Reklama

Jak se spolu milují lesbičky?

bohous.josev (Čt, 18. 12. 2008 - 09:12)

Cau holky,milujte se a radujte se;-)

Darth Maul (Pá, 1. 8. 2008 - 18:08)

> Cmelaku > jak se jeste v 21. stoleti muze najit hmyz, ktery nevi, ze si lesbicky mohou strkat robertky vzajemne do zadecku. Za druhe: jak muzes rict, ze podobne pocinani vede k rozpadu rodiny? Nechal bys tedy nestastnou lesbicku zit pochmurny a smutny zivot s nejakym samcem, ktery by ji zpusoboval psychickou a zrejme i fyzickou bolest nekolikrat do tydne?

Čmelák (Pá, 1. 8. 2008 - 14:08)

I když lesbismus nepodporuji, napsal jsem to asi trochu přehnaně. Ale k rozkladu rodiny to podle mě trochu přispívá.

maceška (Pá, 25. 7. 2008 - 09:07)

Ale strkají vilimane.

Návštěvník (Pá, 25. 7. 2008 - 08:07)

Lesbičky, lízají si kundičky.

viliman (Pá, 25. 7. 2008 - 08:07)

lesbičky jsou mi sympatičtější - nestrkají si nic do řitních otvorů.

maceška (Pá, 25. 7. 2008 - 07:07)

Čmeláku, ty jsi blb.

Jirka (Pá, 25. 7. 2008 - 07:07)

V čem se liší lesbičky od teplých chlapů že jsou lepší? Vždyť nakonec stejně použijí penis a nezáleží z jakého materiálu je. Když to někomu vyhovuje tak ať si to užije ale neotravuje s tím druhé. Já bych taky buzeranta nepřesvědčoval že žena je pro mne lepší než chlap. pro mne je smyslem života mít partnerku normální ženu i s chybami, ale která je partnerkou a klidně ji budu mazlit jak si bude přát protože pro mne je nejvyšší odměna když někomu mohu dát radost.

čmelák (Ne, 13. 7. 2008 - 21:07)

Lesbismus je nebezpečný mor zvrácené novodobé společnosti. Žena, která se podvoluje lesbickým choutkám přispívá k rozkladu rodiny a celé společnosti. Lesbičky se mají věnovat práci, bisexuálky svou druhou orientaci tajit. Ostatní mají zůstat normální a ne zatěžovat společnost svými nechutnými vrtochy.

Návštěvník (Út, 10. 6. 2008 - 10:06)

18plavovlaska"seznam.cz LIBERECKY KRAJ??? Jsem slečna prý pohledná,je mi 18,a chtěla bych intimní přátelství se ženou...20-45let...napiš

Lucka (Po, 9. 6. 2008 - 15:06)

My se milujem s Kačkou moc krásně a vášnivě.Je to překrásný...

beruška (Po, 9. 6. 2008 - 13:06)

Já jsem dost vymaštěná na to, abych prolejzala všehny diskuse a na každé nechám po sobě nějakou památku. Kde jsem byla, je hned lépe.

Aislinn (Po, 9. 6. 2008 - 13:06)

Zajimave, ze tohle nikomu hnusne nepripada, ale jak se miluje chlap s chlapem, to pripada hnusne vsem.

Majka (Po, 9. 6. 2008 - 12:06)

Nemám pocit, že by někdo ničil tyto diskuse. Jenom je problém spíše v nás samotných, že jsme tady přestaly diskutovat a tak to zamlklo.

beruška (Út, 5. 2. 2008 - 07:02)

Holky, ale to už je opravdu divný, je tady zřejmě někdo, kdo se zařekl, že zničí všechny témata, které mají podtext o seznámení-
1) Seznamka a vše o seznamování
2) chat nad 40
3) 40+
4) žena nad 50
Všude je stejný projev, stejný styl napodobování. je to člověk, který se zkusil seznámit a nevyšlo mu to, pak to vše začalo.
Ale tohle mi připadá docela odlišný způsob, tady už ale opravdu nikdo neví, co, kdo, jak a proč.

Kleopatra (Út, 5. 2. 2008 - 07:02)

Navrátilová se musela úplně zbláznit, vždyť posílat negativní energii někomu, koho vůbec nezná a nemá na něho žádný kontakt, je úplný nesmysl. Navíc, umřít na rakovinu do tří týdný je naprostý nesmysl. Vypadá to, že paní Navrátilová si o nás myslí, že jsme všichni pitomci a uvěříme jí každý nesmysl.

anonymka (Út, 5. 2. 2008 - 07:02)

Holky mně to připadne že je to ten samej magor co zničil diskusy (Seznamka a vše o seznamování). Je to pako který si vybijí stek na ženách. Prostě chce tuto debatu zničit jako se mu to povedlo tam. Jak přijmete a vstoupíte s ním do dohadování je tady konec. Oto mu jde.

JohnKey (Út, 5. 2. 2008 - 03:02)

No nevim, neni to ta navrativa, co tu predtim vsechny urazela?
Jinak hovadina, to co rika na dalku myslim ze to leceni tak nefunguje, teda az uvidim, tak uverim, ale prijde mi to jako tahani penez. Tohle se da zazehnat praskama myslim, chozenim za pcychologem aj. lecit rakovinu, ani lekari ji uplne nevysetri, takze?

Lena (Po, 4. 2. 2008 - 23:02)

jezis holky.serte na ni.

z.karollina (Po, 4. 2. 2008 - 17:02)

; odpovědět >>
;
4. 2. 2008 14:00:00, pro berušku
beruško, ty jsi obyčejnej lesbickej póvl, obyčejná spodina lidské společnosti. Posílám ti negativní energii, která tě dostane pod zem. Do dvou týdnů máš rakovinu dělohy a za další týden už budeš čichat ke kytkám ze spodu. Asi víš, kdo jsem, že? ...... Jsi velmi zlý, netolerantní, zatrpklý a nesnášenlivý člověk, který není v životě šťastný a uspokojuje se zlými příspěvky, mířené na hodné lidičky a když si přestane hodný člověk tebe všímat, musíš za každou ublížit a nenecháš dobrého člověka v klidu žít, tak to jsi ty!!!

Já zase tvojí energii neguji, jak za sebe, tak za všechny mému srdci blíže, byť neznámé a hlavně za Berušku, naší kočičku, Lenu také, naší mazlivou čičinku, takže se ti vrátí vše, co posíláš, i když je nehorázná debilní zhovadilost - umřít na rakovinu během cca tří týdnů od počátku, nicméně tvoje příspěvky nejsou pravdivé, jen se bavíš tím, jak reagujeme na zhovadilosti, co sem píšeš, ať je to jak chce v každém případě se stane asi tohle: Ten, který zlé nemoci a zlou energii přeje, přesně jako bumerang se vrátí ke svému odesílateli a v tříkrát horší podobě. Usuzuji, že si z nás všech tady děláš prdel, což mi je fakt šuma fuk, ale je jedno jaký j úmysl, to co ty přeješ zlého ti vracím, a pozor, nikdy, ani největšímu zabedněnci a nejzlejšímu člověku, nic tak hnusného nepřeji, jsem duchovně daleko vyspělejší a vím co je tolerance, jen ti vracím, co z tebe vzešlo, i když tomu nevěříš, nechci tě zastrašovat, jsi mi jedno, dokonce ti popřeji pěkný den i týden i rok, a třeba i celý život.

Reklama

Přidat komentář