Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 13. 3. 2019 - 20:03)

Jenže já tam třeba mam videa ještě ze sexu s Alčou a i s jinejma a tohle fakt nechci aby viděl:-( kam bych to měla schovat abych si to nemusela vymazat? A celkově co já vim co v tom mobilu na něj může kde vylézt z minulosti,je to zrádný.Nebo ve Fb koho hledam na koho koukam,co kde čtu a tak,je to moje soukromí.Nevim jak mu to dostat z hlavy.Posranej nemocniční anonym akorát mi ho nahlodal:'(

co? (St, 13. 3. 2019 - 20:03)

Soukromí?

Miluna (St, 13. 3. 2019 - 20:03)

No mobil přece je soukromí,myslim tim na co člověk kouká,čte a tak.A pak ty fotky a videa.Celkově mobil je taky takovej jako deníček,tak proč se divíš?

Miluna (St, 13. 3. 2019 - 20:03)

Já sem neměla čas psát,sem nestíhala Radko.Nejdřív ranní,myla sem hodně lidí a vozila na Rtg,do toho jídlo,krmení,ty ranní jsou dost těžký.A ještě mi přišlo líto když sem zaslechla dvě ženský o mě říkat že vypadam jak panenka z hororu:-( člověk se snaží vyhovět a ještě se mi vysmívaji za zády,tak mi to nějak nasralo.Pak sem byla odpol u rodičů.No a Denisek víš má chutě mi lézt do mobilu,nevim co ho to chytlo.Ale já fakt mobil ukazovat nechci.To nejde:-( Já si s nikym nepíšu ale víš jak člověk tam má starý fotky,videa a prostě to nechci ukázat a já to po něm taky nechtěla.Já psala normálně jen komentáře do fb a on na to jestli nepíšu sanitáři a tak.Já už fakt nevim jak ho přesvědčit že mi žádnej sanitář nezajímá ani trochu ani nikdo jinej.Jak to dokázat bez toho aby mi koukal do mobilu:'(

pils (St, 13. 3. 2019 - 19:03)

Jak to děláte, že můžete celý den psát? Já se celý den nezastavím a pak to nestíhám ani číst. Je tu toho tolik, že nelze reagovat, mám jen dojmy z jednotlivých - pojmenovaných - příspěvků. Bohužel nemám ani šanci poslechnout si vaše budovatelské písně, ale pro mě žádná škoda, jsem odkojená Krylem, Hutkou, FCT a taky Semaforem. Utkvělo mi, že tu někdo psal (Aleš?), že jsem netolerantní k historii, na rozdíl od téhle diskuze. Ale to mi přijde samozřejmé, nelze a nechci tu nikoho předělávat, taky mi nevadí, ani když má kdokoliv jiný názor, a zároveň se já za své názory nestydím a určitě je nebudu měnit jen proto, že sem někdo něco napíše. A co se týká histori, tak trvám na tom, že tu bychom opomíjet neměli, z té se máme učit. S Lallou se ztotožňuji bez jakýchkoliv výhrad, líbí se mi, jak a co píše, cítím z ní všeobecný rozhled a vzdělanost a že vyrostla v dobré rodině. Ale tím nikoho z ostatních neodsuzuji, každý jsme dostal něco do vínku a s tím žijeme. Na Alešovi třeba cítím, že moc nevytáhl paty do světa, proto mu přijde nežádoucí, že nakupujeme v německých řetězcích. Mně je celkem jedno, komu patří obchod, hlavně že nabízí kvalitu a pestrý sortiment. Jinak - ne že bych neměla výhrady k současnosti, pořád tu dlouho bude co zlepšovat, ale v podstatě si myslím, že se máme dobře a někdy vymýšlíme kraviny. POkračování příště. :-)

Sany11 (St, 13. 3. 2019 - 20:03)

Pils, budovatelska pisen je mozna jen ta uplne prvni, ta od Alese. Ostatni ani nahodou. :)
A co se nemeckych obchodnich retezcu tyka, tak neni zadnym tajemstvim, ze nektere zbozi, ktere se prodava v Nemecku, tak v Cesku je horsi jakosti. Viz cokolada, kakao, atd. To ti prijde v poradku a normalni? A jeste je obcas drazsi, nez v tom Nemecku.

Návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 20:03)

Jo, Sany , to je dobře že jsi to doplnila, to je jako s těmi otrockými platy

Miluna (St, 13. 3. 2019 - 21:03)

Ty platy jsou zasraný,neni to dobře ohodnocený ani ta moje práce.

Miluna (St, 13. 3. 2019 - 20:03)

Jo s tim zbožim to tak je taky jsme na to koukali a porovnávali ještě právě s Alčou.

Lalla (St, 13. 3. 2019 - 19:03)

To víš, pils, my jsme se tady sešli samí rentiéři, tak někdy vypisujeme celý den:)

Návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 19:03)

Není dobré, když si nedůvěřují.

:-) (St, 13. 3. 2019 - 19:03)

Asi je nahlodanej pořád tim anonymem jak mu napsal.

:-) (St, 13. 3. 2019 - 19:03)

Já to pochopil opačně.Já zase myslel že Dr.naznačuje že se podívá do mobilu jí až bude spát.

ha (St, 13. 3. 2019 - 19:03)

Příště tam dr.de dá nějaké video, jak ho Miluna očuchává, jestli z něj necítí ženskou

Návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 19:03)

Milunka něco vymyslí, aby se mu do mobilu dostala. Žárlivost stoupá.

haha (St, 13. 3. 2019 - 18:03)

Radko tak jsem na fb koukla a je to fakt,asi jí Denis trochu provokuje :-))

? (St, 13. 3. 2019 - 18:03)

co tím chtěl naznačit?

haha (St, 13. 3. 2019 - 19:03)

To by mě taky zajímalo o co tam jde...Ale zase u ní jsem se všimla,že tam má video právě z Ruska ze silnice a Miluna se tomu směje a on pod to video dal naopak plačící smajlík.

no (St, 13. 3. 2019 - 18:03)

" Světové války minulého století se nezapomínají dokud žijí pamětníci. "
Kopíruji - bylo ode mne nepřesně vyjádřeno, ale vztahovalo se k vině dnešních Rusů a Němců. Mělo být spíš " Původci světových válek se nezapomínají dokud žijí pamětníci "?

Lalla (St, 13. 3. 2019 - 18:03)

Aha, naprostý souhlas...………...A já dodávám, historii národa, pověst národa, hodnocení kdo a jaký národ je....tvoří činy a postoje jednotlivců

Reklama

Přidat komentář