Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radka (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

Kolikrát neznáš nikoho ani po deseti letech a dotyčný pak nemile překvapí.

Návštěvník (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

miluna píše že ho zná doskonale.

Miluna (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

No Jack nechápu když se snažil oplodňovat tak mohl pořád.Die to sem si přesně taky říkala že když mam takovýho chlapa tak zase tohle chybí.Ale nechci z něho dělat extrém a pořád čekam že se to otočí a bude zase kdy bude chtít často jako při plodění.Jinak zatim musim sama sebe.Včera už sem pomalu chtěla tajně vedle v místnosti se udělat když ležel a viděla sem že je jako pytel brambor ale ještě nespal,jenže sem se bála že uslyší to vibrování tak sem na to kašlala a když usnul tak už sem byla líná vstát.A anonyme to poznávání sice v něčem jo ale co když se pak člověk stejně změní během života??? Pak to poznávání nemá stejně efekt.Alešku myslim že ty už si nymfoman:-) protože nikoho takovýho s takovou potřebou sem nikdy nepoznala a sama to taky až takhle nemam.

, (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Ty jsi nejezdil do Prahy.

-Aleš- (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Kdo, já? Nejezdil, většinou jsem provozoval autoerotiku :-)

-Aleš- (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Je to zvláštní, já v jeho věku jsem to potřeboval 5x denně. Teď už nemám tu touhu, takže mi to stačí 3x denně :-)

die (Po, 18. 3. 2019 - 08:03)

Miluno a co budeš dělat když nebude mít pořád apetýt na sex? Taky je možné že budeš mít doktora ale nebudeš mít sex.

jack (Po, 18. 3. 2019 - 08:03)

Moc krátkou dobu, aby byl tak unavenej

a (Po, 18. 3. 2019 - 06:03)

Není on v nějaké sektě?
Třeba SJ?
Tam taky souloží jen když chtějí počít dítě.

Miluna (Po, 18. 3. 2019 - 07:03)

Ne to neni.Ale nevim proč to nechce častěji.On lehne začne dělat unavený zvuky a nic s nim pak neni a já ho mam jen jako ozdobu.

Miluno (Po, 18. 3. 2019 - 09:03)

to je o tom poznávání, to dítě má být jako třešnička na dortu. Teď zjistíte, že se nemůžete shodnout, jednomu bude chybět sex, druhému komunikace o povolání a spousta maličkostí. A bude to směřovat k neshodám, což už neshoda je. A tobě to bude chybět čím dál tím více.

jack (Po, 18. 3. 2019 - 07:03)

Na to velký pozor Miluno. To normální není, že tě nechce. Obzvlášť když ví, že jsi na sexu závislá

Miluna (Po, 18. 3. 2019 - 08:03)

A co když to neřeší a ani si to neuvědomuje tim jak měl těžký služby tak je unavenej,k tomu pak dá víno a zakápne? Nebo jak myslíš na to pozor? Byl jinak hodnej ale nevim teda jak se chovat,chybí mi to dost a možná si zase trochu připadam odkopnutá ale to už mu neřeknu,usnul mi v náručí takže se to nehodí mu to říct.

Radka (Ne, 17. 3. 2019 - 21:03)

Tak jak Milčo bylo a už tam máš Denise? Dnešek byl docela dobrej ale teď je u nás zase větší vítr.

Miluna (Po, 18. 3. 2019 - 06:03)

Jo už byl doma pak včera.A sedl si ke mě a dal si víno a hezky semnou povídal.Probral semnou o pacientech,o úrazech,o mladých že by nedovolil synovi motorku-s tim sem přesně souhlasila.Pak o světě jsme povídali o různých zemích,no šlo to včera krásně.Ale škoda že tak hezkej večer zakončil jen tim že mi objal a usnul:-( tak už sem dlouho nic neměla,už mi to chybí fakt hodně ale nechci mu to říkat aby si zase nemyslel že myslim jen na sex.A co ty Radko?

dia (Ne, 17. 3. 2019 - 09:03)

Včera jsem se ani nevím jak dostala na starou diskuzi. Bylo to zajímavé a psali tam v té době většinou cikáni. Zajímavé by bylo co teď dělají a jak se mají. Třeba Dežo, Marcel, Alex atd..

Návštěvník (Ne, 17. 3. 2019 - 11:03)

Čim to bylo zajímavé? vždyť to bylo psaní samé kraviny

no (Ne, 17. 3. 2019 - 12:03)

vyvážilo by to intelektuální koutek, rovnováha muší bejt :-)

Návštěvník (Ne, 17. 3. 2019 - 06:03)

Jo v Praze je blaze. Včera jsem tam byl. Bylo fajn i když pršelo. Vyčasovat se začalo až kolem 16 hodiny. Václavák byl plný cizinců a to ještě není dovolenková sezona. Ale je krásná ta naše Praha.

no (So, 16. 3. 2019 - 23:03)

už jsou zvyklí tak nebudou moc překvapení, nedělej si hlavu. a zase jsi nebyla v práci, víš že za tebe museli někoho hledat, aby šel z volna? to je ti jedno co

Reklama

Přidat komentář