Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Po, 18. 3. 2019 - 19:03)

Milunko, já mám asi moc hormonů jak psala Pilsnerka. Ale už to není jak to bývalo, teď už jsem docela v klidu. Já k tomu ani ženskou nepotřebuju, teď jsem četl, že je to i pojmenovaný: https://www.idnes.cz/onadnes/vztahy-sex/autosexualita-ghia-vitale-sologamie-autosexual.A190313_103528_vztahy-sex_kace

Teď je u mě zase moje kamarádka, dali jsme číslo a teď se sprchuje. Potom dáme ještě jedno a odvezu ji..snad, protože mi říkala, že by chtěla u mě přespat. Už mě volá, asi je jí v koupelně smutno ? :-) Ale spíš mě chce zase provokovat. Minule mě taky volala a když jsem přišel do koupelny, tak dělala že se chce utopit. Prvně jsem měl z toho srandu, ale ona měla hlavu snad půl minuty pod vodou, tak jsem ji radši vytáhl. A takhle to pořád opakovala. Už je u mě od jedný hodiny a provokuje mě pořád něčím. Ona má z toho nějaký zvláštní potěšení. Už se nemůžu dočkat až ji odvezu, ale za pár dní mi bude hrozně chybět. A tak pořád dokola. Já nemůžu být s ní, ale ani bez ní. Je to začarovanej kruh.

Fanda (Po, 18. 3. 2019 - 17:03)

Miluno třeba jak je doktor tak ho to baví jen,když biologicky oplodňuje.Ale opět mi nedá,kdybY nahodou jsi chtěla pomoct tak pořád jsem tady já.Nezapomeň.

Miluna (Po, 18. 3. 2019 - 15:03)

Kdo si Zino? Něco mi v hlavě bliklo jestli si mi nepsala když sem tenkrát minulý rok v létě spala v garáži? Víš,po zkušenostech asi tak,radši hodnýho chlapa a chytrýho i když občas míň sexu než různý lemply a hodně sexu.Jako mrzí mi to ale třeba se mu to zase otočí a bude divoch jak při oplodňování.A dítěte nelituju,zalepilo mi to ránu po Renečkovi.Že by byl gay tomu nevěřim,na to mi až moc obdivoval postavu a ze svých zkušeností gayové se chovali jinak.Já tipuju že se mu střídaji období,doufam v to.Radko snad máš i ty pravdu ale u Jirky to taky tak bylo.No posranej alkohol,já už to teď tak nesnášim cigarety-alkohol a drogy,škoda že to existuje.

Zina (Po, 18. 3. 2019 - 14:03)

Milco,no nevím, když nechce tolik sexu,co chceš ty a to se znáte fakt krátce,tak to nebude dobré.Az přijde dítě,budete nevyspali,tak se ten sex omezí ještě víc,ty jsi se o děti nikdy moc nestarala,nevím holka jak to zvládneš,myslím,že to byl hrozný nerozumím si pořídit další dítě.

a (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

co když je gey? chce dítě a s chlapem ho mít nemůže. Znám takový případ.

:) (Po, 18. 3. 2019 - 16:03)

Snad neni:) včera pan doktor sdílel dvě sochy muže a ženy :))

Radka (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

Ještě si říkám že chlapi jsou určitě nejvíc aktivní od puberty do-30 let.Ve 30+ začnou mírně lenivět.Můj manžel je jen o rok nebo o dva starší než tvůj Denis.A Aleš tady má opravdu potřebu extrémní.

Radka (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

Milčo psala jsi že měl víno a to je pro chlapy zabiják,to bude tím.Můj manžel když pije nikdy sex nechce.A teď taky toho mám s ním málo ale my jsme spolu pomalu devět let a taky jsem ho znala o hodně aktivnějšího v sexu tak je to prd platný že někoho poznáš když se časem stejně něco mění.To jsou skoky to počasí včera tady 20°C a dneska 5°C.

a (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

nastřílet a rodit děti bez rodiny je v pořádku Miluno? Jakou dětem připravuješ budoucnost, když sama děláš děti s někým, koho pořádně neznáš.

Miluna (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Ale já ho už znam,určitě tak že vim že jinak nám to funguje dobře a doma vše v pohodě a když ho mam v blízkosti sem šťastná.Jde jen o tohle aby byl aktivnější,on ukázal že umí krásně když chce tak potřebuju zase aby pokračoval ale je možný že se bojí i o mimi jak mi psala minule Sany.

Návštěvník (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

kuvá píše se tu o dětech a rodině. ! A jestli si myslíš, že ho znáš po pár měsících dokonale, tak to se sakra mýlíš.

Radka (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

Kolikrát neznáš nikoho ani po deseti letech a dotyčný pak nemile překvapí.

Návštěvník (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

miluna píše že ho zná doskonale.

Miluna (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

No Jack nechápu když se snažil oplodňovat tak mohl pořád.Die to sem si přesně taky říkala že když mam takovýho chlapa tak zase tohle chybí.Ale nechci z něho dělat extrém a pořád čekam že se to otočí a bude zase kdy bude chtít často jako při plodění.Jinak zatim musim sama sebe.Včera už sem pomalu chtěla tajně vedle v místnosti se udělat když ležel a viděla sem že je jako pytel brambor ale ještě nespal,jenže sem se bála že uslyší to vibrování tak sem na to kašlala a když usnul tak už sem byla líná vstát.A anonyme to poznávání sice v něčem jo ale co když se pak člověk stejně změní během života??? Pak to poznávání nemá stejně efekt.Alešku myslim že ty už si nymfoman:-) protože nikoho takovýho s takovou potřebou sem nikdy nepoznala a sama to taky až takhle nemam.

, (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Ty jsi nejezdil do Prahy.

-Aleš- (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Kdo, já? Nejezdil, většinou jsem provozoval autoerotiku :-)

-Aleš- (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Je to zvláštní, já v jeho věku jsem to potřeboval 5x denně. Teď už nemám tu touhu, takže mi to stačí 3x denně :-)

die (Po, 18. 3. 2019 - 08:03)

Miluno a co budeš dělat když nebude mít pořád apetýt na sex? Taky je možné že budeš mít doktora ale nebudeš mít sex.

jack (Po, 18. 3. 2019 - 08:03)

Moc krátkou dobu, aby byl tak unavenej

a (Po, 18. 3. 2019 - 06:03)

Není on v nějaké sektě?
Třeba SJ?
Tam taky souloží jen když chtějí počít dítě.

Reklama

Přidat komentář