Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

sdfg (Út, 12. 3. 2019 - 17:03)

To jsou mi tedy věci, Buzíci z Brna opravdu řádí. Celé to tady polepili nějakými prasárničkamil to mne jako uvědomělého sociálního demokrata vůbec není hodno!

aladin (Út, 12. 3. 2019 - 13:03)

"Televize Seznam
Výzva (Pavel Zeman)"........Veřejnost tohle (Babiš) nezajímá, zajímá to jen neořátelé naší republiky, protože ho chtějí odstranit kvůli imigrantům !!!

Návštěvník (Út, 12. 3. 2019 - 13:03)

Ty podlý Dánský pardále, ty dámský sandále, ty pedále, buzno! Ty pudeš na férovku! Já ti dám levý hák, pravý hák, ty nadvarle, ty opočlověku , tu Opočenský na holčičky v rozpuku těsně po puberě, ty poberto, darebáku, dacane! Ty opozičníku, ty padavko, ouřado! Dej první a pak už budu mlátit jenom já!

Návštěvník (Út, 12. 3. 2019 - 12:03)

Končím tady výjkřikem : "Havel na Hrad!" Ať žije magor Jirous a správnej rocker se slíkne do naha!

Pavel (Út, 12. 3. 2019 - 12:03)

Od revoluce jsem neměl možnost se zastavit a nad tím vším se zamyslet. Jsme v jednom běhu, teď jsem v důchodu, mám pouhých 20 tis korun a chalupu,auto,byt.

Dar Trumpovi B. (Út, 12. 3. 2019 - 12:03)

https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/andrej-babis-donald-trump-dar-strelna-zbran-pistole-pravda-vitezi-masaryk_1903071915_ado

Slavíme 20 let… (Út, 12. 3. 2019 - 12:03)

NATO 12. března 1999. O pět let později byly do Severoatlantické aliance přibrány další státy včetně Slovenska. Právě prezidenti Slovenska, Polska a Maďarska dnes společně s českými politiky oslaví své zapojení do aliance na Pražském hradě.

Návštěvník (Út, 12. 3. 2019 - 11:03)

Komunisti lžou!
Z archívů 1948!
Nalezeno v archivu

O připomínce výročí narození prvního prezidenta v roce 1948 je uvedeno v kapitole „Čistky ve stínu Masaryka“ svědectví nalezené autorem v archivních materiálech: „Jak bláznivý byl březen, dokládalo hlášení z velitelství SNB v Zálezlech z 13.3.1948. Praporčík Hlaváček zaznamenal snůšku licoměrností – oslavy, slzy a čistky:
1. Informoval o oslavách na počest narozenin prezidenta – osvoboditele T. G. Masaryka: „Strana KSČ uspořádala večer dne 6.3.1948 a odpoledne 7.3.1948 na počest narozenin T. G. Masaryka divadelní představení Trikolora.“
2. „Akční výbory ve všech obcích byly již ustanoveny...“
3. „Zpráva o dobrovolné smrti Dr.h.c. Jana Masaryka působila velmi tísnivě na zdejší obyvatelstvo. Všeobecně byl litován a současně byli odsuzováni ti, kteří nesou vinu na jeho smrti, tj. kruhy reakční, zejména pak ze západu.“
Ktomu všední pláč – stanice žádá o posílení. Slouží zde jenom 3 příslušníci. Musí držet pohotovostní službu, protože jsou v celním pohraničním pásmu. Kromě toho mají hodně „rozsáhlé písemné agendy“. Nezbývá proto čas na službu v terénu.

Návštěvník (Út, 12. 3. 2019 - 11:03)

Kokote, a v neděli si neslavil 169. výročí narození T.G.M? Jdi do řitě!

Návštěvník (Út, 12. 3. 2019 - 11:03)

Výročí Hitlera bude 20 . 4. 2019 a to 130 let narození§

Návštěvník (Út, 12. 3. 2019 - 11:03)

Chovejte se slušně čuňata, ne že tu budete tapetovat sprosté básně jako třeba tato : "Slonice i prasnice kráva i vůl v očích sůl. Koulí nahřátou penis strká do řitě vmena se kývaj hbitě.Orgasmus jak dům.!"

U Jílkové o pr… (Út, 12. 3. 2019 - 11:03)

Přišel předseda poslaneckého klubu České pirátské strany Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu lidovců Jan Bartošek, ředitelka organizace Rozkoš bez rizika Hana Malinová, psychiatrička Džamila Stehlíková a sexuolog Radim Uzel.
Jejich názory doplní manažer erotického klubu a starosta Dubí Petr Pípal, který již třináct let bojuje ve městě s prostitucí.

ShabbaTot-Jahoda (Út, 12. 3. 2019 - 11:03)

zapoměl jsem se podepsat zhora

Návštěvník (Út, 12. 3. 2019 - 11:03)

na Pražském Hradě je nyní oslava k 20 výročí vztupu ČSSR do NATO....právě mluví pan prezident Zeman a má pravdu...s teroristy se nevyjednává,s teroristy se bojuje....má pravdu...nějaké vyjednávání s teroristy v Kataru nemá smysl,jsou to vrazi a jak Taliban ovládne Afganistan,opět tam vznikne teroristický stát a bude ohrožovat svět...ano..pan prezident má půravdu...Česká armáda má v Afganistanu kontigent a padlo tam 14 hrdinných českých vojáků a je naší povinností ctít jejich památku a náš pan prezedent Zeman opět opakuje,že s teroristy se nevyjednává,s teroristy se bojuje....nastupuje na podim pan Jaroslav Kubera.....NATO zaručuje ČR a jejim občanům pocit bezpečí a je jim zárukou bezpečí....ano...EU prohrála UK...ale UK musí zůstat pevnou součástí NATO...všechny země NATO se zavázaly o 2 % na výdaje a ČR to musí dodržet také a je dobré že se účastní misí NATO v zahraničí....nastupuje pan Vondráček.......ano...členství v NATO je dovršením naší české státnosti ...přestáváme se předmětem ambicí jiných a ve studené válce jsme odsuzovali Varšavskou smlouvu a její imperiální politiku....politika otevřených dveří NATO je správná a noví členové budou vítání....NATO vzniklo před 70 lety...škoda že nebylo v r. 1914 a v r.1933...svět by byl ušetřen dvou světových válek.....Nastupuje na podium pan Babiš...zdraví prezidenty a poslance,ministry a říká...před 20 lety jsme vztoupili do NATO a jsme v bezpečí spojencu a jejich pomoci...jsme jejich rovnocenní patrneři a jsou připraveno pomoci při našem napadení...Ano...ČR musí ctít morální hodnoty NATO...pan Babiš vyzdvihuje mise ČR na Balkáně a v Afganistanu a připomíná oběti 14 českých hrdinů ...má pravdu,že hrozba mezinárodního terorizmu je velice vážná což dokazuje útok islamistů na Francii a UK a toto jsou útoky i na ČR...NATO musí přitvrdit v boji proti teroristům...pan Babiš odchází z podia a mluví moderátorka která vítá prezidenty Madarska,Slovenska a Polska .....toliko tedy onlive z výročí vztupu ČR do NATO.... a ano...je pravda že za existence NATO nebyla Evropa ani jednou ve válce..NATO mírotvůrce,NATO morálka,NATO náš spojenec,NATO lidská práva.....za to,že Evropa nebyla od vzniku NATO ani jednou ve válce by mělo NATO dostat NC za Mír!

Jedovatej (Út, 12. 3. 2019 - 06:03)

Článek na Parlamentních listech: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Albrightova-prednasela-v-Praze-Tepala-Putina-ztrhala-Babisuv-dar-Trumpovi-vyzdvihla-Havla-a-celila-dotazu-PL-Slo-o-vysoce-citlive-tema-573554 --- Něco z článku vokopíruju: "Věnovala se také bombardování Kosova Severoatlantickou aliancí, ke kterému došlo jen pár dní po českém vstupu do NATO. Mezinárodní společenství podle ní mělo povinnost zasáhnout, když v Srbsku, resp. v Kosovu docházelo k vraždění lidí. Tato slova Albrightová pronášela v angličtině. „My jsme věděli, že Rusové by zásahu v Kosovu dali veto (v OSN), tak jsme šli k NATO,“ uvedla Albrightová. --- V souvislosti s operací NATO v Kosovu Albrightové položil dotaz redaktor serveru ParlamentníListy.cz Radim Panenka. Chtěl vědět, jestli bývalé ministryni není líto lidí, kteří kvůli tomuto bombardování zemřeli. „Já si myslím, že to, co se dělo v Jugoslávii, v Kosovu, tam moc lidí umřelo a my jsme zkoušeli najít nějaké diplomatické řešení. Je to tragédie. My jsme nechtěli používat bomby, ale ti Srbové tam opravdu zabíjeli lidi. My jsme kolikrát vedli diplomatická jednání, ale tam opravdu Srbové zabíjeli lidi jen proto, že to byli muslimové,“ zdůraznila dáma. ----- Jasný... takže pokud se americkýmu orlovi bělohlavýmu nehodilo možný veto v OSN, prostě to vobešel, pak je mi ale nejasný, k čemu to OSN vlastně je? "My jsme nechtěli používat bomby,"... no jo, to budou ty český kořeny Albrightový a typický "já nic, já nic, já muzikant"... No, těch mrtvejch lidí jí asi moc líto nebylo, stejně, jako těch mrtvejch iráckejch dětí: " Půl milionu mrtvých dětí za to stojí, aby američtí boys nemuseli do války.
Tato slova pronesená roku 1996 tehdejší ministryní zahraničí USA Madeleine Albrightovou na otázku moderátorky americké CBS, stálo-li embargo uvalené Spojenými státy na Irák po válce v Zálivu za půl milionu mrtvých iráckých dětí..." (http://www.www.prvnizpravy.cz/sloupky/pul-milionu-mrtvych-deti-za-to-stoji-aby-americti-boys-nemuseli-do-valky/) --- Nevypadá to, že by jí bylo líto půlmiliónu mrtvejch dětí, to tedy vopravdu ne... Americký zájmy, tvrdě prosazovaný, bez vohledu na počet mrtvejch, nějaký vokecávání surovejch faktů je zcela nesmyslný... A ještě malej kousek z toho samýho článku na prvnizpravy.cz: "Byl to někdejší britský premiér Tony Blair, jenž vylhanými informacemi o zbraních hromadného ničení v rukou Saddáma Husajna pomohl Spojeným státům roku 2003 před světem „přesvědčivě“ odůvodnit potřebu vojenského zásahu v Iráku. Jak napsal v roce 2003 Daily Mirror, Tony Blair oddaně přispěl k naplnění válečných plánů Spojených států na Blízkém východě, kde vláda G. W. Bushe realizovala jeden z dílčích záměrů pokračující snahy o dosažení celosvětové nadvlády. Válku v Iráku od počátku provázely oběti nevinných civilistů včetně žen a dětí. Tato válka přispěla ke vzniku Islámského státu." Jo, jo... "Pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí", jak by asi řek Albrigtovou zmiňovanej škůdce český země, humanitární bombardér Havel... a je dost možný, že se jeho popel se nad slovama Albrigtový radostně tetelí a přesejpá ve všech třech urnách... --- A ještě vokopíruju závěr vejš citovanýho článku na prvnizpravy.cz: "Zabíjet děti je barbarské kdekoli na světě. A je stejně odsouzeníhodné, jestli tak činí islamističtí teroristé nebo váleční zločinci pocházející ze států ctihodné západní demokratické provenience. Ostatně, potvrdil to sám americký prezident Trump. Krátce po své inauguraci v reakci na slova moderátora Fox News, že „Putin je zabiják“ odvětil: „Také my tu máme hodně zabijáků. Myslíte si, že naše země je tak nevinná?“

Návštěvník (Út, 12. 3. 2019 - 05:03)

A je to zase tady - pohled na poslední stránky této diskuse ukazuje značné množství duševních zvratků tupé nemyslící hmoty s nickem sdfg, píšícího i pod mnohými jinými nicky. Je celkem běžné, že se ten nešťastník baví sám se sebou, kdo jiný by se s ním také bavil, slouží-li k pouhému posměchu? Že se ovšem dokáže hádat sám se sebou a dokonce urážet sám sebe, to už ukazuje na rozsáhlé a zcela nevratné poškození duševna, zde už zjevně léčba nepomůže, je ovšem na místě chránit okolí toho tvora jeho umístěním do léčebny a zejména důkladným upevněním do bytelného klecového lůžka.

Návštěvník (Út, 12. 3. 2019 - 09:03)

Blbosť, pedofilové stejně jako nomální slušné buzny žijí povětšinou v heterosexuálních vztazích a mají pár svých milenců bokem, místo milenek, které mají zas heteráci.Pedofilové to mají zas asi jinak, ale ne všichni jistě útočí někde na děti, to je blbost.

Shabbatot Jahoda (Po, 11. 3. 2019 - 22:03)

smankote....jen neeeee ...další Jan Nermut' !

Pavel (Po, 11. 3. 2019 - 22:03)

Nemohli být všichni stateční jak v OF, nebo ti co podpsali antichartu a pak se rozloučili s bezpečnou prací a doplácela na to rodina a děti, co se pak nedostali na školi.Já třeba jsem pracoval a ještě měl bokem další práci a i o víkendech, takže teď mám chalupu a svůj byt a takové štěstí tihle lidi nebyli.Řadoví lidi byli stateční svým způspobem jinak, tím, že pracovali dál a rezignovali na část svýh hodnot, ale byli zároveň srabi. Tihle pracanti jako Klaus, Dyba tomu obětovali celý život a soukromí a to obdivuju, že to za nás vybojovali a my se teď můžeme těšit ze svobody.

Pavel (Po, 11. 3. 2019 - 22:03)

Já obdivuju Klause a Dybu, Landovského, a další z OF a ODS jak obětovali se za to, aby mi co byli konformní v režimu a museli dělat morální ústupky hodnot mohli tehdy i dnes pracovitě žít a nijak statečně s ústupky na hodnotách a rezignacích na některé své hodnoty.

Reklama

Přidat komentář