Reklama

cvičení s folií

Petra (Út, 3. 5. 2005 - 02:05)

Twigginko, to si delas srandu? Jak pitoma jsem se takhle obalovala v 17 ale zadny zlepseni nenastalo. Akorad kdyz jsem to rozbalila tak vyteklo hafo potu blleee :)

TWIGGINKA (Po, 2. 5. 2005 - 15:05)

MYSLÍM, ŽE JE TO VELMI ÚČINNÁ METODA. HODINA NA ROTOPEDU S FÓLIÍ+ VYPÍT TAK 3/4- 1LITR NEPERLIVÉ VODY A TUKY MIZÍ JEDNA BÁSEŇ. PO TÉTO PROCEDUŘE JE NEJLEPŠÍ JEŠTĚ TAK 20MIN. POSILOVAT NAPŘ. BŘÍŠKO ( KDO CO POTŘEBUJE) A VÝSLEDNÝ EFEKT JE ÚŽASNÝ. ŽEBÍRKA SE ZAČNOU RÝSOVAT CO NEVIDĚT A TO JE POTOM NÁDHERA, VŘELE DOPORUČUJI!'

Tana (Pá, 16. 1. 2004 - 11:01)

Myslim si, ze to fungovat i muze, ale urcite to neni zdrave, vzhledem k tomu, ze telo prave nedycha.

Miranelka (Čt, 15. 1. 2004 - 21:01)

Já myslím že je to pravda.Já takhle hubnu pořád.I holky ze školy to považují za dost dobrý návod jak zhubnout.'

Sofie (St, 25. 11. 2020 - 14:11)

Dobrý den
Můžu se zeptat za kol dnů jsi zhubla břicho já se ho snažím hubnout půl rok a furt tam dole mám špek .....chtěla bych mít ploché břicho ....

Jana* (Čt, 15. 1. 2004 - 09:01)

Myslím, že to je hloupost. Navíc kůže nemůže dýchat.'

Markéta (St, 14. 1. 2004 - 20:01)

Ahoj všichni. Slyšela jsem, že když se člověk při sportování obalí do potravinové folie, začne se mu dřív zahřívat tělo a tím padem se také dřív začnou spalovat tuky. Někdo zase říká, že folie způsobí jen to, že se člověk víc potí, ale na spalování to vliv nemá. Tak nevím. Co si o tom myslíte?'

Reklama

Přidat komentář