Reklama

Je orální sex nevěra ?

luci (Po, 6. 1. 2020 - 00:01)

Jakákoliv manipulace pohlavím jiného , jiné než svého partnera , partnerky je nevěra , Ale pokud je to po dohodě , kdy s tím souhlasí všichni zainteresovaní , tak samozřejmě není .

Abe (St, 19. 2. 2020 - 22:02)

Sledoval jsem manželku jak si užívá a kamarádkou. Dobře jsem se při tom několikrát vyhonil, ale za nevěru jsem to nepovažoval.

AVE (Čt, 27. 8. 2020 - 01:08)

sledoval a vyhonil?Hihi tak to tě teda lituju.

Aleš (Ne, 30. 8. 2020 - 15:08)

A co je na tom? Když to dělá moje přítelkyně s kamarádkou, tak se taky dívám a honím. Po nějaké době už ale nevydržím a přidám se a ošukám je obě. Nevěra vůči mojí přítelkyni? Ne není ani náhodou, že chodím za její kamarádkou i domů přítelkyně ví a co děláme taky. Já ji taky nezakazuju ty jejich hrátky.

Jirka. (Čt, 20. 2. 2020 - 14:02)

Však to taky nevěra není, i kdyby jsi u toho nebyl.

luci (Čt, 20. 2. 2020 - 23:02)

Tak to jsi na omylu Jiříku .

Jirka. (Pá, 21. 2. 2020 - 15:02)

A proč bych měl být na omylu?

luci (Pá, 21. 2. 2020 - 23:02)

Hochu ujasni si dojmy a pojmy . Jakákoliv sexuální aktivita mimo partnerský vztah bez vědomí a souhlasu partnera je nevěra .

Abe (Ne, 23. 2. 2020 - 20:02)

Přesně o tom to je.

Jirka. (Po, 24. 2. 2020 - 12:02)

Proč by měla být nevěra, když by to ta moje dělala s jinou? Jo, kdyby ji klátil třeba soused, tak to beru, že je něco špatně, ale když si holky hrají, tak si jen hrají. Sice se do sebe můžou zamilovat a utéct za ní, ale stejně to nevydrží. A pokud jde jen o hrátky, tak není důvod něco řešit, spíš má moji podporu. Jen ať se s kamarádkou vydovádí a nechává mě to v klidu co se týká žárlení.

Jirka. (So, 22. 2. 2020 - 15:02)

Ale vždyť je to holka s holkou. To snad není problém, děti si neudělají a jen se spolu baví a hrají si a dělají si dobře. A vypadá to hezky. Tady by snad nesouhlasil jen nějaký magor.

Michal N. (Pá, 21. 2. 2020 - 23:02)

Proč by měl být Jirka na omylu? Jestli jsem to dobře přečetl, tak to bylo holka s holkou a to se snad nepočítá jak nevěra. Aspoň já to tak beru a v tom má ta moje naprostou volnost, pokud by měla chuť.

klik (So, 22. 2. 2020 - 15:02)

Tak to máš blbý. Když může tvoje manželka s holkou, tak ty s klukem. Možná to bude i požadovat

Michal N. (So, 22. 2. 2020 - 21:02)

Proč bych to měl dělat s klukem? Co bych z toho asi tak měl? Proč by to měla požadovat? My spolu žijeme v klidu a pohodě a nikomu nic nikdo z nás nenařizuje. Jen jsem psal že může a ne že musí.

Tonda Vlas (Pá, 21. 2. 2020 - 00:02)

Luci, jsem rád že tě vidím. Orální sex? Nesmyl, kámošovo partnerka ho vyhodila z bytu, který byl její jen kvůli tomu, že jí její kámoška prozradila na co na netu čumí. On jako horňák čuměl na kozatice a kvůli tomu, protože spolu měli dvě děti, ale byl byt její, tak ho vyhodila do mrazu pouze s igelitkou. Naštěstí jsem tu nezamkl horní zámek, klíče od mého bytu měl a tak se přesunul s tou igelikou s Písku do Chomutova a rok u mě bydlel, našel jsi tu jinou, s kterou se i oženil, a ta ho chtěla zpátky a chtěla jí chtěla jí vyškrábat oči. Ale je to asi její chyba, zavinila to její chorobná žárlivost a už to zpět vráit nelze. Co si o tom luci myslíš?

luci (Pá, 21. 2. 2020 - 00:02)

Je to blbka , která díky své nesmyslné žárlivosti přihrála svého chlapa jiné . Koukání na cokoliv přece není nevěra . Ale má co chtěla , pro jedno kvítí slunce nesvítí a pro jednoho vola tráva neroste . Život se má prožít , ne přežít , ale s blbcem a sobcem je to jen o přežití . Takže mu vlastně udělala dobře když ho vyhodila .

luci (Čt, 20. 2. 2020 - 00:02)

Proč taky ? Byl jsi přece u toho , nikdo tě nepodváděl .

Luci (So, 4. 1. 2020 - 22:01)

docela jsi mimo mísu Abíku

Abe (So, 4. 1. 2020 - 21:01)

Nevěra je mnohem širší problém. Orální aktivity stranou. Nevěra může vyústit v rozvod, kdy nejvíc trpí děti. Z nevěry nastávají komplikace určování otcovství a dědických vztahů. Sex bývá prvotní příčinou. Nějaké "kouření" je prkotina.

Alča (Pá, 3. 1. 2020 - 16:01)

Taky ho klukům kouřím, proč jim neudělat dobře, místo toho, aby si ho honili sami. A klidně i podržím, můj kluk se toho tak či tak většinou účastní a je mu to jedno a mě to baví, dělat si dobře a jim taky. Ono, když jsme v naší partě jen dvě holky a sedm kluků, tak mi stejně nic jiného nezbývá. Nenutí mě do toho, jen si řeknou a já ráda s tou druhou vyhovíme.

Reklama

Přidat komentář