Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

Martin (So, 23. 6. 2018 - 14:06)

Je tu ještě někdo kdo má...Jednou se mi stalo jak jsem šel kupovat prádlo do prodejny se spodnim pradlem. Vybitlrali jsme asi 45 minut. No a jak jsem byl vzrušeny z toho, tak si toho slečna všimla a zatahla mě do kabinky.

Zz (So, 23. 6. 2018 - 13:06)

Tak jsem si před chvílí...Na rozdiel od teba ja to striekam do ženy.

Michal (Pá, 22. 6. 2018 - 23:06)

Tak jsem si před chvílí udělal dobře s kalhotkami od manželčiny sestry.a Co vy,taky jste to dnes nastrikali do kalhotek?

Michal (Pá, 22. 6. 2018 - 20:06)

Je tu ještě někdo kdo má rád dámské tanga a je schopný i osahat cizí ženu v obchoďáku a ona se nechá a pozve do kabinky?

Michal (Pá, 22. 6. 2018 - 00:06)

Jen tak dál,jsi fetišista...Luci To je hrozně vzrušující co píšeš.Ja mám sice manželku ale její ségra se nedá odmítnout když mi na chatě ukazuje své krásné krajkovane tanga při vytahování nákupu z auta.mame spolu takové milostné chvilky už 5 let od jejich 18 let.manzelka nic neví a snad dlouho se nic nedozví:)

luci (Pá, 22. 6. 2018 - 00:06)

Ahoj,je mi 32 let a hrozně...Jen tak dál,jsi fetišista jako spousta mužů a každého vzrušuje jiný fetiš. Ten můj podává fantastický výkon,když mne ohne oblečenou v podvazkovém pásu a punčochách.

Michal (Pá, 22. 6. 2018 - 00:06)

Ahoj,je mi 32 let a hrozně mě vzrušuje si honit penis a mít na nem od manželky nebo od její ségry kalhotky.

Martina (St, 20. 6. 2018 - 17:06)

Je mi 83,ale když si...A když si zuby vyndám, tak fantasticky žužlám.

Čau (St, 20. 6. 2018 - 08:06)

Ahoj Marti, tak to je...Je mi 83,ale když si nasadím zuby tak jsem bohyně sexu brouku.

Eduard Nud (Út, 19. 6. 2018 - 17:06)

Bratr masturbuje s mým prádlem. No, hlavně aby to prádlo to dělalo dobrovolně. Jinak je to trestné.

Jarek (Út, 19. 6. 2018 - 14:06)

Ahoj Marti, tak to je...Ahoj Pedro, už tu neslintej a jdi si ho vyhonit...

pedro (Po, 18. 6. 2018 - 15:06)

ani jeden z bratrů si vůči...Ahoj Marti, tak to je zajímavý zážitek a věřím, že i dneska jsi pořád pěkná žena a sestřička 100%, musíš o sebe hezky pečovat a je fajn, že ženy jsou i tolerantní i když ne všechny. Mohu otázku prosím? Kolik je Ti dneska let

pedro (Po, 18. 6. 2018 - 15:06)

Druhé na pinďourovi a honí...Ahoj Tamčo, ty jsi taková trochu ta žena na K, ale zase Ti to dělá taky dobře jako bráchovi a tak to je OK a děláte to do dneška nebo jak to vlastně je? Děj vědět a měj se hezky

pedro (Po, 18. 6. 2018 - 15:06)

To jsem se šla koupat a dala...Ahoj Leni, ty jsi taková trochu vyděračka, ale pokud Vás to oba rajcovalo a rajcuje třeba do dneška super zpestření dětství po sexuální stránce a pokud má pořádný penis, tak věřím že Tě to hodně vzrušuje. Měj se hezky a dej vědět jestli to děláte i dneska ještě

pedro (Po, 18. 6. 2018 - 15:06)

Načapala jsem svého bratra...Ahoj Evi, kolik Ti vlastně je a dělá to brácha pořád ještě, jinak je to zajímavé a určitě se Ti to líbilo a líbí. Měj se hezky a dej vědět

pedro (Po, 18. 6. 2018 - 15:06)

Brácha si bere moje věci do...Ahoj Jani, kolik Ti vlastně je let a dělá to brácha pořád nebo už ne? Díky za zprávu a měj se hezky

Bohuš (Čt, 14. 6. 2018 - 08:06)

tohle kluci dělají, navíc...Jen at si každej vzpomene ale upřímně a pravdivě na svoji pubertu !

Zz (Út, 12. 6. 2018 - 23:06)

Aj ja som si parkrat pohonil s pouzitymi nohavickami a silonkami svojej tety.Mal som nieco po 15.Drzalo ma to asi rok.Nikdy som sa do nich neurobil.Bud som sa urobil do umyvadla,zachodu alebo som si dal prezervativ.Ked som si nasiel dievca,s ktorym som sa zacal milovat,tak som s tym prestal.Ono je to skor o tom,ze z tych nohaviciek citit vonu zenskeho lona.A to je pre chalana pritazlive.A ked si privonia k k lonu zeny,prestanu ho lakat pouzite nohavicky.

petr (Út, 12. 6. 2018 - 22:06)

kluk, který by si vyhonil...I já jsem vytahoval sestřiny kalhotky z koše na prádlo , ta honička byla bezva. Nikdy mě u toho nechytila , ale matka ano a docela dost mi vynadala.

Jarek (Út, 12. 6. 2018 - 21:06)

hm, ja mam 14 a mam staršiu...Ty jsi starej úchylák, co tu píše píčoviny a u toho honí svůj vrásčitej kokot....

Reklama

Přidat komentář