Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (So, 16. 3. 2019 - 17:03)

Jedu taky podat svědectví. Ozvu se. Zatím nejezdi.

Kikina (So, 16. 3. 2019 - 17:03)

:0)

Klára (So, 16. 3. 2019 - 17:03)

Mamča teď přijela, projeli město i naši ulici a na modrou oktavii s libereckým číslem, že by parkovala poblíž našeho domu nebo v ulici nenarazili. Je udělán zápis a mají na něj telefon a tak to nějak budou řešit. Je mi z toho špatně.

Libor (So, 16. 3. 2019 - 17:03)

Já jsem měl celý den cukání k vám do Mimoně zajet, ale neudělal jsem to nakonec. Ten zmetek asi skutečně myslel,že v těch 13,21 vlakem přijedu. Tohle je už na hraně nebezpečného vyhrožování a je dobře,že maminka je takto akční a nenechá nic náhodě. Jestli cítíš, že mám přijet , okamžitě jedu. Pak mne napadá ještě varianta, že nikam nejel a je doma, ale chce vyvolat v tobě strach a obavy, ale tomu moc nevěřím.

Klára (So, 16. 3. 2019 - 16:03)

Libore moc děkuju a jsem ti za to vděčná. Před chvílí jsem si odblokovala toho hajzla a poslal mi jen dvě SMS zprávy, a tak jsem si je přečetla: první: Ten tvůj buzerant měl velký štěstí, že dnes za tebou tím vlakem nepřijel. Jinak by po svých skutečně neodešel.
druhá: čekám venku .Přijdeš v dobrém, nebo mám u vás zazvonit?
Takže asi je skutečně někde tady. Mamča už udělala okamžitě další opatření. Je pravda,že do té doby než jsem si přečetla zprávy jsem nekontrolovala, jestli je před domem někde modré auto. Z okna v kuchyni je vidět přes louku i k nádraží a ani tady jsem nesledovala přes den,jestli tam někdo nečeká v modrém autě. Mamča odjela do města, jsme na telefonu a řeší to s Policií.

Libor (So, 16. 3. 2019 - 16:03)

Klárko je mi jasný, že to, cos prožila muselo být velmi těžký a pokud vím tak jsi psala, že otec za to byl i potrestán. Tvoje bolest mne bolí dvojnásob a největší zlo je zlo, které se páchá na dětech všeobecně. Tady nějaký rádobymoralista napsal, že bylo asi málo fyzických trestů, když si tady vyléváš své srdce. Ten ví o životě naprosto kulový a neví co je slušnost a láska. Takové komentáře prosím ignoruj. Máš tady spoustu lidí, kteří ti fandí a člověka, který tě ze srdce miluje a nebude to cítit jinak.

Markéta (So, 16. 3. 2019 - 15:03)

Zrovna jsem ti chtěla napsat a čtu tvou odpověď na Věrču a to je strašný, co ti otec dělal. Je to ale pryč a tak se už nemusíš bát. Nejsem zdravotník, ale možná jsi citlivá přes čůrání právě díky tomu, co jsi prožila a nemusíš mít ani tolik hyperaktivní močový měchýř. Já když potřebuju tak taky nevydržím dlouho a musím. Hlavně po kafi a toniku nebo vinném střiku. To bych nevydržela kdybych potřebovala skoro vůbec a když není kde, tak prostě někde v nejbližším koutě. Jsem opravdu šokovaná, co jsi musela prožít. Já jsem prožila něco podobného, ale stále nejsem schopna to tady ti sdělit, přestože jsem ti to slíbila. Ale vím, že to napíšu.A nebuď smutná, jestli jseš. Nechci abys plakala kvůli tomu.

Klára (So, 16. 3. 2019 - 16:03)

Nejsem smutná tak, že bych plakala, ale mám tu bolest v sobě

Klára (So, 16. 3. 2019 - 15:03)

Veroniko asi možná trochu více aktivní ho mám, protože když se mi chce tak sice vydržím, ale když je možnost tak se mi chce pak rychle víc a víc a pak čůrám hodně a prudce. Ale třeba ve škole já jdu preventivně jednou o přestávce a pak až cestou domů pod mostem nebo až doma. V noci zase často nemusím na záchod a to spíš ségra chodí a dnes mne vzbudila, protože spala u mně a potřebovala čůrat kolem pátý ráno a tak jsem si došla taky. Ale ona je ještě malá a bude jí 11 a tak asi vydrží méně. Asi to já mám taky v souvislosti s otcem, který byl na nás zlý a když mi nedovolil, tak jsem nesměla na malou a když jsem se počůrala, tak jsem dostala výprask na holou. Proto mám možná v sobě nějaký strach, že když potřebuju, že to nevydržím a že se počůrám a budu potrestaná. Mně se o tom Veroniko špatně píše a je mi z toho do breku. Bylo to opravdu zlý.

Vzlyk (So, 16. 3. 2019 - 15:03)

Asi Tě fotr třískal málo, když z Tebe i přes důslednou výchovu vyrostla debilka, která si dá po dvou týdnech psaní na internetový diskuzi sraz s nějakým úchylem a pak tu brečí, že se z něj vyklubal psychopat :D Tohle bude pro Tebe aspoň užitečná lekce do života. Možná to zní drsně, ale je to tak.

Thomas (So, 16. 3. 2019 - 16:03)

Milý Vzlyku, jsi neskutečný hovado a magor,co nezná nic jiného než urážet. Je mi tě líto, že naopak tebe fotr málo třískal a nechal z tebe vyrůst takového dementa!

Věrča (So, 16. 3. 2019 - 14:03)

Klárko ahoj, asi mám na tebe divný dotaz, ale prošla jsem si pozorně tvé vyprávění ohledně čůrání a já se spíš zeptám jako zdravotní sestra jestli nemáš problém s močovými cestami nebo s hyperaktivním močovým měchýřem, protože často zde uvádíš, že jsi potřebovala akutně a nemohla jsi to vydržet a normálně člověk, když musí na malou dokáže vydržet nějakou dobu. Ale mohu se mýlit. Jsem ráda, že máš dnes klid a ten blbec Vilík už snad dal pokoj.Pozdravuji z Prahy, opět dnes sloužím.

Klára (So, 16. 3. 2019 - 13:03)

Já to taky tak vnímám od tebe. Soňa má spíš o mne normální holčičì starost.

Libor (So, 16. 3. 2019 - 12:03)

Díky Klárko za info. Soňa tě popouzí proti mně, nevím jestli je vysazená na kluky nebo jestli ti závidí ,že spolu tady si povídáme. Ale můj postoj k tobě je neměnný a pevný. Věř mi.

Klára (So, 16. 3. 2019 - 12:03)

Soňo ,jsem ráda, že ses vůbec po čase ozvala a s Vilíkem to byla nepříjemná zkušenost. Libor se mi jeví jako jiný typ kluka a připadá mi hodně vnímavý a hlavně respektuje to,co prožívám a nikam na mne netlačí. Jak se máš ty a pokud máš pro mne nějakou radu nebo postřeh, napiš mi. Díky a měj se fajn! Tady zatím je klid a myslím si, že Vilík už tady opruzovat nebude.

Soňa (So, 16. 3. 2019 - 11:03)

Tak to je tedy věc! Kláro jestli si na mne pamatuješ, jsem Soňa z Hronova, jak měl Vilík ke mně přijet a tehdy jsem se velmi naštvala, že dal přednost tobě. Jak jsem často chodila na malou na návrší na jedno místo za panely. Četla jsem ,co jsi prožila za tu dobu a ještě, že jsem mu nenalítla. A ty buď opatrná. Libor může být podobný a pozor na něj taky. Nemáš to jednoduchý ale jsem na tvé straně!

Libor (So, 16. 3. 2019 - 11:03)

OK, v pohodě. Jinak je u vás klid?

Klára (So, 16. 3. 2019 - 09:03)

Libore já vím. Jen jsem si představila, že by nastala podobná situace jako s Vilíkem, kdy jsem potřebovala velmi nutně a nebyla jsem ho schopna odmítnout, protože on chtěl, abych čůrala před ním a já už to měla akutně a chtělo to ven. Ale jsi hodný, cítím,že ty by ses zachoval galantně. Omlouvám se za blbý holčičí myšlenky.

Libor (So, 16. 3. 2019 - 09:03)

Klárko, prosím tě. Nebuď ve stresu z toho, jesli bys zvládla se mnou čůrat nebo nikoliv. Ano, líbolo by se mi s tebou čůrat , ale nebudu to po tobě vyžadovat pokud sama nebudeš chtít. Prosím, tato moje slova si pamatuj jako zásadní. A vůbec neřeš, že by ses musela radši přede mnou počůrat. Nejsem takový blbec, který by ti nedovolil se vyčůrat samotnou, abys byla v klidu nebo bysme rychle našli někde WC. Mám tě natolik rád, že neudělám nic , proti tvé vůli a to není jen plané gesto, ale to je moje vnitřní zásada, kterou dodržím.

Kikina (So, 16. 3. 2019 - 09:03)

Vidím že nekonečný příběh pokračuje :0) nějaký čas už to tu sleduji tak bych se k tomu taky mohla vyjádřit. Pěkná storka ale chtělo by to ještě trochu poladit detaily. Dala jsem si s tím tu práci a od zmíněné strany 22 jsem si to opravdu důkladně přečetla a objevila jsem celkem dost zásadních rozporů. Tak si to taky po sobě ještě jednou přečtěte a třeba si jich všimnete taky. Nicméně nebudu vám to kazit. Při čtení se královsky bavím takže určitě pokračujte. Je to opravdu výživná story. Je v ní všechno. Láska žárlivost napětí a dojetí. Jednoho by to skoro rozplakalo :0) takže zdravím lidi s velkou fantazií (mám jí taky) a nepřestávejte. Hořím zvědavostí jak to celé nakonec dopadne :0) Kiki.

Reklama

Přidat komentář