Reklama

Tanga, zkušenosti

jirka (Út, 11. 7. 2017 - 15:07)

Nevím,jak můžeš...Nektere zeny maji tanga v oblibe a jinak nechapu proc by je museli nosit, pokud nechtej ? Nikdo je bezne nevidi a navic se prodava i spousty krasnych a sexy kalhotek klasickeho strihu.

Nina (Út, 11. 7. 2017 - 12:07)

Pokud je nekdo toho nazoru,...Nevím,jak můžeš říct,že ženským šnůrka mezi půlkama nevadí.Vadí,ale musí to vydržet.Lodičky na jehlách jsou taky nepohodlné,ale žádá se to,tak to musíme nosit.

jirka (Po, 10. 7. 2017 - 15:07)

Pokud je nekdo toho nazoru, ze tanga nosi jen buzny a jini uchylove, tak sw dotycneho ptam, proc je tedy nosi zeny a
to i ty, ktere neprovozuji a nemaji rady analni sex ? Presto jim snurka mezi pulkama nevadi

ty (Po, 10. 7. 2017 - 06:07)

patří k sobě, to většina...Ty jsi asi fakt mdlého rozumu, protože tady se ptala tazatelka tzn. žena. Za další nikde v tom zakladajicim příspěvku nepadl dotaz, zda tanga nosí teplí.
Takže už sem přestaň psát hovadiny a odpovídej na položenou otázku. Případně si založ svoje vlákno, něco jako, jsou chlapy co nosí tanga teplí a nebo něco podobného. Tam si pak zvracej ty svoje slinty dle libosti.

proč? (Ne, 9. 7. 2017 - 13:07)

Proč tady nějaký dement neustále na všech diskusich, kde se objeví slovo tanga, začne blít něco o teplejch?
Ta otázka zní jinak.
Možná by si měl založit svoje vlákno a nekurvit ostatním to jejich.

Tanga (Ne, 9. 7. 2017 - 11:07)

To je blbost,je to cítit,že...s oblibou nosí teplouši nebo jiní úchylové se zaměřením na řiť. Těm v zadečku přijdou příjemná, měkká a pohodlná.

Michael (Ne, 9. 7. 2017 - 11:07)

U tang hodne zalezi na vyberu...To je blbost,je to cítit,že máš v zadku pruh látky se dvěma švy.Tanga jsou prádlo na prd

jirka (So, 8. 7. 2017 - 11:07)

U tang hodne zalezi na vyberu spravne velikosti a marerialu. Pak je v prdelce temer nevnimate.

JJJJ (Čt, 6. 7. 2017 - 17:07)

Já nesnáším slipový kalhotky fuj

Martin (So, 27. 5. 2017 - 12:05)

Tak jo, nakonec jsem sehnala...jsi odvážná, že si bereš tanga na pláž.. líbí se mi na holkách co je mají to sebevědomí, dokonce i v případě, že nemají ,,předpisové" proporce, stejně je to sexy :)

Irča (Út, 2. 5. 2017 - 14:05)

Tak jo, nakonec jsem sehnala hezká bílá tanga v Calzedonii. Sedí perfektně

Homosexuální ma (Čt, 20. 4. 2017 - 16:04)

Nejvíce tanga nosí deprivanti, kteří mají malého a volí ODS a TOP 09.
Pak se na schůzích TOP 09 mechávají plácat po zadku od svých mluvčích,kouří si a rozdávají státní majetky.

Irča (St, 19. 4. 2017 - 21:04)

Ahoj, sháním hezké dvoudílné plavky, spodní díl tanga. Poradíte mi vhodný e-shop, kde je lze objednat? Co jsem zatím hledala, tak se mi nic nelíbilo. O cenu nejde, hlavně, aby byly hezké. Díky

Zvědavej (St, 1. 3. 2017 - 17:03)

Vém, že se to občas tvrdí v chytrých časopisech :D mě se rýsující se tanga nebo prosvítající líbí.. jako asi většině chlapů ,)

Asi (St, 1. 3. 2017 - 16:03)

Tanga na holkách jsou sexy,...nevíš, že padnoucí prádlo nesmí být přes oblečení vidět

Zvědavej (St, 1. 3. 2017 - 16:03)

Tanga na holkách jsou sexy, vzrušuje mě když nějaké prosvítají přes legíny třeba, o tanga plavkách ani nemluvě :D Ale holky co je nosíte.. nosíte je jen aby ste se předvedli před klukama, nebo je vám to i pohodlný?:)

Nina (St, 25. 5. 2016 - 11:05)

Tanga plavky jsem nikdy...Ono je něco jiného vzít si tanga podle nálady,a něco jiného je,mít je stále.

Dáša (Čt, 12. 5. 2016 - 21:05)

Taky občas vidím malou...Tanga plavky jsem nikdy neměla a nemám,ale kalhotky mám od dvanácti a až na pár prvních dnů jsem si zvykla dobře.Ráda je nosím.

Nino, (St, 4. 5. 2016 - 16:05)

Taky občas vidím malou...Většinou mají děvčata opačný problém -že jim rodiče tanga nekoupí.

Nina (St, 4. 5. 2016 - 11:05)

Nino,ty nechceš být...Taky občas vidím malou holku v tangách u vody a docela je lituju.Každý se ohlédne,kouká,jak to má protažený prdelkou.To je divný pocit.Třeba když jsem byla jediná s tangáčema na plavání se školou.Naši to přeháněli v tom,že když jsme šly koupit kalhotky,tak to byly vždycky tanga.A taky mi nebylo po chuti,když mně táta viděl třeba v patnácti v kalhotkách,nebo když mně poplácával po zadku,třeba v noční košilce nebo elastických šortkách,jakoby se chtěl ujistit,že jsem si tanga vzala.Já si v tangách svůdná ani nepřipadám.

Reklama

Přidat komentář