Reklama

Pás cudnosti

Návštěvník (Ne, 19. 5. 2019 - 17:05)

Dobrá, děkuji, já právě chtěla aby si ho z klícky nevytahoval tak takovou pojistku. zkusím tedy pohledat jiné řešení.

synonym (Ne, 19. 5. 2019 - 09:05)

Plus dostatečně dlouhá trubička brání vytažení z klícky a hodně mění pocity z tekutiny, jakékoliv, procházející penisem. Ale dlouhodobé nošení AFAIK zvyšuje riziko infekce močových cest.

Návštěvník (So, 18. 5. 2019 - 15:05)

Dobrý den .
V čem je lepší CB s urino oproti CB bez urina ?
(krom teda že čůrá do trubičky a není tedy potřeba štelovat, žalud na dírku.)?
Děkuji

Ivan (So, 18. 5. 2019 - 16:05)

V ničem. Urino trubička není na trvalé nošení. Takže pouze na nějaké krátké hrátky.

Návštěvník (Pá, 17. 5. 2019 - 23:05)

taky bych ho chtěl někdy zkusit , jen na to najít partnerku (23)

luci (Pá, 17. 5. 2019 - 23:05)

O tom to právě je , chtít je jen polovina záležitosti . Přimět k tomu partnerku je mnohdy problém. Hlavně ten kdo to chce , si musí uvědomit co vlastně chce . Někdo se po realizaci psychicky zhroutí.

láďa (Pá, 3. 5. 2019 - 19:05)

Myslím že takové pokusy musí vycházet po společné domluvě a zvážení všech pro a proti myslím že to není jen zkouška a pak děj se co děj, buď dobrý a nebo je po vztahu.To si já po třiceti letech manželství nedokážu představit.

Q (Čt, 2. 5. 2019 - 12:05)

Nicméně kontrolující frigidní manželka sdílející klíč s nějakou - stále ještě jen vymyšlenou - milenkou na jeden den v týdnu je tak komplikované aranžmá, které se může podělat na tolik různých způsobů, že si těžko dovedu představit, že by to pro toho chlapa mohlo fungovat uspokojivě. Nejlepší by proto pro něj bylo změnit tu manželku.

láďa (Pá, 3. 5. 2019 - 11:05)

Nevím ale asi nejde jednoznačně poradit představy každého je jedna věc a skutečnost nemusí být to co si člověk od dané situace sliboval ale když nezkusíš nepoznáš?

Jakub 123 (St, 1. 5. 2019 - 19:05)

Dobrý den, mám dotaz hlavně k ženskému osazenstvu této diskuse, pokud tady ještě někdo takový je. Jsem pracovně úspěšný 46 letý muž. Jelikož pracuji v převážně ženském kolektivu, tak jsme se manželkou před třemi lety dohodli, že mi nasadí pás cudnosti, aby nebyl malér s nějakou mladší kolegyní. Neměl jsem s tím problém, ba naopak mi představa mladé milenky evokovala kočárek, plínky atd. což už jsem zažil třikrát a znovu už fakt ne. Pás nosím celé tři roky kromě soboty a následné neděle, když se s ženou pomilujeme. Pravdou ale je, že má žena na milování moc není. V jejích očích je to něco až za úklidem domu. A to ještě dost daleko. Orální sex v jakékoliv podobě přímo nesnáší. Takže v milování nám to moc neklape.
Před týdnem přišla s tím, že by se o klíček ráda podělila s někým jiným, a že by jí vlastně stačil sex jednou za měsíc. A že by mi ráda dopřála sex každý týden, včetně toho, že bych mohl uspokojovat tu druhou ženu i orálně.
Abych řekl pravdu po orálním uspokojování ženy léta toužím, ale představa, že bych si mněl najít druhou ženu se kterou by se ta má podělila o svůj klíček mně nepřijde vůbec lákavá. Časem by mezi nimi mohlo docházet k hádkám a rozbrojům a já bych se mohl změnit v pingpongový míček jejich výčitek a hádek. Nerad bych se po dvacetiletém soužití rozváděl…. Chtěl bych se zeptat žen, zda někdy v podobné formě vztahu byly a jestli se to dá ustát.
Díky moc za případné odpovědi

Tom (Pá, 3. 5. 2019 - 13:05)

Jsem chlap, přesto nemůžu nereagovat. Aby nedocházelo ke zbytečným konfliktům, tak by si měla Vaše žena sama najít tu, se kterou se o klíček podělí, a sama se s ní dohodnout na pravidlech. Samozřejmostí je, že by vše měla mít pod kontrolou, aby pak nebyla z něčeho nepříjemně překvapená.

Tomáš (St, 1. 5. 2019 - 21:05)

Dobrý den. jsem sice chlap, ale odepíšu vám.
Nevím jak si představujete s "milenkou " vztah , ale jak si vaše žena a vy představujete že to bude fungovat ? To si najdete milenku a řeknete jí k ní budete jednou za týden chodit jen na sex a pak sebrat kalhoty a jít v klidu domů , a vaše žena bude vědět že jste byl u nějaké paní a přitom vám dala víc než ona (manželka) ?
To si myslíte že ona "milenka" si vystačí jen s tím že jednou za týden dojde chlap a bude s ním na heslo mít sex ? Nebude se cítit jako "kurva" ?

luci (Čt, 2. 5. 2019 - 09:05)

Jak se kdo cítí je otázka jeho mentality a psychiky . Vztahů ve kterých jde pouze o sex je spousta a ti lidé neřeší duševní stránku věci , ale fyzickou potřebu .

Marek (St, 17. 4. 2019 - 22:04)

Zdravím, přemýšlím o koupi pásu cudnosti (Alcatraz). Našel jsem ho v jednom obchodě ale zarazila mě velikost kroužku- 3,5 cm průměr. Nemůže to být moc malé, zamezit průtok krve a způsobit neplodnost ? Dále budu muset nejspíš podstoupit že zdravotních důvodů obřízku, tak se bojím, vzhledem ke zvýšené citlivosti atd... Máte někdo zkušenosti s obřízkou v pásu ? Díky

Olda (Pá, 19. 4. 2019 - 16:04)

Alcatraz není pás vhodný na dlouhodobé nošení. Už jen z toho důvodu, že nepřiléhá k tělu - je vystrčený dopředu, takže je pod každým oděvem vidět. Používá se pouze spíše na domácí hrátky či tresty.

roman (Čt, 18. 4. 2019 - 07:04)

obřizka je do pasu cudnosti idelni sam ji mam a super

Návštěvník (St, 17. 4. 2019 - 23:04)

3,5cm je opravdu malí ale vše záleží na tom jak to dá tvé tělo , já mám 4.5 a to je max. co dám. ale délku klece mít 4cm je dobrá výhoda.

Jiří (St, 17. 4. 2019 - 15:04)

Předtím než jsem začal nosit pás chtěla sex tak 1x týdne. Poté co jsem nasadil máme sex taky 1-2x nejlépe o víkendu ale s tim že má ona orgasmy a klíče prý někde ztratila. Ona nikoho nemá, zatīm.

Návštěvník (St, 17. 4. 2019 - 16:04)

A co ti brání aby jsi ten pás ztratil taky?Dokud nenajde klíče tak nenajdeš pás a finíto.

Jiří (Pá, 19. 4. 2019 - 18:04)

Ty myslíš že je to tak jednoduchý sundat pás?
Sice bych penis možná vyndal, ale bojīm se když ho nedostanu zpátky. To bych musel za manželkou a to by bylo zle.
A pak koule stejně nevyndám. Kroužek 40mm a klec je do půlky toho kroužku.

Dnes ráno jsem se vzbudil brzy, připravil všechny naše vibrační pomúcky a vzbudil manželku. Vše nasvědčovalo kràsnému ranním milovàní a v tom se k nám začali dobývat děti. Vše opět schovat a vzít na chatu, tak uvidím. Snad bude sundání a milování až do konce.

Reklama

Přidat komentář