Reklama

Tanga, zkušenosti

Lenka (Pá, 29. 1. 2016 - 23:01)

ahoj je mi 20 a kvůli novému příteli jsem začala nosit tanga protože ho to strašně vzrušuje, nosím je na spaní k sexu , k vaření a přidám kástěru kolem krku na odpoledne jen tak když je doma ale začali se zi zapalovat stehna jak s nimi o sebe třu, má s tím někdo zkušenasti ? jak jste to vyřešili? mám raději příteli říct že je nosit nebudu a raději budu nosit šortky které jsem do ted nosila ? Bojím se mu to říct.

Na druhou stranu on taky kvůli mě začal nosit boxerky které do ted nenosil a dělá to jen kvůli mě.
Nevím jak dál :-( :-( hnuk

Jano,Nino, (Út, 19. 1. 2016 - 11:01)

Dost se vám divím.S tangama jsem spokojená a dcera ve dvanácti byla v sedmém nebi,když je dostala.

Marcela (Po, 18. 1. 2016 - 18:01)

v 14 letech jsem si poprvé koupila o čínského obchodníka na stánku Nosila jsem je do školy máti na to přišla myslím za 3dny .

Nina (Po, 18. 1. 2016 - 12:01)

Já tanga nemám ráda,nosím je málo,třeba na ples nebo pod bílé obtažené kalhoty.Je mi stejně jako tobě,ale tanga jsem dostala v 11.letech,naši si to přáli.Dost mi ten zářez vadil,stejně jako pocit,že mi to roztahuje nohy.Zvyknout se snad nedá,člověk spíš otupí,já je měla i pod noční košilku a nevzpomínám na to v dobrém.

Jana (So, 16. 1. 2016 - 05:01)

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s tangama?
Asi to bude znít divně, ale začala jsem tanga nosit až teď v 26. Ještě si na ně zvykám. Jak vám to dlouho trvalo, než jste si na ně zvykli? Hrozně mi vadí, když si v práci dřepám, jak mi ten proužek jezdí mezi půlkama sem a tam, kdy jste si na to zvykli? Nebo ho snad cítíte pořád?
A jak vás vnímají chlapi v tangách? Když si beru uplé šaty, tak od té doby co si pod ně beru tanga, tak na mě chlapi hodně koukají, ne že by mi to nebylo příjemný. :) Je fakt, že teď mi přijdou zařezaný kalhotky do půlek (co dělají čtyři půlky :-D) jako fakt něco strašnýho, nechápu, jsem tak mohla taky chodit.

Reklama

Přidat komentář