Reklama

Výprask vařečkou

J (So, 23. 3. 2019 - 16:03)

Občas jsem dostával vařechou od mamky, od taťky nikdy. Jsem jako druhorozený, ale s větším odstupem, a mamka už byla trochu starší a víc se o mně bála, a tak to většinou bylo, když jsem na delší dobu zmizel z jejího dohledu, s kamarády. A ona se bála, že jsem se jí ztratil. Ale nikdy to nebylo na holou. Protože jsem se vzpouzel, tak to býval výprask kam se zrovna trefila. Přes zadek a stehna, než ze sebe vydala svůj vztek. A taky jednou o mně tu vařechu přerazila. Na jeden výprask si speciálně pamatuji a dodnes vím jak byl nespravedlivý. Naši mě posílávali pro něco do sklepa, a byly to sklepy v bývalých krytech CO. A já jsem se vždycky bál, než jsem rozsvítil. Vypínač byl dál od vchodu. A jednou když jsem odmítl tam jít, tak za neposlušnost jsem dostal tolik, že si to dodnes zřetelně pamatuji. A abych se nevzpouzel, tak mně taťka držel za ruce a mamka vyplácela na zadek. Oblečený, ale i tak to hodně bolelo. Víc než jindy, to bolelo asi proto, že bylo moc plácanců na jedno místo. Zatímco jindy to bylo rozmístěné po stehnech a zadku. A když se tady píše o té nahotě, při výprasku. Stud jako trest. Tak si vzpomínám na jednu příhodu. Jak už jsem psal, taťka mně nebil, ani facku jsem od něho nedostal (od mamky to stačilo). Ale asi jsem ho jednou něčím naštval, a za trest mě nahého vystrčil z bytu na chodbu domu. Ale jen na chvíli a naštěstí nikdo kolem nešel. A už ani nevím za co a proč jsem byl v tu chvíli nahý. Asi mě sám nevyslíkl.

Lucie (Čt, 21. 3. 2019 - 08:03)

U nás doma se vše řešilo nějakým trestem. Mamka byla dost přísná na známky a pořádek. Tresty byly různé. Vyházená celé skříň, klečení v koutě, facka nebo prádelní vařechou na holý zadek.

Petra K. (Pá, 22. 3. 2019 - 08:03)

Joj, tak u nás bylo vše dohromady. Většinou zleva zprava přes pusu, pak vyházená skříň a ještě doběhla s vařechou a zmydlila mi holou prdel

Marcus (Út, 19. 3. 2019 - 13:03)

Už vidím, jak zde holky popisují do detailů vaginální pysky, pipiny, kaďáky, čípky v zadku...atp., jak se zde píše za poslední 2 měsíce. U většiny ženských jmen píší jen úchylní honiči, to je poznat. :-)

Lucy Pl (Po, 18. 3. 2019 - 20:03)

Dobrý den.
Létos mi bude 14 let a žiju jediná z mamkou už od deseti. Byla jsem odtrhnuta od táty a sourozenců.

Když jsem žili všichni spolu jako rodina tak jsem mývala výprask skoro furt za špatnou známku, za obrácení oči, za vztekani , za porušení slibu a tak podobně. Furt jsem si ty dny říkala že by bylo lepší žít s mamkou ale letos toho lituji.

Nechtěly by ste si někdo promluvit o výprasků ?? Kdyby někdo chtěl napište mi prosím na email adresu: .
[email protected]

Max (Út, 12. 3. 2019 - 07:03)

No nevím jak vy. Za mě když jsem musel klečet na hrachu v rohu kuchyně a napřáhlé ruce v ních učebnici a číst. Nečetl jsem a přišlo na výprask. Tak těch pár ran 10 - 20 bohatě stačilo až jsem začal číst. To bylo před 25 lety.

Vy co jste mlácený a píšete to tů. Vádí vám to, z mé zkušenosti. Dojděte na socialku a nahlašte to. Nepište to všude na internetu, tím si nepomůžete. Dostat výprask za něco a dostávat výprask jen tak je velký rozdíl. Zavolejte tam, většinou to je bezplatné a nejdříve se vám budou snažit pomoct...

Anonim (Út, 5. 3. 2019 - 14:03)

Dobrý den jsem holka a chodím do 5 třídy občas dostanu vyprask rákoskou nebo páskem rákoska bolí hodně já se musím sleci i kalhotky polohy jsou u nás takové že se buď musím přejmout přes židli a taťka mi nasazi minimální 50 ran ale občas i 100 podle toho co udělám také občas si musím lehnout na záda na postel a zvednout nohy my máme takovou dohodu že 50 ran je minimální počet a když už nevydržím bolest a nohy pustím tak dostanu 10 na víc je to kruté minule mi taťka dál 110 ran protože jsem je pořád dávala dolů to bolelo ještě za týden už je to tak dva týdny a pruhy stále na zadku mám po výprasku musím buď klecet na hrachu nebo když ležím tak táta vezme Rakousku a dá mi ji mezi poje vaginální pisky a musím 90 min ležet a nehýbat se kdyby mi spadla rákoska tak mi dá ještě 50 na vrch je to tvrdé ale mam moje rodiče řada i přes to.

gabča (Čt, 7. 3. 2019 - 07:03)

ahoj promiň, ale tohle je nesmysl!! 100 ran rákoskou. Jestli jsou opravdu pořádné, tak to fakt nee!! Já sama rákoskou byla bita. Přes holý zadek, někdy přes ruce a bohatě stačilo klasických 25 abych měla jelita týden.

Návštěvník (Čt, 7. 3. 2019 - 18:03)

Taky si myslím ze to je nesmysl ale 50 se vydržet da....i když těžko

Návštěvník (So, 9. 3. 2019 - 21:03)

Vim o čem mluvím....a na rozdíl od ostatních si nevymyslim

Návštěvník (Út, 5. 3. 2019 - 19:03)

A těch 100 dostaneš rákoskou?

Návštěvník (Út, 5. 3. 2019 - 19:03)

To je hezké ze je mas ráda

Max (Út, 26. 2. 2019 - 22:02)

Zrovna jsem narazil na toto téma a docela mě zarazilo, jak se tady řežou děti. Hledal jsem to hlavně díky tomu že naše (13letá) Dcera trochu více zlobí, krade atd... Tak jednou za půl roku rupnou nervy a dostane výprask vařečkou.
Ted jí někdo poradil at si jde stěžovat na socialku, jenže s toho udělala více než by mělo.
Dnes mi bylo oznámeno že se děti nemlátí a vše se má řešit domluvou. Takže až příště něco ukradne, někoho zmlátí, půjde za školu atd... tak jí jen v tom budeme podporovat. Mě se zase taková výchova nelíbí, ted je dítě větší pán než rodič. Stačí ho uhodit a skončí to špatně a ani ho nemusí uhodit rodič. Si to může udělat samo a hodit na svého rodiče.
My jako děti dostávali, za první cígo které jsem zkusil doma na mě čekal pásek, hrách, kniha a klečení. A vím že to nepomohlo, po pár letech jsem kouřil. Ale v ten čas jsem nechtěl, bál jsem se dalšího výprasku. Stejné když jsem přišel s 5-kou. Klečet s knihou a číst nahlas látku co jsem probíral. No to moc nezabralo a docela si v dospělosti nadávám proč jsem se neučil lépe. Chci aby aspon bylo něco z dětí.
Ohledně fyzického trestání sám nic nemám. Pokud dítě není mlácené denně. Beru to spíše jako výchovné, jenže naše zákony ne.

Gabca (Po, 25. 2. 2019 - 07:02)

Nevymýšlím, kolikrát jsem se já nebo i ségra dostaly tolik, že jsme se počůraly. A mamina vždycky přestala.

Gab (Po, 25. 2. 2019 - 07:02)

s tím počurání jsem to nepsala já, ale někdo kdo si hraje na něco....

Hi, hi (Po, 25. 2. 2019 - 15:02)

Hi, hi ségra. Tak to se asi počůral kouzelník. Ale chápu, že jsi něco napsala a teď se za to stydíš.

Návštěvník (Po, 25. 2. 2019 - 15:02)

Rád vám to holky věřím ale to se přece ten zadek nestihne zahojit...to musíte dostávat přes jelita...
Kolik tak asi padne ran?

G (Út, 26. 2. 2019 - 09:02)

protože nám přes prdel dávala fakt často a fakt někdy za blbosti, jako neuklizený stůl atd, tak těch ran zase tolik nebylo. Většinou něco mezi 10-15 švihancema rákoskou po holém zadku a stehnech. Ale vzhledem k tomu ,že to fakt bylo i 3x týdně, tak šlisy na zadku byly vidět asi pořád

Honza (Út, 26. 2. 2019 - 09:02)

opět příklad nezákonného týrání. Bude to řešeno dle platných zákonných postupů. Věc je již podstoupena k řešení, včetně IP ..

Návštěvník (St, 27. 2. 2019 - 19:02)

Hlavně ze byla "podstoupena"... Píše se postoupena....kromě toho něco si postupují jen státní orgány

Reklama

Přidat komentář