Reklama

Tanga, zkušenosti

Lenka (So, 30. 4. 2016 - 16:04)

Klučičí.A jak se mu to líbilo,mít tanga na sobě?

Zuzka (So, 30. 4. 2016 - 11:04)

Damske mivaj casto aspon...Je to samozřejmě rozdílné,ale už jsem se také spletla při třídění prádla a dala holce do skříně klukovi slipy.

jirka (Pá, 29. 4. 2016 - 16:04)

Co jsem viděla na...Damske mivaj casto aspon malinkou maslicku vpredu a casto jemnejsi material.

Markéta (Pá, 29. 4. 2016 - 16:04)

A kluk měl holčičí,nebo...Co jsem viděla na obrázkách,tak jsou klučičí skoro stejné s dívčíma,jen potisk je jiný.Ani jsem nevěděla, že se to dá koupit.

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 10:04)

A kluk měl holčičí,nebo...Klučičí.

Tomáš (Pá, 29. 4. 2016 - 09:04)

Dej mi mail a pošlu ti fotku...Tak to bych chtěl vidět i já

Jakub (Pá, 29. 4. 2016 - 09:04)

U nás teda byly tangáče v...Dej mi mail a pošlu ti fotku a řekni, jestli se ti to líbí.

Nina (Pá, 29. 4. 2016 - 09:04)

jestli ve škole některá...U nás teda byly tangáče v šesté třídě dost důležité téma.Holky hlásily,že je mají.

Pavel (Čt, 28. 4. 2016 - 23:04)

Tanga jsou normální prádlo a pokud jsou kvalitní, mají správnou velikost, tak není problém je nosit. To platí pro muže i ženy. Připomínky mají většinou ti, kteří je nikdy neoblékli nebo ani snad neviděl. Komu se nelíbí, tak ať ho nenosí a blbě nekecá.

Lenka (Čt, 28. 4. 2016 - 20:04)

Naše holka má tanga také...A kluk měl holčičí,nebo klučičí tangáče?

Markéta (Čt, 28. 4. 2016 - 19:04)

bud jsou tady divné...Brigádně jsem pracovala v jednom obřím hračkářství,nechci jmenovat,tam jsme prodávali tanga kalhotky pro holčičky od 8.let!Nevěřili byste,jak hodně se to prodávalo.A dokonce jedna celkem mediálně známá paní objednala desatery tangáčky na šestiletou! Objednávali se z Itálie.V tom katalogu byly všechny tanga i pro chlapce.Takže takových lidí dost,kteří to svým dětem koupí.

VESELY VLADIMIR (Pá, 4. 1. 2019 - 18:01)

dobry rad by som vedel kde sa daju kupit tanga pre chlapcou

Ta (Pá, 4. 1. 2019 - 19:01)

Mu kup damske a je.len dostatocne elasticke.

Markéta (Čt, 28. 4. 2016 - 18:04)

Tanga mám od patnácti,nosím je ráda,hlavně kvůli sobě.Taková bezešvá tanga i kalhotky jsou jak peříčko a krásně se nosí.

A (Čt, 28. 4. 2016 - 15:04)

jestli ve škole některá nosila tanga,tak to vůbec netuším,o tom se žádná z nás nikdy nebavila.Neřeš to,je to hloupost,nikdo tě dnes nenutí je nosit a kdyby kluk,tak mu klidně řekni,že je nesnášíš,jistě se s tím v pohodě smíří a nebude z toho dělat vědu.

Každý (Čt, 28. 4. 2016 - 15:04)

Mě nenutili,jen máma...máme jiný vztah s rodiči,u mě by nebyl problém říct pravdu,proč se bát,nesvěřit vlastním rodičům.Tang mám víc,než běžných kalhotek,problém s tím nemám,ale jak píšeš,je to každého věc a nutit někoho nemá cenu.Krom toho,nějaké zkušenosti mám a nikdy po mě kluk nechtěl,abych nosila pouze tanga,z toho obavy mít nemusíš.Pod noční košilku nenosím žádné kalhotky,to ani není zdravé.

Nina (Čt, 28. 4. 2016 - 15:04)

je mamka nosí,nevidím na...Mě nenutili,jen máma navrhla,jestli bych je nechtěla,že bych jim tím udělala radost.Sama jsem je chtěla,jen jsem netušila,že tak tlačejí v zadku.Nikdy jsem nedokázala ani říct,že mi to vadí,i když se mě na to ptali.Ale pravda je taky to,že když se máma ptala,jestli tanga chci,už je měla stejně koupený.Tak vlastně ani nevím,co by bylo,kdybych tehdá řekla ne.Taky musím přiznat,že jsem ve třídě hodně vyrostla,byla jsem první s tangáčema a to mě těšilo.Jenže pak kalhotek ubývalo a přibývalo tang,už jsem je měla i pod noční košilku a jako plavky a to už se mi fakt nelíbilo.Ale nenašla jsem sílu to říct,až teď.

Nino, (Čt, 28. 4. 2016 - 15:04)

bud jsou tady divné lidi,nebo moc fantazírují,je to k neuvěření,že by se našlo tolik úchylných matek.Nevěřím.

Nina (Čt, 28. 4. 2016 - 14:04)

Naše holka má tanga také...Vím docela přesně,jak těm vašim slaďouškům bylo.

Zuzka (Čt, 28. 4. 2016 - 14:04)

je mamka nosí,nevidím na...Naše holka má tanga také od dvanácti,kluk od třinácti,mě se to teda líbí,tak proč bych jim to nepořídila.Víte,jak byli oba sladcí,když si ráno čistili zuby jen s trojúhelníčkem nad prdelkou?

Reklama

Přidat komentář