Reklama

Kopnout kluka do koulí

Honza (Ne, 24. 1. 2016 - 02:01)

Moje přítelkyně mě ráda a často trestá přes koule. Doma mi to nevadí ale když mi dá pěstí do rozkroku někde v obchodě tak je mi trapně.

Pepan (So, 28. 11. 2015 - 22:11)

Tak pekne popros !Nakopes me prosim eviku?

jéé ty kecáš (St, 7. 10. 2015 - 20:10)

Taky jednoho takoveho znam.... to je hezky napsané, krásný příbeh, škoda že jsem tam nebyl někde blízko, jistě bych se přidal a šel bych si taky pro plácnutí, raději pro kopanec do kulí a pak bych si šel 3x přidat, to musí být taková pochoutka.
Mě jen tak lehce uhodil náš vítací pes doga, ocáskem přes džíny, kurva to byla bolest, kdybych se nestyděl tak bych toho psa nakopal. Ale takto jsem jen tiše skřípal zuby a tiše plakal. Aby to žena nepoznala.

Honza (Út, 6. 10. 2015 - 21:10)

Taky jednoho takoveho znam....A pak ses probudila.

Jana (So, 3. 10. 2015 - 15:10)

Nikdy bych neverila ze se to...Taky jednoho takoveho znam. Sla jsem v lete k rybniku a protoze jsem se chtela trochu projit vzala sem to pres les. Asi v pulce cesty se mi zacalo chtit curat. No co , nikde nikdo tak sem si cupla na bobek a curala. Jak tak koukam kolem sebe najednou vidim kousek ode me uplne naheho chlapa jak si honi pindoura. Nevidel me a tak sem se potichu oblekla a pozorovala ho. Po chvilce prestal a zacal si nejakou tkanickou podvazovat koule. Pak se prez ne zacal placat. Najednou se otocil smerem ke me a uvidel me. Prikryl si ptaka rukama a vytrestil oci. Poznala sem ho . Byl to nas soused. Ahoj ,co, co tady delas koktal a snazil se schovat sveho trciciho ptaka. Nic, jdu se koupat. Aha tak doufam ze to nebudes nikde vykladat. Ne nebudu a muzu se na neco zeptat ? Vam se libi takhle placat do kouli ? To musi bolet ne ? Boli ale zaroven vzrusuje. Pustil ptaka a znovu se placnul pres koule. Muzu vas taky placnout ? Ano muzes odpovedel a nastavil vejce. Trochu sem ho placla. To musis vic usmal se . Placla sem znova. To nic neni , no jo ty ses jeste mlada holka a bojis se pritlacit vid. Rekl a rozesmal se. Nastvalo me to a vsi silou sem ho placla. Vyjekl chytil se za koule a predklonil se. Tak co ?! Staci ? Po chvilce pustil koule pohonil si ptaka a rekl. To bylo ono muzu poprosit jeste o jednu ? Zacalo me to bavit a rekla si proc ne. Dostal jich jeste asi deset. Pak se me zeptal jestli se muze predemnou udelat . Rekla sem ze jo. Klekl si na zem zacal honit a za chvilku strikal.

Eva (So, 3. 10. 2015 - 14:10)

Zadna zena si nechce kopnout?Tak pekne popros !

Vašek (St, 2. 1. 2019 - 17:01)

Prosím

Six (Pá, 2. 10. 2015 - 19:10)

Zadna zena si nechce kopnout?

Six (So, 15. 8. 2015 - 14:08)

Nemyslim si ze si to Eva...To by jsem chtel zazit taky aby si na mych koulich dve zeny vybili zlost na jineho muze.

Hanka (Ne, 9. 8. 2015 - 22:08)

Nepis chujoviny.Aj tak si len...Nemyslim si ze si to Eva vymyslela. Zazila sem neco podobneho. Jednou nas v praci poradne nasral sef. Sla jsem s kamaradkou k ni domu a nacali si vino a pak dalsi. Nadavali sme na chlapy a byli pekne rozjete. Do toho prisel jeji manzel. Sedl si a mlcel. Jana rekla ze by vsichni chlapy zaslouzili nakopat do vajec. Jeji manzel se zvedl a odesel. Po chvilce mi Jana rekla abych s ni sla do pokoje. Tam klecel na zemi jeji manzel. Byl nahy a ruce mel spojene za hlavou. Jak nas uvidel zacal se mu zvedat ptak. Jana ho nakopla do kouli a on podekoval. Nakopla sem ho taky a opet podekoval. Stridali sme se asi deset minut. Ptak mu klesnul ale jinak se drzel statecne. Tak a ted nam ukaz jak umis strikat. Trochu ho pohonil a udelal se.

Pavel (Po, 23. 9. 2019 - 12:09)

Ahoj Hanko Zaujal mi tento clanek Na ktery odepisuji mam tad kdyz mi holka slape Na koule a kope do kouli muze si vydelat vstek Na mne napis odepisu a domluvime se diky Pavel

Hm (Po, 22. 6. 2015 - 23:06)

Kopnout někoho o rozkroku je sebeobrana při přepadení.Super zábava to bude jen pro gay sadomosachisty se sklony k sebepoškozování.

max352 (Po, 22. 6. 2015 - 23:06)

klidně bych šel, mně je 15Napiš - [email protected]

|! (Po, 22. 6. 2015 - 10:06)

Žádná škoda, aspoň se přestane ta blbost dál šířit!

Jakub (Ne, 21. 6. 2015 - 20:06)

klidně bych šel, mně je 15Vy ste hovada. to nevíte, že jste ještě ve vývinu a takovýhle kopání může způsobit neplodnost? Není to škoda?

filip (Ne, 21. 6. 2015 - 20:06)

16klidně bych šel, mně je 15

max352 (Ne, 21. 6. 2015 - 17:06)

Kolik ti je? 16

Iva (Ne, 31. 5. 2015 - 21:05)

Na to jsou ideální dřeváčky.Krásné nazouváčky a vůbec to nebolí.

Stanley321 (Čt, 21. 3. 2019 - 13:03)

Ahoj, jsi tady ještě?

Pavel (So, 30. 5. 2015 - 21:05)

Holky kulky nemají,smůla.

Reklama

Přidat komentář