Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Verča (Čt, 14. 3. 2019 - 19:03)

Sleduju vaši komunikaci a Klárko, u Libora si myslím, že budeš mít možnost se přesvědčit, že je to opravdu kluk,co by tě mohl mítdoopravdy hluboce rád bez přetvářky. Jinak je pravda, že po každém větším stresu tělo reaguje následně třeba jako u tebe a tak se příliš nevyčerpávej a odpočívej a ono se to srovná. Pozdravuje Věrča.

Klára (Čt, 14. 3. 2019 - 18:03)

Libore, však já vím co a jak ke mně cítíš protože jsi to už dříve psal a vnímám,že se tvůj postoj nemění. Jsi velmi hodný a uctivý a já si toho vážím. Studuju Obchodní akademii v Lípě a chtěla bych udělat maturitu a pak se uvidí. Lákala by mne psychologie nebo fyzioterapie,ale podle výsledků jak mi to tady půjde, zatím to zvládám na jedničky a dvojky. Jestli bych s tebou někam jela na cestu? Libore ještě jsme se nepotkali a tak je na takové rozhodnutí brzy, ale kdybychom si byli blízcí ,tak ráda. Dej mi prosím ještě trochu čas.

Libor (Čt, 14. 3. 2019 - 17:03)

Klárko chci se zeptat tedy. Jak ti mám dávat najevo, že jsi pro mne všechno na světě, abych tě neodradil. Bojím se ti se zcela otevřít, protože jsi zažila zklamání a nechci být vlezlý. Ale mám to v sobě a chce se mi ti to říkat.

ikk (Čt, 14. 3. 2019 - 17:03)

A Klára jako vychcaná buchta se teď chytí zbohatlého blbečka z Liberce, protože tam ucítí zlatý tele. Libor je velmi chytrý a ví na co tuhle dutou slípku nalákat.

Markéta (Čt, 14. 3. 2019 - 17:03)

A to myslíš vážně ty dutá hlavo?????

Markéta (Čt, 14. 3. 2019 - 17:03)

Klárko to skutečně není chřipka a já to znám a taky se mi to párkrát stalo po větším stresu, Naposledy, když mi umřela maminka a všechno jsem zvládala podezřele dobře, ale dva dny po pohřbu jsem se sesypala a měla migrény a horečky asi týden. A tak jsem jen ležela a dávala se do kupy a pak se to srovnalo. Kdyby ses cítila nepříjemně i zítra zvaž třeba v pátek zůstat doma a přes víkend by se to mělo srovnat. Ještě k Vilíkovi. Je dobře,že se tady i ostatní dovědí, co je zač a ostatní holky si na něj dají pozor.

Klára (Čt, 14. 3. 2019 - 17:03)

Libore, já nechci znát víc. Cítím, že jsi zde mluvil pravdu a to mi stačí. Omlouvám se, že reaguji takto s odstupem, ale usnula jsem na chvíli a jsem opravdu unavená a mám teplotu. Asi ten stres na mně nějak dolehl, tak budu trochu v klidu. Ségra už mně zase hodlá ošetřovat a přinesla mi čaj a mamča taky říká, že to je jen uvolnění po vypětí po minulých dnech a žádná chřipka. Libore vážím si tvých informací a děkuju. I ty se ptej mně na co potřebuješ znát. Odpovím ti.

Libor (Čt, 14. 3. 2019 - 17:03)

Já bych se třeba Klárko tebe zeptal co studuješ a jaký máš v tomhle cíle? A jestli bys se mnou chtěla opravdu jet na nějakou cestu? Co by ti udělalo největší radost a kam bys chtěla jet na jaké místo, které máš ráda a kde by ti bylo dobře. Myslím na tebe ,že nejsi teď zrovna Ok, ale je to jen stres. Před několika dny jsem se ze stresu z nešťastné lásky k tobě opil a taky jsem se druhý den srovnával dlouho. Když ti nebude dobře, tak zítra zůstaň doma a odpočívej. Myslím na tebe, víš bojím se ti napsat, že tě miluju , protože tím riskuju, že mne odmítneš, ale je to tak.

Markéta (Čt, 14. 3. 2019 - 14:03)

Super! Tak si pak upřesníme konkrétní den.

Klára (Čt, 14. 3. 2019 - 14:03)

Je to o velikonocích 19 - 22. dubna, abysme nezmeškaly ve škole a mamča v práci.

Markéta (Čt, 14. 3. 2019 - 13:03)

Kláro, tak jo,paráda, jen mi řekni termín,abych si na to udělala volno

Klára (Čt, 14. 3. 2019 - 13:03)

To by bylo super! Mám ale lepší nápad. Mamča sehnala prodloužený pobyt o víkendu v Peci pod Sněžkou na duben od pátku do pondělí a ty jsi od Jilemnice a to bys měla ke mně blíž a udělaly bychom si hezký večer nebo oběd to už je jedno.

Markéta (Čt, 14. 3. 2019 - 13:03)

Klárko, jsem ráda ,že to zvládáš už snad lépe. Maminka je velmi skvělá, že si zjistila více a tak ses mohla také i více zklidnit. Víš co mne napadlo. Nechtěla by ses sejít někdy se mnou? Já jsem holka a tak tebe balit určitě nebudu, čůrat můžeme spolu beze strachu a mohly bychom se sejít a pohovořit o životě a ráda bych tě poznala, protože tě mám za opravdu hodnou a vyjímečnou osobnost. Udělali bychom si s manželem za tebou výlet a mohli společně někde posedět a popovídat o tom všem. Klidně vezmi s sebou maminku a třeba i sestru, pokud si vše říkáte taky otevřeně. Co ty na to? Třeba někdy teď na jaře?

Klára (Čt, 14. 3. 2019 - 13:03)

Markéto a Libore a ostatní, co mi píšete moc vás zdravím a děkuji za přízeň. Asi vás překvapím, ale zjistila si mamča o Vilíkovi zajímavé informace a tak s tou minulou holkou se rozešel kvůli tomu, že ji i fyzicky napadal a byl žárlivý a podařilo se s ní spojit a žije v Nymburce. Navíc není pravda, že studuje počítačovou grafiku na vejšce, ale tuhle školu po roce nechal a nyní dělá podlahy s otcem. Jezdí s modrou oktavií s libereckou SPZ a střídá holky často. Tak mám už jasno a je mi už naprosto lhostejný. Libore, ráda bych ti věřila, co píšeš a co ke mně cítíš, ale prakticky nic o tobě nevím. Pověz mi o sobě, co děláš, jaké máš zájmy a tak. To není nedůvěra, ale já jsem zde o sobě psala a tak můj povahový a zájmový profil znáš. Děkuji a opravdu to neber jako nedůvěru, ale jako zájem a zvědavost.

Libor (Čt, 14. 3. 2019 - 15:03)

Klárko, je mi 22 roků jsem narozen 9.února a žiju v Liberci poblíž ZOO v rodinném domku s rodiči. Zajímám se o cestování a zahradní architekturu, rád chodím do kina,divadla a na koncerty a měřím 183 cm jsem štíhlý a mám hnědé vlasy. Holku už nemám od podzimu, co se se mnou rozešla. Nejsem žárlivý ani agresivní, mám rád pohodu a zajímám se o asijskou kuchyni a láká mne navštívit Srí Lanku, Japonsko nebo Nový Zéland (chtěla bys jet se mnou?). Chtěl bych mít časem rodinu a děti, a co se týká věrnosti, tak jsem v této sféře vychován k věrnosti partnerce bezvýhradně a nemám s tím problém. Jsem finančně zajištěn díky rodičům, ale peníze nejsou moji chorobnou závislostí a rád dělám radost hezkými dárky těm, koho mám rád a nezáleží na cenně v korunách, ale mám rád praktičnost nebo estetické vyznění. Tak nevím, jestli ti to tak stačí Klárko? Kdyby ne, ptej se, rád na sebe prozradím, co budeš chtít znát.

Libor (Čt, 14. 3. 2019 - 09:03)

Markéto díky za analýzu. Je to velmi zajímavý postřeh o tom, že se holkám spíš líbí grázlíci,ale já jsem byl vždy vychován ke slušnosti a úctě a jsem pohodář a právě ta moje bývalá holka odešla k takovýmu flákači a snad má asi potřebu mít pocit,že ho zachrání. U mne měla vše co potřebovala pro lásku a pohodu ale nevážila si toho. Proto na mne působí Klárka jako zjevení a čistá křehká duše a jsem z ní zcela na větvi.

M (Čt, 14. 3. 2019 - 09:03)

Já tě naprosto chápu a být já kluk, tak jsem z ní na větvi taky. A navíc tys ji měl možnost vidět na vlastní oči a zalíbila se ti i vizuálně a te je velký plus. Ale buď opravdu trpělivý.

Markéta (Čt, 14. 3. 2019 - 08:03)

Klárko děkuji za přání a pro Libora bych chtěla jen poradit,co už jsem psala. Netlač na Kláru a jestli ti opravdu není lhostejná, tak buď trpělivý a ono se to poddá. Myslím si, že Vilík ji neublíží, dokonce si myslím, že to,co psal hezkého zpočátku i tak cítil, jenže se u něho projevila chorobná žárlivost a agrese a snaha ovládat Kláru. Jenže Klára má za sebou z dětství velké trauma , když se její otec choval k mamince a jim podobně a dokonce jim šlo o život, proto není schopna si to nechat líbit. Kdyby tuto zkušenost neměla, možná by ji naopak imponovalo, že jí takový kluk ochrání a striktně se vymezí vůči jiným, byť jen kamarádům, kteří mají k ní sympatie. hěkterým holkám mohou opravdu více imponovat trochu hajzlíci a gauneři než slušňáci. Ale tady Vilík narazil. Klára takový typ holky určitě není.

M (Čt, 14. 3. 2019 - 19:03)

Eště chci dodat, že asi na pravidlu, že ženy si vybíraj partnery dle svých otců doufám, že sem světlá výjimka a chlapi zas ženy jako jejich matky, potěš pánbůh
A zjišťuju z okolí, že tomu tka je.
Nic jdu si zapaři a dát pivko k nějaké hře aspoň se odreaguju.

Klára (Čt, 14. 3. 2019 - 06:03)

Dobré ráno. Připravuju se do školy a jen vás chci pozdravit. Vilík se neozval a dnes jsem se alespoň trochu normálně vyspala, ikdyž jsem si večer stejně jestě poplakala, Libore jsem ráda za tvůj zájem a starost a vím, že mě más hodně rád a já si toho vážím, ale opravdu nejsem nyní schopna nic víc než si s tebou tady povídat. Jestli tě tím neodradím tak po čase se můžeme i sejít. Chtěla bych ti věřit, že nejsi druhý Vilík a že mne nepodrazíš a dej mi ještě trochu času. Ozvu se a příjemný den, Klára

Reklama

Přidat komentář