Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (Út, 5. 3. 2019 - 23:03)

Ani s jedním nemám osobní zkušenost. Ani v lochu ani v pasťáku jsem nebyl.

luci (Út, 5. 3. 2019 - 23:03)

Těžko se v tom vyznat . Viděla jsem , jak starší chlápek vykouřil puberťáka a ještě mu dal tisícovku .

skákavec (St, 6. 3. 2019 - 09:03)

Typický homoděj.

luci (St, 6. 3. 2019 - 09:03)

Nemusí být homoděj , stačí když nutně potřebuje prachy a jde do toho.

Tony (St, 6. 3. 2019 - 09:03)

Já myslel toho, co solil.

Návštěvník (St, 6. 3. 2019 - 08:03)

Mezi náma, je celkem zajímavé, k jakým výjevům jsi schopna se přichomýtnout. To máš nějaký vztah ke sledování toho, co nahrávají skryté kamery? Nebo takové děje sleduješ dokonce naživo?............................................................................................................................................................

Jinak tu tisícovku bych v dané transakci viděl jako dost zásadní. V kriminálech a pasťácích bych ale odhadoval, že na jednoho muže přinuceného se nechat pasivně vykouřit připadá nejmíň dvacet mužů přinucených k aktivnímu vykouření cizího pyje. U kolektivních znásilnění muže to často funguje i tak, že je oběť přinucena současně přijímat cizí pyje a jejich emise jak do huby, tak do kakáče.

luci (St, 6. 3. 2019 - 09:03)

Když se pohybuješ tam , kde se provozuje sex a dobře se díváš , tak vidíš.

Návštěvník (St, 6. 3. 2019 - 09:03)

Ale nejsi náhodou ta profesorka klavíru Kohutová, titulní to postava v Hanekově filmu "Pianistka", že ne?

luci (St, 6. 3. 2019 - 10:03)

Odpověděl jsi si sám . Ale fakt je ,že všechno není úplně takové jak to vypadá.

Návštěvník (St, 6. 3. 2019 - 10:03)

Ajajaj!

Návštěvník (Út, 5. 3. 2019 - 19:03)

Jinak první povinností každé odsouzené osoby, který nastupuje výkon trestu odnětí svobody, je svléct se do naha, podřepnout a vystrčit kakáč ke kontrole, zda v něm nejsou schovány drogy, peníze, či třeba nůž. Tuto kontrolu kakáče musí podle předpisů vykonat zásadně osoba stejného pohlaví, jako má odsouzená osoba.

Návštěvník (Po, 4. 3. 2019 - 20:03)

Já jsem se jako dítě v sedmdesátých letech musel ve škole v přírodě v umývárce svléknout donaha před svou třídní učitelkou a několika jejími kolegyněmi. Sice to samé museli udělat i všichni mí spolužáci, jednalo se o jakousi provozně hygienickou technikalitu při umývání teplou vodou, ale nelíbilo se mi to. Kdyby na naše umývání dohlížel místo těch ženských nějaký chlap, bylo by mi to podstatně méně nepříjemné. Nikdo se mě tehdy ale samozřejmě na nic neptal.

Karel (Út, 5. 3. 2019 - 13:03)

No pokud by na mne musel někdo dohlížet, tak snad raději ta ženská. Je to takové přirozenější. Kdyby na mne dohlížel chlap, měl bych pocit, že jsem buzna já nebo on. Jinak samozřejmě pohledu na nahého chlapa se vyhýbám jako čert kříži. Fuj.

Návštěvník (Út, 5. 3. 2019 - 19:03)

Nahých chlapů se bojí homosexuálové. Normální chlap sice nahé chlapy nevyhledává, ale v šatnách či saunách mu nevadí, a sám nahý se před nimi taky nestydí.

Tony (Út, 5. 3. 2019 - 20:03)

Ne homosexuálové ale basmani a absolventi pasťáků, kteří byli opícháni nebo jim bylo vykouřeno, aniž by to chtěli.

Návštěvník (Út, 5. 3. 2019 - 21:03)

JIM bylo vykouřeno? Ty jsi celoživotní kastrát?

Petr (Út, 5. 3. 2019 - 20:03)

Souhlas. Je jasny, ze Karel si neni jisty svoji orientaci.

Iveta D (Po, 4. 3. 2019 - 13:03)

Brácha doma chodí nahý, když nemáme rodiče doma. To mu je jedno, jestli ho vidím a i před mojí kamarádkou mu to je jedno. Už jsem to vzdala a nechávám to být, stejně si dělá co chce. Kamarádka ho ještě provokuje a vyhrnuje si před ním tričko nebo si ho svlíká a chodí za ním do toho jeho brlohu.

Návštěvník (Po, 4. 3. 2019 - 23:03)

Kolik je tobě a kolik bráchovi??

Návštěvník (Út, 5. 3. 2019 - 12:03)

Mě je přes 17 a jemu 15.

Reklama

Přidat komentář