Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 19. 3. 2019 - 06:03)

Ne Fernando..2-3x týdně chce Miluna a Denis jestli na ní nevlezl včera tak už asi s ní nebyl dva týdny.No a Miluna si to teď obhajuje za jeho pohlazení vlasů a zad i když jí to vnitřně chybí určitě hodně moc.

aha (Út, 19. 3. 2019 - 05:03)

takže si Denis chodí někde upouštět a Miluna bude celé těhotenství bez sexu. Bude jí to chybět, u dvojčat sexovala pár hodin před porodem na hajzíku s nějakýma úchylama. Miluno, jak jsi všechny děti rodila?
Císařem nebo normál?

Fernando (Út, 19. 3. 2019 - 01:03)

Denis je normální chlap - 2 x týdně stačí, když je někdo po celý den v jednom kole a má navíc náročné povolání. Extrémisti to nepochopí a vejtahové to nepřiznají. A riziko ohrožení plodu existuje po celou dobu těhotenství - nepamatuju si už přesně, kdy víc a kdy míň, ale v různých publikacích to jde najít.

-Aleš- (Út, 19. 3. 2019 - 08:03)

Ty seš taky myslím odborník na všechno. Jestli ty máš potřebu sexu 2x týdně, tak to neznamená že to tak musí mít všichni. A zajímaly by mě ty různý publikace, který varují před sexem během těhotenství. Já jsem nikde nic takovýho nenašel. Jenom to, že se nedoporučuje sex šest týdnů po porodu.

Fernando (Út, 19. 3. 2019 - 10:03)

Já nepíšu, že to je moje potřeba sexu; ta hodnota je u různých jedinců nesmírně rozdílná. Říkám jen, že co je popisováno tady, považuji za normální. Rovněž tak neřeším, jak se chová žena po porodu - to je její osobní věc a zodpovědnost. Mně o šlo výhradně o plod v těle budoucí matky. Nemám bohužel po ruce příslušné knihy - bylo to například Lékařské repetitorium a populárně-vědecké příručky pro rodičky, často psané formou rozhovoru a tak. Nemůžu proto citovat přesně, ale šlo přibližně o toto: na samém začátku těhotenství je nebezpečí uvolnění vajíčka, které ještě není pevně uhnízděno v děloze (děloha poškozená po potratu, mimoděložní těhotenství). V pokročilé části těhotenství hrozí (zvlášť při divokém nešetrném sexu) vyvolání předčasného porodu.

Miluna (Út, 19. 3. 2019 - 10:03)

To mi přesně řekl že po ultrazvuku až bude pevně uhnízděné.Tak Sany měla pravdu že je v tom tohle tak proto nechtěl.

Miluna (Po, 18. 3. 2019 - 22:03)

Já nevim ale já sem jinak spokojená.Teď třeba ležíme s Deniskem vedle sebe a já sem k němu schoulená a on mi hladí po vlasech a zádech a pro mě je to hodně moc že i ten sex radši necham podle něho než když si vzponenu když sem měla sexu třeba víc a přesto vnitřně prázdno a já bych bez Deniska už nevydržela.Fando já bych mu nechtěla takhle ublížit,nemá to pro mě s jinym cenu.Alešku tak se ti zase vrátila tak to už bez ní nikdy nevydržíš asi je to pro tebe ta pravá kur**čka,jak sám říkáváš a i když zmizí zase se vrátí.Ať tě bude štvát jakkoliv přesto jste překonali všechno.A ještě se ti tam potápí:-) to mě pobavilo.Zino tak to sem si tě s někym spletla.Ono se to těžko dokazuje že se cítim změněná a jinak ale to ukáže čas.Za tu dobu co to tady znam sem se ještě nikdy takhle klidně a vyrovnaně necítila pořad mi něco psychicky chybělo a asi mi chyběl takovejhle člověk prostě.O Renečkovi psát nedokážu nezlob se,zvlášť když se zase bojim o to mimi tak to nejde.

Zina (Po, 18. 3. 2019 - 19:03)

Milco,nikdy jsem sem nepsala vždy jen četla.Ted jsem tu dlouho nebyla, život se trošku zamotal.Vis,já holka moc nevěřím,že jsi se tak moc změnila až nastanou ty obyčejné životní starosti,vzdas to a utečes, omlouvám se za přímost.Prala bych ti,aby jsi vydržela,jen nevím,co je s Reneckem

ona (Po, 18. 3. 2019 - 23:03)

ona je totiž zase těhotná, takže pořád dokola

-Aleš- (Po, 18. 3. 2019 - 19:03)

Milunko, já mám asi moc hormonů jak psala Pilsnerka. Ale už to není jak to bývalo, teď už jsem docela v klidu. Já k tomu ani ženskou nepotřebuju, teď jsem četl, že je to i pojmenovaný: https://www.idnes.cz/onadnes/vztahy-sex/autosexualita-ghia-vitale-sologamie-autosexual.A190313_103528_vztahy-sex_kace

Teď je u mě zase moje kamarádka, dali jsme číslo a teď se sprchuje. Potom dáme ještě jedno a odvezu ji..snad, protože mi říkala, že by chtěla u mě přespat. Už mě volá, asi je jí v koupelně smutno ? :-) Ale spíš mě chce zase provokovat. Minule mě taky volala a když jsem přišel do koupelny, tak dělala že se chce utopit. Prvně jsem měl z toho srandu, ale ona měla hlavu snad půl minuty pod vodou, tak jsem ji radši vytáhl. A takhle to pořád opakovala. Už je u mě od jedný hodiny a provokuje mě pořád něčím. Ona má z toho nějaký zvláštní potěšení. Už se nemůžu dočkat až ji odvezu, ale za pár dní mi bude hrozně chybět. A tak pořád dokola. Já nemůžu být s ní, ale ani bez ní. Je to začarovanej kruh.

Fanda (Po, 18. 3. 2019 - 17:03)

Miluno třeba jak je doktor tak ho to baví jen,když biologicky oplodňuje.Ale opět mi nedá,kdybY nahodou jsi chtěla pomoct tak pořád jsem tady já.Nezapomeň.

Miluna (Po, 18. 3. 2019 - 15:03)

Kdo si Zino? Něco mi v hlavě bliklo jestli si mi nepsala když sem tenkrát minulý rok v létě spala v garáži? Víš,po zkušenostech asi tak,radši hodnýho chlapa a chytrýho i když občas míň sexu než různý lemply a hodně sexu.Jako mrzí mi to ale třeba se mu to zase otočí a bude divoch jak při oplodňování.A dítěte nelituju,zalepilo mi to ránu po Renečkovi.Že by byl gay tomu nevěřim,na to mi až moc obdivoval postavu a ze svých zkušeností gayové se chovali jinak.Já tipuju že se mu střídaji období,doufam v to.Radko snad máš i ty pravdu ale u Jirky to taky tak bylo.No posranej alkohol,já už to teď tak nesnášim cigarety-alkohol a drogy,škoda že to existuje.

Zina (Po, 18. 3. 2019 - 14:03)

Milco,no nevím, když nechce tolik sexu,co chceš ty a to se znáte fakt krátce,tak to nebude dobré.Az přijde dítě,budete nevyspali,tak se ten sex omezí ještě víc,ty jsi se o děti nikdy moc nestarala,nevím holka jak to zvládneš,myslím,že to byl hrozný nerozumím si pořídit další dítě.

a (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

co když je gey? chce dítě a s chlapem ho mít nemůže. Znám takový případ.

:) (Po, 18. 3. 2019 - 16:03)

Snad neni:) včera pan doktor sdílel dvě sochy muže a ženy :))

Radka (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

Ještě si říkám že chlapi jsou určitě nejvíc aktivní od puberty do-30 let.Ve 30+ začnou mírně lenivět.Můj manžel je jen o rok nebo o dva starší než tvůj Denis.A Aleš tady má opravdu potřebu extrémní.

Radka (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

Milčo psala jsi že měl víno a to je pro chlapy zabiják,to bude tím.Můj manžel když pije nikdy sex nechce.A teď taky toho mám s ním málo ale my jsme spolu pomalu devět let a taky jsem ho znala o hodně aktivnějšího v sexu tak je to prd platný že někoho poznáš když se časem stejně něco mění.To jsou skoky to počasí včera tady 20°C a dneska 5°C.

a (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

nastřílet a rodit děti bez rodiny je v pořádku Miluno? Jakou dětem připravuješ budoucnost, když sama děláš děti s někým, koho pořádně neznáš.

Miluna (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Ale já ho už znam,určitě tak že vim že jinak nám to funguje dobře a doma vše v pohodě a když ho mam v blízkosti sem šťastná.Jde jen o tohle aby byl aktivnější,on ukázal že umí krásně když chce tak potřebuju zase aby pokračoval ale je možný že se bojí i o mimi jak mi psala minule Sany.

Návštěvník (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

kuvá píše se tu o dětech a rodině. ! A jestli si myslíš, že ho znáš po pár měsících dokonale, tak to se sakra mýlíš.

Reklama

Přidat komentář