Reklama

Punčocháče a muži

To (Ne, 2. 9. 2018 - 19:09)

Už asi začnu nosit...je jasné Emile

Miki v plenkach (Ne, 2. 9. 2018 - 08:09)

Už asi začnu nosit...Silonovyma puncochacema nikdy nic nepokazis. A 20 DEN uz vubec ne, mozna by byly lepsi 40-ty vic vydrzi. A v zime hreji a v horku chladi, jak se pres ne vyparuje pot.

Návštěvník (Ne, 2. 9. 2018 - 08:09)

Už asi začnu nosit punčocháče 20tky pod dlouhé kalhoty na doma zatím nosím bavlněné punčocháče a děcka chtějí zítra do školy také punčocháče silonové tak uvidíme jestli jim je dáme vůbec syn si zkoušel silonové podkolenky a měl je spíše nad kolena až on má punčocháče jedničky silonky ono u holčiny to je jedno ta má sukni ale klukovi dát pod kalhoty punčocháče mne připadá blbé kdyby byla venku velká zima tak nejsme proti klidně ať si je vezme.

Honzík 10 (Ne, 2. 9. 2018 - 08:09)

Jako nikdo rád nosí plenky tak nikdo rád nosí punčocháče a nebo obojí....to máte jako s obuvi nikdo je ulitlej na obuv Prestige z nikdo je nemusí nosit vůbec a nosí zn.nike Adidas puma atd.ja jsem už zvykli na značku obuvi Prestige už odmalička nebo-li od dětství.

Miki v plenkach (Čt, 30. 8. 2018 - 19:08)

To je debilovina nosit v...Jo, absolutni souhlas! Ja si taky oblekam a nosim silonove puncochace, ale spis aby mi zamaskovaly pliny a v zime zas aby mi nepopraskaly gumove kalhotky od chladu. Ale v tech vedrech jsem myslel, ze chcipnu jen v tech plinach a gumovych kalhotkach co si musim davat! A jeste se narvat do nejakych nepruhlednych silonek na -40. Tak to bych teda taky nedal. To ti kluci asi ty svoje puncochace maji hodne radi! Nebo se pletu?

Pet (Čt, 30. 8. 2018 - 18:08)

Tak se nám drobet ochladilo...To je debilovina nosit v těch vedrech 80 den punčocháče,mám nosit podpůrné silonky,ale ani to jsem nedal

Romario (Čt, 30. 8. 2018 - 15:08)

Tak se nám drobet ochladilo a občas něco mokrého shůry spadne. A jak jsou teď vynikající 80 DEN punčocháče. Pěkně drží tělesnou teplotu a když zafouká, jako by nic. A takhle se chovaly i v těch příšerných vedrech.

Mám (St, 22. 8. 2018 - 14:08)

Já též nosím silné Termo...na sobě patery silné punčocháče a šortky a je mi krásně, navíc jedny 100DEN jako "triko", přes ně triko bez rukávů

Romario (St, 15. 8. 2018 - 16:08)

nosím silné černé nebo...Já též nosím silné Termo punčocháče a nepotí se mi nohy. Vlastně ty termo jsou jako termoska,co je u vnitřní má svoji teplotu a venkovní k ní nesmí. To mám vyzkoušené i ze zimy kdy jsme byli na stavbě.Takže když se v létě někdo zabalí do takového prádla je to pragmatik a ne hlupák.

Také (St, 15. 8. 2018 - 13:08)

Dnes ráno sem si chtěl...nosím silné černé nebo tělové silonky i teď v létě pod dlouhé kalhoty i ke kraťasům a šortkám, to musím mít alespoň 100DEN nebo dvoje 80DEN aby nebylo vidět chlupy. Kupodivu čím silnější tím je v nich menší horko, nesmrdí nohy a jak už bylo řečeno nekoušou komáři a můžu chodit i vysokou trávou aniž by mi opuchly nohy. Na spaní mám 80DEN stahovací silonkové leginy a nemůžu si vynachválit

(Pá, 10. 8. 2018 - 13:08)

Dnes ráno sem si chtěl vzít punčocháče 20tky ale pak jsem si vzal jen silonkove podkolenky a dlouhé kalhoty ale stejně jsem si vyhrnul nohavice Pod kolena takže byli vidět podkolenky že je mám na sobě a dělal jsem jako nic že mám jen holé nohy bez ponožek a myslím že nic nikdo nepoznal a.doma spím v silonových punčochách místo pyžama a nejsem tolik postipany od komárů a jíne zvěře skoro vůbec.

. (Ne, 5. 8. 2018 - 16:08)

Ráno jsem měl 20ky s kraťasama,byl jsem venku asi do 11 a bylo fajn ,tak akorát

To (Ne, 5. 8. 2018 - 14:08)

si zajdi k lékaři protože máš špatnou termoregulaci.Se potím doma i když na sobě nic nemám v těchto tropech.

Romario (Ne, 5. 8. 2018 - 13:08)

Pánové,jaké máte zkušenosti s punčocháčema o síle 80 DEN Thermo? Já zatím ty nejlepší má je na sobě a i v těchto vedrech jsou příjemné,nepotím se v nich. Ba naopak mám na sobě košili a teče ze mne jak z vodopádu. Nedávno jsem si vzal pod kalhoty 21 DEN a byl jsem též hodně zpocený, v těch Thermo je mi fajn.

Bit (St, 27. 12. 2017 - 17:12)

si kupuji raději o číslo...Na svoji velikost 170 kupuji t.zv. dámské vel. 48 z materiálu cca 50% bavlna, 47% PES nebo Pad a 3% elastan a jsem spokojený.

(St, 27. 12. 2017 - 08:12)

si kupuji raději o číslo větší velikost a když je mám na sobě a udělám dřep a nikde mi neškrtí a netáhnou tak je to pak správně,ty jsou pohohlné ale když mi slejzají při ohnutí tak to mi vadí.Jinak je už nosím skoro pořád,dnes jsem v nich i spal,nesnáším totiž když mi nohavice od kalhot pyžama lezou nahoru a zebou nohy.Mám jak silonky silnější (40 Den) tak bavlněné

Ziri (Út, 26. 12. 2017 - 17:12)

Taktéž nosím silonky v zimě pod rifle či kalhoty a pohodlé mi vůbec nepřijdou, protože jsem ale hubenej a děsně zmrzlej tak lepší než zmrznout. A funkčí spodky nosím spíš jako outdoor když jsu se psem na vysočině.

Romario (Út, 19. 12. 2017 - 15:12)

A vis co me to da prace ji...Plně souhlasím s tímto příspěvkem.To, že punčochy přestali muži nosit po Francouzské revoluci,za to může banda úchylných blbců, kteří si říkali Komunardi. Kdybych za Komančů řekl, že nosím punčocháče a klidně i barevné, tak by mi byli šoupli Chocholouškovi.A dnes mi může být každý tak akorát ukradený.

Miki (Út, 19. 12. 2017 - 03:12)

Já nevím přesně, ale pro...A vis co me to da prace ji porad presvedcovat, aby si taky ty puncochace, samodrzici puncochy, nebo klasicke silonky na podvazkovy pas na sebe oblekla a sla v nich mezi lidi-klidne i sama, kdyz nechce se mnou. Vis ony me kousou, ony mi slezaji,musim si je porad vytahovat, a nebude mi v nich dneska horko? sundat si je nemuzu kdyz mam tyhle boty, bez puncoch bych mela odrene nohy.dneska si puncochace brat nechci-bude ti chladno- to nevadi, ja to nejak vydrzim. a myslis, ze v tech lesklych nebudu vypadat jako kurva-ne uz jsou zase moderni- ja ti nevim, asi si je radeji nevezmu. a proc chces, abych si vzala tyhle ty slaboucke, vzdyt to bude, jako kdyz je nemam-opravdova dama z domu nikdy nevyjde bez puncoch-ale to ty rikas, abys me zblbnul. a tyhle se mi moc libi, ale nemuzu v nich jit kdyz staly tolika penez.
Puncochy byly puvodne pro muze-francouzskou slechtu a zeny nam je ukradly- stejne tak jako vsechno sikovne, prakticke a pohodlne. Vzdyt do nedavna ve Francii platil zakon, ktery zakazoval zenam nosit panske kalhoty.
Ja ohledne noseni puncochacu a vlastne veskereho pry damskeho pradla zadne zabrany ani vycitky nemam. Sice se s tim na verejnosti nechlubim a nepredvadim, ale simave oko obcas zareaguje a kdyz jsem otazan ,tak to na rovinu priznam-nejde o zlocin. Puncochace nosim v zime proti chladu a v lete proti horku/ti co byli na vojne vedi, ze polni lahev na sobe mela filcovy obal, ktery, kdyz se namocil, tak vyparem te vody se ochlazoval vnitrni obsah te polni lahve. A totez se deje s tenkymi puncochaci/15DEN/ pod kalhotami. Nejen ze po nich kalhoty krasne klouzou a nikde nedrou, tak i pot, kterym navlhnou se z nich pomalu odparuje a tim ochlazuje povrch tela. Proc nosi beduini na pousti cerne plaste-uplne ze stejneho duvodu.
Takze kdo se boji o svoji povest, nebo kdo se za to damske pradlo stydi, tak at si obleka klasicke podvlekacky, nebo ten moderni unisexy funkcni pradlo. A komu nejake kecicky a -50 let stare nazory nevadi, tak at jde do puncochacu, samodrzek, nebo silonek! A,B i C je spravne!

no (Po, 18. 12. 2017 - 15:12)

Já nevím přesně, ale pro...modernější nejsou punčocháče, ale tzv. funkční prádlo. Bez šlapek, dá se pořídit i za pár kaček a vypadá to na chlapovi normálně. Punčochy jsou pro ženy, jelikož ukazují nohy.

Reklama

Přidat komentář