Reklama

Kluci a nahota doma

Anonym (So, 15. 6. 2024 - 15:06)

hezké čtení

Default User Image
Karolina (So, 15. 6. 2024 - 14:06)

Já mám z dětství nezapomenutelnou příhodu. Je to docela dlouhé, ale chtěla jsem zachytit všechny detaily tak, jak je mám dodnes v paměti. Koho to nebaví, ať to ani nečte. A odpusťte si prosím hloupé komentáře, ne kvůli tomu jsem si dala námahu sdílet své vzpomínky. 😊 Musela jsem rozdělit do dvou částí:

Default User Image
Karolina (So, 15. 6. 2024 - 14:06)

Když jsem v 90. letech bydlela s mámou v malém bytě, do sousedního bytu, se kterým jsme měli společnou vstupní předsíň, se nastěhovali vietnamci - teta Mai a její 13letý syn Hoan. Když nám teta Mai darovala nějaké džíny z jejich prodejny, máma se jako kadeřnice nabídla, že ostříhá jejího syna Hoana. Jakmile začala stříhat, teta Mai ukázala na tričko a ptá se, jestli může svléknout, aby nebylo od vlasů. Máma ani nestihla říct, ať si klidně kluk svlékne tričko, teta Maiu mu svlékla tričko a bleskem mu stáhla i kalhoty. Když spatřila překvapenou mámu, říkala "všechno svléknout, vlasy špatné pro oblečení". Hoan zůstal zcela nahý a nadále se usmíval, jako by nic. Mně bylo tehdy asi 8, a od studu jsem se tím směrem nemohla ani podívat. Když se chtěl po stříhání obléct, handy mu padly na zem kde byly vlasy a teta Mai začala šílet, že příště ať se svlékne pro jistotu ještě doma. Máma si všimla mých rozpaků a pak mi vysvětlila, že na tom není nic špatného, ​​abych se klidně podívala pokud příště přijdou znovu, prý alespoň budu mít možnost obhlédnout si nahého kluka, když už nemám bratra. Když nastal další termín stříhání, tetu Mai jsme slyšeli už v předsíni křičet na Hoana, aby se svlékl ještě doma v pokoji. Máma otevřela, teta Mai v rukou dva páry nových džín a za ní usmátý Hoan - a úplně nahý. Nejlepší na tom bylo, že Hoan zůstal nahý i po ostříhání, protože hadry si musel nechat v jejich bytě. Máma navrhla, ať si jdu s Hoanem klidně hrát do mého pokoje, ona si bude s tetou Mai ještě chvíli povídat. Rychle jsem vytáhla člověče nezlob se a rozložila na koberec. Když si Hoan dřepl ke mně a nohy sehnul v kolenou čímž se mi předvedl v plné kráse, teprve tehdy jsem si začala detailně všímat, co to vůbec má mezi nohama:

Default User Image
Karolina (So, 15. 6. 2024 - 14:06)

Malilinký třícentimetrový špuntík na konci zúžený s maličkým otvorem, přímo pod tím něco jako větší ořech s čárkou uprostřed, která se táhne dále dolů až k tmavé dírce. Od tohoto okamžiku jsem byla přesvědčena, že všem klukům to tam vypadá nachlup stejně jako u Hoana. Byla to moje první zkušenost s nahým klukem, a strašně se mi to líbilo. Hoan byl štíhlý, usměvavý, měl krásnou tmavou a hladkou pokožku. Postupně přesvědčil tetu Mai, že potřebuje stříhat vlasy častěji, a po každém stříhání se se mnou zůstal ještě dlouhé hodiny hrát deskové hry, tetris, cvičit gymnastiku, učit se, a během toho všeho byl pořád nahý jako by to byla naprosto přirozená věc. Když jsme si četli komiksy na mé posteli, vždycky si sedl na můj polštář a já jsem pak ještě několik dní cítila tu Hoanovu typickou zvláštní vůni. Někdy jsem předstírala, že jsem usnula a hlavu jsem složila co nejblíže mezi jeho nohy, abych měla detailní výhled na ten jeho špuntík. Později mu začaly rašit první chloupky, ale jinak se mu tam vůbec nic nezměnilo. Při dovádění jsem se občas dotkla jeho pipíka nebo kulek, ale nikdy na to nijak sexuálně nezareagoval, bylo to naprosto nevinné.

Default User Image
NEO (So, 15. 6. 2024 - 14:06)

Ďakujeme, milý príbeh...

Anonym (So, 15. 6. 2024 - 15:06)

Karolíno, máš naprosto skvělou mámu, když se k tomu takhle vyjádřila a dopřála Ti zažít krásné chvíle s klukem ze sousedství. Třeba u nás doma se již od dětství nesměl nikdo v rodině ukázat před ostatními ani jen ve spodním prádle. Tiše závidím.

Anonym (So, 15. 6. 2024 - 15:06)

Je to prosté – v mnoha asijských zemích je klučičí nahota zcela přirozeně tolerována. Nevím přesně, co je důvodem, plyne to možná z tamních zvyků a tradic.

Default User Image
Vlad (So, 15. 6. 2024 - 16:06)

Môžem potvrdiť - aktuálne prenajímam byt po rodičoch jednej ázijskej rodine, a už veľakrát sa mi stalo, že keď som prišiel vybrať nájomné a skontrolovať stav bytu, ich syn behal po byte iba v rozopnutej košeli alebo mikine a bez nohavíc. Prvýkrát som myslel, že iba idem nevhod a niekam sa chystá, ale keď sa to bežne opakovalo už asi 4krát, tak zrejme chodí doma nahý permanentne. Neviem presne, koľko má rokov, ale už to určite nie je malé dieťa. Majú ešte dve mladšie dcérky a tie sú vždy pekne ustrojené. Ale nerýpal som do toho, nemusí ma to trápiť, pokým platia načas.

Default User Image
NNNNN (Pá, 31. 5. 2024 - 18:05)

Nikdy jsme se před klukama neschovávali, chodili jsme nazí jak do koupelny tak z ní a třeba večer jsme seděli u televize nahatí . Kluci to brali jako samozřejmost a když byli v pubertě  tak často onanovali a vůbec jim nevadilo, že je vidíme. Nazí chodili než se odstěhovali a nahotu provozují i doma.

Default User Image
Anonym (So, 1. 6. 2024 - 12:06)

Ako vieš že nahy chodia doma?

Anonym (Pá, 31. 5. 2024 - 17:05)

Starali jste se někdy o zraněného syna, který musel být nahý?

Default User Image
Deana (So, 15. 6. 2024 - 03:06)

Keď si môj brat pri futbale zlomil nohu a mal ju v sadre, tak ho mama nechávala nahého od pol pása dolu, lebo sa jej vraj nechcelo naťahovať mu zakaždým trenky cez tú sadru. Brat spočiatku protestoval, hanbil sa a zakrýval sa, ale po pár dňoch si zvykol. 

Default User Image
Deana (So, 15. 6. 2024 - 03:06)

Keď si môj brat pri futbale zlomil nohu a mal ju v sadre, tak ho mama nechávala nahého od pol pása dolu, lebo sa jej vraj nechcelo naťahovať mu zakaždým trenky cez tú sadru. Brat spočiatku protestoval, hanbil sa a zakrýval sa, ale po pár dňoch si zvykol. 

Default User Image
Deana (So, 15. 6. 2024 - 03:06)

Keď si môj brat pri futbale zlomil nohu a mal ju v sadre, tak ho mama nechávala nahého od pol pása dolu, lebo sa jej vraj nechcelo naťahovať mu zakaždým trenky cez tú sadru. Brat spočiatku protestoval, hanbil sa a zakrýval sa, ale po pár dňoch si zvykol. 

Anonym (So, 15. 6. 2024 - 15:06)

Kolik mu bylo?

 

Default User Image
Deana (So, 15. 6. 2024 - 15:06)

To mal vtedy tesne pred maturou, takže asi 17. Mňa to absolútne nezaujímalo, už som pracovala a mala svoju rodinu, ale hanbil sa hlavne pred mladšou sestrou, tá mala vtedy 12, takže si brata v tomto stave podľa mňa dosť užívala.

Anonym (So, 15. 6. 2024 - 16:06)

a bracha si taky užíval?

Default User Image
Deana (So, 15. 6. 2024 - 03:06)

Prepáčte, nechcela som trikrát, zasekla sa mi stránka a uz neviem vymazať 

Anonym (Čt, 30. 5. 2024 - 07:05)

Přílišná nahota vyloučí její erotický význam. Něco jiného je nahota v rodině, nebo mezi známými, tak jako u naturistů, ale jiný význam má v partnerských sexuálních vztazích. Když jsem nahý třeba před mámou, tak to nic neznamená, protože mezi námi není vztah, ale pro manželku i pro mne, je to výzva a vzrušení. Je to samozřejmě situační záležitost. Třeba při běžném koupání to zas tak nefunguje, nebo když se staráme o nemocného. Je dobré si ponechat nahotu jen na ty hezké věci, které v životě máme.

Default User Image
Anonym (So, 1. 6. 2024 - 12:06)

Erotické oblečenie je viac vzrušujúcejšie ako samotná nahota.

Reklama

Přidat komentář