Reklama

Pro muže co nosí dámské vložky - komentáře

vasil (Čt, 15. 8. 2013 - 16:08)

ja taky nosim vložkytak jsi pěkný prase!

To by tě zajíma (Po, 22. 7. 2013 - 18:07)

Já taky rád nosím dámské vložky,mám z toho příjemný pocit...

Myšpulín (Čt, 8. 10. 2015 - 20:10)

Chlap kterej nosí vložku je buzerantskej štádtkripl,kterej tu pochcanou vložku má ještě olíznout a potom si jí dát na postel jako mončičáka.

jirka (Čt, 8. 10. 2015 - 15:10)

Myslím, že muži by také...Já močím tém?ř vždy vsed? a po vymočení si ho vždy utřu toaleťákem, protože vím, že jen vyklepání nestačí .

Pepíno (Čt, 8. 10. 2015 - 15:10)

Nerozumím smyslu této debaty! To se máme jako někoho dovolovat, jestli smíme použít vložky nebo slipky pokud máme nějaké zdravotní potíže? To je zase některé bláznivce proti jejímu chápáni, že ji používají i muži když mají problémy? To musejí být opravdu těmi jejich právy tak zaslepený a považují to za útok na jejich ženská práva? Nebo mě někdo vysvětlete co některým Dámám na tom vadí? Nebo ještě žije jako za komoušů kdy stály ženy fronty na vložky protože jich byl stále nedostatek stejně jako toaletního papíru? Spíš ale je to bude asi urážet v jejich ženskosti! Nemohu to pochopit to jejich jednání.

Marie (Čt, 8. 10. 2015 - 08:10)

Myslím, že muži by také měli nosit do slipu vložky když ukápne trochu moči je večer cítit slipy nebo boxerky a to není zrovna hygienické.

JOZEF (Čt, 8. 10. 2015 - 02:10)

Muž nemá močit vsedě,...Asi si nikdy nemal problém s čúraním, mechúrom, atď... Keď začneš mať problémy s prostatou, urológ ti povie že máš čúrať po sediačky ako tvoje dievča .... Keď sa na to vybodneš, tak problémy sa iba zhoršujú... neboj sa aj na teba dojde, iba ak by si mal to veľké šťastie, že patríš medzi 8 - 12 % mužov, čo nemajú s prostatou žiadne problémy .....

Jaromír (St, 19. 8. 2015 - 06:08)

Nosím vložky ,zachycují pot a přebytečné kapky po močení.Takže je nosím z praktických důvodů.Jestli to někomu vadí,tak ať,nosit je nepřestanu.

Chlap s dámskou (St, 19. 8. 2015 - 01:08)

je idiot,buzna a nebo kombinace obojího!!!!!!!

Jsem transka (Út, 18. 8. 2015 - 16:08)

lituji lidi, kteří tady ostatní jen uráží a sprostě jim nadávají. Každému se líbí a vzrušuje něco jiného. Ti, pro které je vrcholem orální a klasický sex a nedokáží si užít nic navíc, protože je to pro ně fuj a něco nenormálního, jsou omezení svojí jednoduchou myslí a proto se na ně nezlobím, ale lituju je.

jirka (Ne, 16. 8. 2015 - 13:08)

Taky nosim vlozky v damskych...Tak to jsme na tom stejne. A ty vlozky nosim vzdy kdyz to ma ona. A kosik z wc po nas vynasim ja.

Jsem transka (Ne, 16. 8. 2015 - 07:08)

Taky nosim vlozky v damskych kalhotkach. Taky to resi muj maly problem. Pritelkyne to vi a toleruje mi toto i dalsi damske veci. Je v tomto uzasna a mam velke stesti,ze ji mam.

radek (So, 23. 5. 2015 - 21:05)

A co já taky nosím vložky a podprsenku a nevidím tom nějaký problém, ženy taky nosí trenky a nikdo to neřeší. Nikoho stim nneotravuj ať si dělá každý co chce. Je to je hodně soukromí tak to respektuji
Ko

radek (So, 23. 5. 2015 - 14:05)

Je tady žena které to nevadí

radek (So, 23. 5. 2015 - 14:05)

No já nosím vložky taky. A co. Je každýmu do toho. Mám nějaký problém a vložka to vyřeší. A nosím i podprsenku.je to jenom moje věc a taky nekoukam když je někdo pokerovanej nebo hulí trávu ať si každý s dělá co chce

pupini (Pá, 16. 1. 2015 - 16:01)

Tak to ja jsem zacinal ve...takovou segru bych taky potreboval
jsem tv zacatecnik kupuju u cangu damsky veci ale potrebuju zdroj plnych vlozek a tamponu dik za pomoc

vlastik vlastic (Út, 18. 11. 2014 - 19:11)

Tak to ja jsem zacinal ve 12letech,libily se mi krvave vonave vlozky a pocurane kalhotky sestry.Taky jsem ji sledoval pri myti a zvlast pri jejich dnech,pres klicovou dirku.Kdyz na to prisla,omluvil jsem se s tim,ze zkousim byt zenou,ze se mi to libi.Rekla,a co s tvym lulinem,aspon ti ho obcas nahonim.Tak jsme pak chodili do koupelny spolu,sestra mi vyhonila a spolykala zacinajici sperma a mne pak po vykoupani pomohla oblict do jeji podprsenky a kalhotek-byla tak nastejno hubena,jen o rok starsi.Svatek pro me byl,kdyz jsem dostal navic jeji pouzite vlozky a mohl je nosit pres noc.Pres den,pokud nebyl ve skole telak,jsem musel davat pozor,aby vlozka neprotekla a ja nemel kalhoty od krve.Pak jsem se naucil vysavat krev z vlozek nalitim trocha vody a vysatim usty vleze.Nakonec prisly tampony,ktere sestra schovavala jako darek,protoze ty jsem primo miloval.Po klystyru,ktery jsem pochopil jako nutnost,jsem si tampon sam aplikoval do konecniku jak hluboko to jen slo a nechal ho tam 2-3hodiny.Kdyz bylo vonavych tamponu vice,1,2nebo i 3 jsem postupne namacel do trochy vody aby se maximalne nacucaly,a pak je vysaval a krev polykal.Pritom mi sestra asistovala,novy tampon nacucany navic vodou davala do mych ust,pritom rychle honila lulina.Pred vystrikem jsem ji rekl a ona se hned usty prisala az spolykala vsechnu vystrikanou mrdku.Zjistil jsem,ze ji vzrusuje muj jazyk v jeji picce,nakonec me vzdycky polila svou take lepkavou stavickou.Pak me oblekla do damskeho vcetne puncoch,sukne nebo satu,abych si co nejvic uzil holkariny.A ted po par letech si sam kupuju damske pradlo a nosim ho pro doma.V praci se ale neda nic delat,damske musi pod kosili a puncochy pod kalhoty.Sestra mi stale nosi sve vlozky tampony a spodni pradlo,ktere ji po odnoseni vracim k prani.Tak vlastne mame spolecne pradlo,coz vyhovuje obema.

Papa (Čt, 25. 2. 2021 - 11:02)

Já jsem zase od malička pozoroval mamku jak si mění vložky a strašně mě vzrušovalo jaký to v kalhotkách chlupy jí leze ven a ta vložka je vidět strašně moc mě to trvalo takže jsem její kalhotky i s vložkou na sebe navlékl a další očích a val a představoval si jak lížu p***a kde jsi mě mohl na návštěvách ve škole všude tak jsem sbíral použité tampóny vložky a tak dále tak by se mu jenom mohl tak jsem sklidil a prostě strašně moc vyrušoval když ženská měla krámy no a asi mi bylo 13 let a zrovna jsem si takhle dráždil rozkrok a vešla mamka a jak jsem řekl tak se zeptala co tam mám odkryla peřinu samozřejmě poznala tvoje kalhotky a tak dále a mimo jiné jsem tam jel krabici s deníkem sedla si ke mně a říkala jak dlouho to děláš a já že pár let Nevěděl jsem co mám dělat a říkám ať to řeknu tátovi a UNA že to bude naše tajemství a že se jí to líbí a že to bude mezi námi a mám si ty kalhotky nechat na sobě že se večer staví že táta jde na nočn.. lehla si ke mně on mě začal hladit mezi nohama a říká... Bude to jen mezi námi jsem úplně mokrá nadržená na tvého č***** jestli těším až mě vylizes... Ale nejdřív ho chci mít v půlce jde mi mezi nohy vytahuje mi č***** už mám i nějaké ochlupení penis je zatím spíš dětský než chlapský matka ho bere do úst a říká neboj vyroste a mně stačí uvidíš že mě s nimi dobře víš Lukáš už se těším až mi bude šukat a jak jsem vyčetla s tebou deníku tak ty chceš abych ti prý zadek tak to ti ráda splním dali jsme se perverzní sussexu dnes mně 47 a pořád tak nějak v tomhle pokračuj s přítelkyní a jak se dá

adam (Pá, 6. 5. 2022 - 18:05)

Ve 13 letech mě mamka nachytala v kalhotkách a podprsence nevědomky jsem bral i čiste kalhotky která byla od semene tak mi dala vložku a každý den mě kontrolovala pak koupila kalhotky a podprsenku a sama mi ukázala jak vložku používat a zato jsem ji také mohl měnit vložky doma chodim jako žena a žijeme jen s mamkou která na vše dohliží a máme se moc rádi

Nesejčkuj tady (Út, 22. 7. 2014 - 22:07)

Ale ty si to neuvedomujes ze...Možná je to úchylka, ale neškodná, nikomu tím neubližuje, tak nepřeháněj.

Reklama

Přidat komentář