeni. Přítel taky v práci dovádí s ženskejma a jak je příležitost ke kouření nebo zásunu, tak toho samozřejmě využije. Byl by hloupý, kdyby ne. Jedna od nich z práce mě to už hlásila, co tam s jednou vyvádí. Tak ji ta poslouchám a potom jsem jí řekla, že co je na tom, že nebudu dělat stíhačku a hlídat ho. Je to chlap, tak co chce řešit a ať se klidně přidá. Ta koukala a naštvaná si šla po svém.

Pokr. (So, 15. 10. 2016 - 16:10)

Jste prostě střevo a jako takové se nevažte manželstvím. Chlap nebo žena. Ušetříte maléry sobě a hlavně druhým.

Nevěra (So, 15. 10. 2016 - 16:10)

Nevěra je toto všechno: Scházíte se s ním na kafe po práci, vyhledáváte ho pod nějakou záminkou, dopisujete si a dáváte si dárečky, myslíte na to, co asi dělá doma....no a bez debat- dotýkáte se ho jskýmkoliv způsobem . Znamená to, že doma je nuda, jste nevyzrálá osobnost, že potřebujete vzrůšo.

Blbost (So, 15. 10. 2016 - 12:10)

Jen si nemysli, Evíku! Když...Vykouřit čuráka je to samé,jako když slýžeš smetanový nanuk.
Prostě když to někoho baví,tak na tom není nic špatného.
Co je to vlastně nevěra?
Vždyt jde jen o sex a na tom není už vůbec nic špatného,jediné co je špatně,jsou pohlavní nemoce a nebýt toho,mělo by se šukat co každý uzná za vhodné,at je na stáří na co vzpomínat.

:)) (So, 15. 10. 2016 - 11:10)

Já s tím souhlasím. A...To jsou kecy, no, aspoň jsem se pobavil. To žije opravdu něco takhle blbého :))?

Jitka (So, 15. 10. 2016 - 11:10)

Tak o otěhotnění nemůže...Jen si nemysli, Evíku! Když pánbůh dopustí, i sukovice spustí!
Jinak orál je samozřejmě stejná nevěra jako soulož, tady není co řešit.

Jana (So, 15. 10. 2016 - 10:10)

Tak o otěhotnění nemůže...V případě otěhotnění se jedná o pracovní úraz.

Eva (So, 15. 10. 2016 - 07:10)

Evčo, jestli jste se šéfem...Tak o otěhotnění nemůže být řeč. Pouze ho uspokojím pusou nebo rukou. Maximálně mi sáhne na prsa nebo mi vjede rukou do kalhoteh ale pohlavní styk spolu nemáme. Jsem jeho asistentka tak to tak trochu k tomu patří nic na tom není

Mandy (Čt, 13. 10. 2016 - 18:10)

Evčo, jestli jste se šéfem sami, tak je vaše věc, co děláte v pracovní době (pokud se to vaše protějšky nedozví a pokud ty neotěhotníš). Ale jestli za sebou máte oddělení dalších dvaceti bab, tak si teda koleduješ.
To nedělá nikdy dobrotu, když si šéf zvolí za milenku jednu podřízenou, ty ostatní to většinou nedají.

Honza (Čt, 13. 10. 2016 - 18:10)

Nechce se mi tady vypisovat...Takže plat ti taky zvednul.

Eva (Čt, 13. 10. 2016 - 17:10)

Takže ty v práci šéfikovi...Nechce se mi tady vypisovat detaily ale funguje to jak na penězích tak na celkové atmosféře

Honza (St, 12. 10. 2016 - 17:10)

Já s tím souhlasím. A...Takže ty v práci šéfikovi kouříš a honíš ptáka? A kde? V kanclu?

A jakym způsobem je k tobě šéfik štědřejší? Zvednul ti plat?

Eva (St, 12. 10. 2016 - 16:10)

Nevěra to vůbec...Já s tím souhlasím. A myslím, že se to dějě hodně. Pokud to v práci mezi šéfem a podřízenou jen trochu zajiskří vdaná i svobodná to využije ve svůj prospěch. Pokud jde jen o vykouření nebo udělání rukou je to jen přátelská výpomoc a šéf je k vám hned milejší a štědřejší. Mám to v práci taky tak a doma šťastné manželství

Olina (Út, 30. 8. 2016 - 22:08)

V kanclu byl u mě v kalhotkách ,udělal mi lehkou erotickou masáž ale nezasunul!To není nevěra.!

Lina (Čt, 26. 9. 2013 - 16:09)

Nevěra nespočívá v...Není to tak úplně pravda,nelze soudit pouze myšlenky a pomíjet skutky.Je rozdíl na nevěru pomyslet,nebo ji uskutečnit.A "transport"spermatu z varlat muže do úst ženy již uskutečněním nevěry je.

pro Lina (Čt, 26. 9. 2013 - 15:09)

Nevěra nespočívá v transportu spermatu, ale v citovém vztahu s příslušnou osobou.

Reklama

Přidat komentář