Reklama

Gamblerství

annon (Pá, 21. 12. 2018 - 21:12)

Ty a to tě napadlo jit hrát jen tak z čista jasna?stres nuda?

chytrá holka (Pá, 21. 12. 2018 - 17:12)

Davide, už si měl být dávno v léčebně. Ani sám ani s nápojem, ani potmě ani za světla - to nezvládneš. Pod neodborným vedením teoretika to opravdu nepůjde.

:-) (Pá, 21. 12. 2018 - 21:12)

Poker neni hazard
Vychoval jsem spoustu děti přítelkyň
Rozumíme si:-)))

Indoš (Pá, 21. 12. 2018 - 09:12)

Neudělal jsem nic, krom další tipsportu

Tak proč to př… (Pá, 21. 12. 2018 - 13:12)

Čekal jsi zoubkovou vílu?

Kamil (Čt, 20. 12. 2018 - 09:12)

S tím souhlasím s annn. Zrušení uctu bylo první co jsem udělal. Kdybych teď chtěl hrát,tak už mě asi odradí, že musím na pobočku zřídit účet. A než tam dojdu,tak bych si ten hovězí nápad dvakrát rozmyslel :-)

Indoš (St, 19. 12. 2018 - 22:12)

Dnes znovu hra na tipsport, velka prohra, roky abstinence jsou v háji. Sam nechápu co se se mnou děje, jako bych ani tak dlouho neabstinoval.

Nic neobvyklého (Čt, 20. 12. 2018 - 13:12)

Psal jsi jaká to byla výstraha. A jak jsi na ní tedy reagoval?
Zpřísnil režim? Šel k psychologovi? Šel na AG? Nebo jsi neudělal nic?

annnn (Čt, 20. 12. 2018 - 03:12)

A proč jsi si to celé nezrušil před těmi 2mi roky,myslím učet , když není jak se dostat na tipsport tak nejde hrát

Kamil (St, 19. 12. 2018 - 09:12)

Pěkný příspěvek a dobre varování i pro mne. Cca rok a půl jsem nic nevsadil, neláká mě to, ale už určitě nejsem tak ostražitý jako na začátku. O problematiku gamblerství nové informace neschanim, sem se podívám jen jednou za čas, ale žiju normálně dal. Tak myslím,že si z toho vyvázl celkem dobře, sedm stovek je prd, ale snad poslouží jako dobre varování.
Hodně štěstí vsem

chytrá holka (Út, 18. 12. 2018 - 14:12)

Ahoj Indoši, buď rád, že si prohrál. V případě výhry bys následně prohrál spoustu peněz se sebevědomím na bodu mrazu. Fajn , že si napsal, vezmi si ponaučení, udělej rozbor situací proč se to stalo a vykroč vstříc abstinenci. Naše nemoc je v nás doživotně ale dá se abstinovat a plnohodnotně žít.

Indoš (Út, 18. 12. 2018 - 00:12)

Rád bych se podělil o svůj příběh, spoustu let gamblu - automaty, jsem ukončil 24. 10. 2016 a to s obrovským dluhem. Počátky abstinence uz si ani nepamatuji, ale během asi 5 měsíců jsem se dostal opravdu do pobody i přes tvrde splátky v kombinaci normálního fungování rodiny a tak dále. Poslednich asi 2 měsíce jsem nejak začínal přemýšlet nad gamblem, nevím proč, řekněme po dvou letech abstinence. Vse to vyvrcholilo recidivou pred tipsport - vegas minulý pátek, ani jsem se nenadal a stravil jsem asi 3 hodiny gamblem, obrovský prohoz který jen zázrakem skončil pouze 700kc v mínusu. Částka je to opravdu zanedbatelná, ale jde o princip, totalni selhání, nechápu.
Dnes par dni po recidive jsem a to doufejme zpět tam kde mám, ale je fo pro mě velka výstraha.
Tak jsem na základě toho všeho, googlil a našel tuto diskuzi, kousek pročetl.
Nakonec přišlo rozhodnutí napsat par řádků.
Asi neni co dal dodat.
S pozdravem Indoš

Nic neobvyklého (Út, 18. 12. 2018 - 12:12)

Po 2 letech počítám ostražitost ta tam. Varování v podobě myšlenek přišli a co jsi udělal jako obranu/ochranu?
Teď už jen co z toho že se to stalo vyuzijes.

kamil (Ne, 9. 12. 2018 - 09:12)

Gulaku blahopřeju, že si určitý posun udělal a doufám, že opatření s rodinou budou fungovat a dostaneš se z toho ;-)
Hezký vánoční čas všem a budeme se těšit na jaro ;-)

Peter81 (Út, 27. 11. 2018 - 14:11)

Ahojte všetci. Gulak držím palce, hlavne ale pamätaj že všetko je v tvojej hlave. Ja ešte 3 dní a budem si môcť povedať ďalší mesiac bez hazardu. Toto bol pre mňa zatiaľ asi naj mesiac, kedy si už ani neuvedomujeme že abstinujem,ide to akosi tak samo. Objavujú sa u mňa ťažko povedať či depka či úzkosť kedy si uvedomujem že som v mnohých veciach zlyhal,a mám trošku problém sa s tým vyrovnávať. Zaujímavé je aj to že kým som hral nikdy som sa nebál buducnosti, teraz sa bojím všetkého až prehnane. Dúfam že to je prechodný stav a pominie....Je to pre mňa taký ustraseny život momentálne, ale stále lepší život ako život gemblera...

Kamil (So, 24. 11. 2018 - 13:11)

To už je lepší, ale taky se to vydělat dá ;-)
Horší bude až budeš mít finiš - 5 tisíc :-)

Kamil (So, 24. 11. 2018 - 12:11)

Ahoj,
nevím zda je na tom co k chlubeni, 740 Kč za 3,5 hodiny vydělá většina z nás v práci taky, má to člověk jistý, bez nervů a do mínusu jít nemůžeme ;-)

Kamil (Po, 19. 11. 2018 - 12:11)

Blahopřeji Petře,
víc než půl roku si "čistý" a důležitý je, že si uvědomuješ klady abstinence a že Ti to život zlepšilo. Samozřejmě nemáš vyhráno (to nemůžu říct ani já ještě :-)), ostražitost je stále nutná, ale jsi na dobré cestě. Tvé názory a příspěvky zde mají hlavu i patu a můžou sloužit dalsim jako zdroj inspirace, motivace a jako návod jak se z toho dá dostat. Tak jedině dobře, když sem tam vložka své postřehy a zkušenosti ;-)
Ahoj všem a všem držím palce ;-)

Peter81 (Po, 19. 11. 2018 - 09:11)

Ahojte,ak som to správne zrátal tak dnes 182 deň bez hazardu,a hlavne 182 deň od zmeny svojho života,životného štýlu. Priznám sa dní až tak moc nesledujem, skôr mesiace, vždy si na konci mesiaca poviem,aha ďalší mesiac,zvládol si to. Abstinencia zato stojí, mám omnoho viac času, zážitkov,som odpočinutejsi. Všetkých pozdravujem a drzte sa

:-) (Ne, 18. 11. 2018 - 19:11)

Ty tady pořád končíš gulak ale jsi jediný co zde pořád brečí, píšeš a hraješ :-)))))))

Reklama

Přidat komentář