Reklama

Obřízka

Zkoumal (So, 23. 3. 2019 - 08:03)

To je dobře, bůh Ti žehnej, konečně jsi našel svoji cestu ke spasení , ale na Circ curer se určitě ještě nekoukl. Používá se již ve více než 2.000 nemocnicích ve 20 zemích světa , včetně ČR na Moravě ve třech pracovišťích. Průměrná dosažená doba na studii 62 pacientů činila 7,7 minut. U nás klinika na třech pracovištích má smlouvy o úhradě se smluvními pojišťovnami (VZP, VOZP, OZP, Pojišťovna průmyslová a Min.Vnitra) . Holt na Moravě k tomu jiný vztah, jak zde někdo okomentoval!

Steve (Pá, 22. 3. 2019 - 15:03)

Proč se na problém nedíváte pouze z lékařského pohledu jen když je problém? Nechápu Vás oba co tady blábolíte a šílíte každý opačným směrem. Nepřemýšleli jste někdy náhodou nad tím, že pravda je jako zlatá střední cesta? Tzn. neobřezávat automaticky každého, ale jen když je opravdu problém. Jako druhý extrém je plošně zakazovat obřízky a považovat to za nějaké čarodějnické dychtění. Pánové - problém se má řešit pouze když existuje! (oba vaše extrémy jsou blábol a nesmysl. Plošně nic řešit nejde) Já mám obřízku za ssebou ze zdravotních důvodů a nutnosti - zanedbaný a neřešený problém. Jsem rád že to tak mám, mám konečně vyřešený problém a sexuální život funguje bezvadně. Dráždivost je více tlumena což je nyní žádoucí a i tak jsem často dříve hotov nežli partnerka. (ve vzácných případech je to obráceně) S předkožkou jsem to míval velmi stručný a rychlý - po zasunutí párkrát sem tam a bylo hotovo. Partnerka z toho moc neměla a byl problém s neuspokojením. (ženám to trvá) Nyní je vše srovnáno na standard. Mastičky by nic neřešily (pro Tonyho), problémů bylo více. Problémů se zhoršenou citlivostí jsem si vědom a ponesu si to ssebou do stáří - nyní to problém není. Mám normální sexuální život, ten bych s předchozím stavem nikdy neměl. Sexuální život potřebuji aby fungoval nyní, na stará kolena bude už fuk jak to fungovat bude/nebude.

STOP obřízkám! (Pá, 22. 3. 2019 - 07:03)

Obřízka mi zničila život!!!......

Výrobce sýrů Pepa Tvarůžek, Olomouc

Zkoumal (Pá, 22. 3. 2019 - 10:03)

Neboj, CircCurer udělá výrobu tvarůžků hygieničtější !

Zkoumal (Pá, 22. 3. 2019 - 00:03)

Většina Američanů předpokládá, že obřizka je lékařsky užitečná, jako očkování. Zdravotnická komunita souhlasí: jak americká centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), tak americká akademie pro pediatrii (AAP) tvrdí, že výhody obřízky převažují nad riziky, citujíce důkazy o tom, že obřízka snižuje riziko člověka pro HIV, infekce močových cest a rakoviny penisu.

Tony (Čt, 21. 3. 2019 - 16:03)

Jinak jedna dobrá zpráva ze Slovače. Slověny se na diskuzi rozčilují, že nově nehradí zdravotní pojišťovny na Slovači obřízku z důvodu fimózy plně ale hradí pouze 40%, pokud doktor trvá na obřízce a oni nemají tolik rozumu, aby se na toho MUDr Obřezávače vybodli, tak musí rodiče za to vopižlání 60% zacvakat.

Tony (Čt, 21. 3. 2019 - 16:03)

Phimosis není sama o sobě indikací ke zmrzačující amputaci předkožky. Indikací k obřízce je BXO a to pouze v 50% Případů a pak sekundární fimóza získaná z důvodu cukrovky nebo velmi těžkého alkoholismu.

Tony (Čt, 21. 3. 2019 - 12:03)

Jedna nová zpráva - kandidát na nového presidenta USA za demokratickou stranu Andrew Yang se oproti clintnovsko - obamovské bandě otevřeně staví proti obřízce.

Zkoumal (Čt, 21. 3. 2019 - 15:03)

Ano možná proti tak zvané RIC , ale rozhodně se nestaví proti obřízce z lékařské indikace, jako třeba phimosis nebo náboženského důvodu a vůbec to jsou jen politická plácání do vody
jako když Babiš tlachá. Důchodci jako ty se radují, že a dostanou 900,- ale už nevědí, že v průměru... Tady se jasně projevuje tvoje zrůdná demagogie, placáš 5té přes 9té. Prostě i u nás je vidět zájem o obřízky, desítky klinik by ji nenabízely , kdyby o ni nebyl zájem.

Tony (Čt, 21. 3. 2019 - 16:03)

Kliniky vopižlávání sice nabízejí, protože každý peníz je dobrý, i když takový peníz je z etického hlediska velmi mrzký, ale oni z vopižlávání nežijou. Žijou ze zcela jiného druhu plastických operací.

Tony (Čt, 21. 3. 2019 - 11:03)

Nechtěná chybička se může vloudit i do názvu v takovém malém článečku. To, že se má hlava používat k myšlení ti jak vidno těžce uniká.

Tony (Čt, 21. 3. 2019 - 11:03)

Tam, co jsi dal odkaz je malý článeček. Je tam nesprávný název zákroku a pár povšechných informací, ke kterým sis ke všemu něco přibájil.

Tony (Čt, 21. 3. 2019 - 10:03)

Emerická medicina se v tomto topí v těžkých krytonáboženských bludech už od roku 1870. V roce 1980 vydal americký žid Dr Edward Wallerstein knihu s názvem: OBŘÍZKA - AMERICKÝ ZDRAVOTNICKÝ BLUD.

Zkoumal (Čt, 21. 3. 2019 - 09:03)

Většina Američanů předpokládá, že obřizka je lékařsky užitečná, jako očkování. Zdravotnická komunita souhlasí: jak americká centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), tak americká akademie pro pediatrii (AAP) tvrdí, že výhody obřízky převažují nad riziky, citujíce důkazy o tom, že obřízka snižuje riziko člověka pro HIV, infekce močových cest a rakoviny penisu.

Tony (Čt, 21. 3. 2019 - 11:03)

Ta většina Amíků, která té kryptonáboženské pseudovědě ještě věří je dnes oprati minulosti už velmi těsná. Už téměř 50% Amíků ten medicinský blud prokoukl. Já tomu medicinskému bludu sám kdysi věřil ale naštěstí jsem ho též prokoukl.

Tony (St, 20. 3. 2019 - 08:03)

Mmoto, koukal jsem se do jejich poradny a tam odpověděli, že děti z rozmaru rodičů nevopižlávají, takže Perfect Clinic jsou u mě mimo hru. Dospělý ať si s ním nechá udělat, to co chce.----------------Jinak, multinicu, zase jsi tam připsal něco, co v tom článku vůbec není. O uzdičce tam není vůbec zmínka.

Zkoumal (St, 20. 3. 2019 - 09:03)

"vopižlávání z rozmaru rodičů" to je akorát úchylka v tvé hlavě a tvé chorobné představy, které tady neustále podsouváš a které nikoho nezajímají neboť se to vůbec ani neděje. A jestliže se jedná o phimosu , tak obřízka to běžný Lege Artis postup a je hrazen pojišťovnou a prováděn urologem .-------------------+++++++++++++ A přečteš -li si pozorně indikaci k obřízce na Perfect Clinic ::::::::::::::::::::::: "Mužská obřízka - provádí se z hygienických, náboženských a někdy i zdravotních důvodů"
++++++++++ Tak jasně vidíš, že na 1.místě = hygiena, 2. místě = náboženské důvody a až potom , někdy i zdravotní důvody....................
Ano a máš 100% pravdu , děti nikdo ""nepižlá""

Tony (St, 20. 3. 2019 - 07:03)

Oficiální název je prepucectomy a ne phimosiectomy.

Dita (Út, 19. 3. 2019 - 22:03)

Příklad hodnocení obřízky, jak to normálně probíhá:
20. února 2019
Jsme z Antverp a našemu synovi jsme nechali udělat obřízku ve 4 měsících v centru Breda. Jedním slovem, bylo to na špičkové úrovni. Služba, vstřícnost k zákazníkům, lékaři velmi profesionální, dobré vysvětlení o následné péči, odešla jsem s velmi pěkným pocitem . Vřele všem doporučuji. Velmi příjemní a přátelští lékaři.
Vanessa Linnartz

Zkoumal (St, 20. 3. 2019 - 00:03)

U nás také v rámci Perfect Clinic, nabízí obřizku na 3 místech (Praha, Liberec, Brno) a pod lékařským názvem "Phimosiectomy". Operace spočívá v odstranění předkožky a přišití vnější kůže přímo pod okraj žaludu.
Je to prakticky stejný styl obřízky jako v Holandsku, a je prováděn výhradně tímto jedním způsobem (úplné odstranění předkožky a vnitřního listu, po kterém je vnější kůže stvolu penisu připevněna k okraji vnitřního listu pod žaludem. Frenulum je součástí předkožky a proto je během obřízky kompletně odstraněno).

Reklama

Přidat komentář