Reklama

Pás cudnosti

luci (Pá, 7. 12. 2018 - 09:12)

Po kastraci už vlastně je pás pás cudnosti zbytečný.

Záleží ovšem, (Pá, 7. 12. 2018 - 18:12)

zda eunuch bere nějaký testosteron. Pokud ano, pak může být i nadále sexuálně aktivní, ač (samozřejmě bez zmrazeného spermatu) je nadále neplodný.

luci (Pá, 7. 12. 2018 - 19:12)

Je bezpředmětné zmrazovat sperma subíka pro pozdější oplodnění , když je možnost získat sperma kvalitních samců a čerstvé přímo do dělohy.

Záleží (Pá, 7. 12. 2018 - 23:12)

na tom, podle jakých kritérií má být posuzována celková kvalita jakéhokoli muže, ať už hřebce nebo subíka. Pro subíka pak svědčí i to, že je ke své Paní trvale připoután, a že je dlouhodobě smířen s tím, že jeho životním posláním je služba dané Paní.

Návštěvník (Pá, 7. 12. 2018 - 20:12)

Podle čeho soudíš že kvalitní samec má i kvalitní sperma a subík jalový?Může to být naopak,kvalitní samec nekvalitní semeno a subík může mít spermií jako smetí,nemyslíš?

Yarik (Po, 10. 12. 2018 - 11:12)

A další věcí je genetická kvalita subíka vs kvalitního samce. Která normální ženská by chtěla zplodit tvora např. s jedním z tmavých migrantů, kteří jsou přece všeobecně považováni za "kvalitní samce", ale já dodávám, maximálně tak po stránce libida, jinak je to z tradičně Evropské pohledu lidský odpad, neschopný plnohodnotně fungovat v naší civilizaci !

skákavec (Pá, 7. 12. 2018 - 09:12)

To by muselo být provedení na černého eunucha.

skákavec (Pá, 7. 12. 2018 - 08:12)

Před lety jsem tu četl, že je v takovém případě nutné provádět milking stimulací prostaty.

To (Pá, 7. 12. 2018 - 18:12)

by asi šlo. Pokud by to Paní byla ochotna dělat, nebo pokud by bylo na takovou proceduru možné najmout nějaký placený personál. Po kastraci by ovšem samozřejmě došlo i k výraznému zmenšení prostaty a omezení její sekrece.

Ta kastrace (Čt, 6. 12. 2018 - 19:12)

je u muže s maličkým neztopořitelným penisem navíc i praktická a milosrdná. U takového penisu je prakticky nemožný normální výron ejakulátu, a sperma prochází fyziologicky problematickou, potenciálně nepříjemnou a zdraví škodlivou resorpcí. Proto je v takové situaci odstranění varlat vlastně svým způsobem "ranou z milosti".

tvl (Čt, 6. 12. 2018 - 21:12)

T

To ne, (Čt, 6. 12. 2018 - 21:12)

Tady je resorpce spermatu odborně popsaná:

https://www.thenakedscientists.com/articles/questions/what-happens-sperm-isnt-ejaculated

Jakub123 (Čt, 6. 12. 2018 - 06:12)

Potom ale já nechápu smysl takového počínání. Nemyslím si že smyslem nošení PC je přeci sebepoškození :-) .

Někteří submis… (Čt, 6. 12. 2018 - 18:12)

si ale přejí, aby jejich dominantní partnerka dlouhodobým držením jejich penisu v kleci způsobila jeho trvalé zmenšení a změknutí, a nakonec je pak i vykastrovala.

jakub123 (St, 5. 12. 2018 - 15:12)

No pokud to mohu posoudit já, tak se mi ani nezmenšil ani nezvětšil. A varlata taky fungují jak mají. A to jsem pod pásem třetím rokem. Ale pravdou je že má pravidelný sex jednou až dvakrát do týdne. Postaví se mi vždy a v plné síle. Ale na druhou stranu je dobré říci, že choutky na sex mimo domov a vlastní honění z 90% zmizely :-)

Pokud se má (St, 5. 12. 2018 - 22:12)

penis trvale zmenšit, musí být vězněn samozřejmě nepřetržitě po dlouhé týdny až měsíce. Pak ale funkčnost topořivých tělísek nevratně klesá, a penis se natrvalo zcvrkává. Obdobného efektu na penis lze ostatně docílit i kastrací.

tvl (Čt, 6. 12. 2018 - 07:12)

Zas jeden fantasta.

I s měkkým (Ne, 2. 12. 2018 - 11:12)

mikropenisem může navíc svou Paní stále uspokojovat jazykem nebo prsty.

Návštěvník (So, 1. 12. 2018 - 22:12)

Nosím pás cca rok pocity zatím pozitivní vztah po 30 letech obohacen ale myslím že pás cudnosti není o kleci mezi nohama ale že nošení leží mezi ušima.

rubberhappy (So, 1. 12. 2018 - 22:12)

Čtu tady zajímavé názory a zkušenosti ale tuší někdo kolik nás zamčených z jakéhokoli důvodu je???

Reklama

Přidat komentář