Reklama

Kontrola přirození náctiletého

Honza (So, 2. 6. 2012 - 18:06)

Ne všichni se styděli na...Protože's měl už jako dítě pořádné přirození, vid'? To bych se těšil také, až ho na doktorku a sestřičku vytáhnu!

Jiří (Pá, 1. 6. 2012 - 21:06)

ano tehdy to bylo docela...Ne všichni se styděli na školních prohlídkách, já se třeba těšil :o)

lol (Po, 28. 5. 2012 - 14:05)

toto chalanom naozaj...ano tehdy to bylo docela ponizujuci, hlavne kdyz se slo na prohlidku ze skoly. O nejakych pravach pacientu tehdy nebylo ani slychu. Kdo se stydel, mel proste smulu

lol (Po, 28. 5. 2012 - 14:05)

Mně mamka i starší ségra...coo? to ti jakoze v 15ti kontrolovala pretahovani predkozky? Prisla za tebou a rekla: "svlikej se, jdeme kontrolovat"? :)) V 15ti by uz mel byt kluk natolik sobestacny, ze mu na to nemusi koukat mama, ne?

Pavel (Po, 28. 5. 2012 - 13:05)

toto chalanom naozaj...Mně mamka i starší ségra sahaly při koupání na pinďoura už odmala, takže jsem na to byl zvyklej a nepřišlo mi na tom nikdy nic divnýho. Máma mi občas kontrolovala, jestli mi jde přetáhnout předkožka asi do patnácti, teď už se mě na to jen občas zeptá...
Ale před doktorkou to bylo něco jinýho, to jsem se styděl pokaždý, přecejenom už je to někdo cizí.

andrea (So, 26. 5. 2012 - 17:05)

toto chalanom naozaj nezávidím :)) čo som čítala príspevky, dosť veľa Vás má problémy s predkožkou atď., doktorky, mamy, vychovávateľky Vám to kontrolujú. Musí to byť zvláštny pocit, keď Vám niekto siaha a manipuluje s penisom. Dosť by som hanbila a keď čítam, že niekomu to robili pred ostatnými, napr. v škole, alebo doktorka pred sestričkou, mamou... neviem si to poníženie ani predstaviť

Ondra 1985 (Pá, 25. 5. 2012 - 19:05)

U mně to bylo to bez...Jak starý jsi byl, když Ti to dělali a jak jsi starý teď??

pavel (Pá, 25. 5. 2012 - 06:05)

Bolelo to uvolnění hodně a...U mně to bylo to bez narkózy. Když mi to dělali, nebolelo to, jen to tlačilo, jak se mi předkožka roztahovala. A pak to byl takový divný pocit, mít obnažený žalud. Byl hrozně citlivý na dotek, musel jsem ho mazat dětským olejem, a předkožku taky.Zvykl jsem si tak po týdnu.

Ondra 1985 (So, 12. 5. 2012 - 15:05)

Já zas bych byl rád, kdyby...Bolelo to uvolnění hodně a dělalo se to v narkóze?? Jak jsi starý teď?

M. (St, 2. 5. 2012 - 23:05)

Nejlepší je kluka...U mě to probíhalo trochu jinak, kolem 7. roku mi při kontrole doktorka zjistila částečně přirostlou předkožku, kterou jsem měl navíc trochu zúženou. Máma do té doby nevěděla, že se musí přetahovat. Při koupáni mi ji potom násilím přetahovala tak, že se mi skoro vždycky potrhala až do krve. Byly to pro mě byly dost bolestivé a stresující zážitky, nepamatuju si že by se to obešlo bez breku. Jen co se to zahojilo, opakovalo se to znova a úplně stejně. Díky tomu se mi zúžila ještě víc a nakonec to nešlo vyřešit jinak než obřízkou, když mi bylo 8.

Z (St, 2. 5. 2012 - 14:05)

já jsem své děti navykla...úchyl má zase den

Pro Simonu (St, 2. 5. 2012 - 14:05)

Nepiš tu nesmysly o rektální teplotě.

simona (St, 2. 5. 2012 - 13:05)

já jsem své děti navykla na denní rutinu. Když se vykoupají, lehnou si na posteljako kočička, vystrčí zadky, já jim je umyji, pak namažu oprueniny. I starší děti mají opruzeniny a tají to před rodiči! Mělo by se to kontrolovat. Pak si lehnou na záda a roztáhnou nohy. Teď přichází na řadu přirozneí. Nejdřív umyju, pak !DŮKLADNĚ! namažu opruzeniny, někdy je nechám, aby se mazali navzájem, ale hodně při tom vřískají :-) pak klukovi (9 let) stáhnu předkožku na penisu, holce (11) stáhnu kůžu na klitorisu a tyčinkou do uší ostraním smegma. Pak oběma změřím rektální teplotu, Lucce i v pipině. Takto by to měli dělat všichni zodpovědní rodiče.

franta (Čt, 19. 4. 2012 - 07:04)

Nejlepší je kluka přesvědčit, aby si předkožku přetahoval sám, a pak zkontrolovat, jestli to skutečně dělá a jestli si ji stahuje až úplně dolů, aby se mu žalud zcela obnažil. Mně naši stahovali předkožku násilím,a to bylo špatně. Tedy přesněji řečeno, stáhli mi ji bezbolestně, i když to šlo trochu ztuha, ale mně bylo protivné,když mi tam kdokoli sahal, takže mě pokaždé museli přinutit násilím, abych si ji nechal stáhnout. Starší brácha mi držel ruce, mamka nohy a ségra nebo teta mi ji opatrně ohrnovala přes žalud. Neobešlo se to bez mého ječení a řevu, ale mně nevadilo samotné stahování, ale to, že mi to dělá někdo jiný a že mě k tomu nutí.

nick (Ne, 15. 4. 2012 - 12:04)

Jak píše Honza......7 letý kluk by si tu předkožku měl přetahovat sám.Když mu stoupne tak chvilku počkat a potom pokračovat.Zkuste mu vysvětlit že se nemusí bát sám přetahovat předkožku že si to kluci v jeho věku dělají samy a že si na doktora i dokonce hrají.A navzájem si tu předkožku přetahují a sami si to kontrolují.

Ondra 1985 (Pá, 23. 3. 2012 - 10:03)

doktorka by měla kontrolovat zda jsou obě varlata správně uložena v šourku. Pokud to nedělá, tak je to špatně.

Kája (Pá, 23. 3. 2012 - 10:03)

Kája: Kolik je synům??mladšímu 5 a tomu staršímu 12. Sorry, ale jako ženská tomu nerozumím a tady čtu, že se to má zřejmě kontrolovat a doktorka to evidentně neudělala.

Ondra 1985 (Pá, 23. 3. 2012 - 09:03)

jsem ráda, že jsem narazila...Kája: Kolik je synům??

Kája (Čt, 22. 3. 2012 - 17:03)

Ja synovi kontroluju take...jsem ráda, že jsem narazila na tuto doskuzi, protože mám doma 12-letého a nikdy mne nenapadlo mu varlata zkontrolovat. To že mu jde přetáhnout předkožka, to vím, ale jak tedy zkontrolovat varlata, aby vše bylo v pořádku? Loni jsem byli na 11-leté prohlídce a doktorka mu jen koukla do trenek. Ani nesáhla..tak nevím vlastně jestli je to ok nebo to odflákla. Mladšímu od pohledu ty kulky tak nezjy visí, ale tomu staršímu ne. Tak nevím jestli to není špatně. Díky za radu

Lenka (Čt, 22. 3. 2012 - 16:03)

Ja synovi kontroluju take penis, ale ne kazdy den, jen treba 1x za 2 mesice. Je mu 12 let, a uz se take trochu stydi. Vzdycky kdyz mu ho kontroluju tak mu reknu at se neboji, jen po vykoupani prijde ke me, stahnu mu boxerky a pretahneme pindoura a zkontrolujeme varlata..

Reklama

Přidat komentář