Reklama

Punčocháče a muži

cleo (Čt, 20. 7. 2017 - 11:07)

Moje máma taky často spává v punčocháčích. Přiznala se mi, že to dělá kvůli tátovi, kterému se to líbí.

jan (St, 19. 7. 2017 - 15:07)

Když je v noci horko je dobré spát nahý, ale ještě lepší je to jen v silonkách.
Jednou večer si manželka svlékla šaty a pod nimi měla jen silonky. Na někoho to působí odpudivě, raději prý snad punčochy - pro mne je to šíleně vzrušující. Pak jsme se mnohokrát milovali v silonkách a já si je bral také. Nemělo to chybu až na to, že punčocháče pak byly vždy na vyhození.
Tak teď je používáme jen na spaní a i tak je to pokaždé příjemná noc.

Nylon-boy (So, 17. 6. 2017 - 13:06)

Nektery lidi jsou ohromne cistotni, opatrni na to co jedi, co si oblekaji a pritom jsou to obycejna chodici prasata.
At maji puncochace v sobe stribro, nebo ne, tak se pri jejich noseni snazim v pulce dne si je prevleknout za ciste, protom si nohy oplachnout alespon v umyvadle, ac se mi nohy temer nepoti. To bych doporucil i zenam - ty si take hraji na cistotne. ale tech 36 hodin - okamzite zastrelit. Znal jsem jednoho - delal pekare. a ten mel na nohach krepsilonove ponozky tak dlouho, az mu zarostly do masa. Pak mu je museli v nemocnici odrezavat skalpelem.

Potit (So, 17. 6. 2017 - 11:06)

se v v nich celý den a potom v nich vlízt do postele,to musí být bašta!

a (So, 17. 6. 2017 - 11:06)

Dnes ráno jsem si je také...co mys tím, máme zavolat záchranku???

Dnes (So, 17. 6. 2017 - 10:06)

Dnes ráno jsem si je také vzal punčocháče pod kalhoty a budu je mýt až do večera a pak vnich budu i spát a ráno zas na novo takže 36 hodin v silonových punčocháčich.

jirka (Út, 13. 6. 2017 - 17:06)

Ja davam prednost samodrzicim puncocham. V zime to pod studici dziny staci.

Vůbec (Út, 13. 6. 2017 - 16:06)

dneska na Budějovické měl...se mu nedivím, také jsem byl ráno rád, že jsem si punčocháče pod kalhoty vzal.

kkk (Út, 13. 6. 2017 - 15:06)

dneska na Budějovické měl chlap co prodává ovoce třičtvrteční kalhoty a pod nima černé punčochy a pantofle..

T (Út, 13. 6. 2017 - 09:06)

Já teď mám silonky dvacítky na sobě a černé dlouhé kalhoty a je mne fajn zatím

Bit (Po, 12. 6. 2017 - 10:06)

já mám 640 DEN.Ty si nechávám na zimu, v létě si je brávám do lesa, protože bývají hustě pletené případně s vnitřní vrstvou mikrofleesu a tím nemají klíšťata šanci se dostat na kůži. Léty ověřeno. Přes ně pak zpravidla stačí kraťasy.

a (Po, 12. 6. 2017 - 09:06)

Souhlasím, teď mám...já mám 640 DEN.

Bit (Po, 12. 6. 2017 - 05:06)

Punčocháče nosím celý...Souhlasím, teď mám oblečené punčocháče BOMA 210 DEN. Také nosím punčocháče celoročně.

pantyboots (Ne, 11. 6. 2017 - 15:06)

Ja uplne klidne, ono v nich...Punčocháče nosím celý rok i v létě když je 30°C, nejradši mám silné od 60DEN výše,oblékám si několik vrtev, možná je to divné, ale potom v nich opravdu není horko.V zimě je mám pod kalhotama, v létě nosím kraťasy nebo šortky. Teď mám 5 vrstev bambusových punčocháčů 180DEN, byl jsem od rána venku na sluníčku a úplně v pohodě. Je tu někdo další kdo vrství nebo nosí punčocháče celý rok?

puncochar (Ne, 11. 6. 2017 - 14:06)

Vzali by jste si...Ja uplne klidne, ono v nich zase neni takove horko, pekne po nich klouzou nohavice od kalhot a kdyz se hodne potis, tak se to pres ne odparuje a ochlazuje to kuzi. Neco jako filcovy obal na polni lahvi - kdyz se namocil vodou, tak ta voda uvnitr vydrzela dele studena.

?? (Ne, 11. 6. 2017 - 14:06)

Vzali by jste si...A ty si dáš?

On (Ne, 11. 6. 2017 - 13:06)

Vzali by jste si punčocháče pod kalhoty přes letní vedra asi tak 20 den.

fan (Čt, 8. 6. 2017 - 20:06)

Punčochače ve spreji jsem nikdy neměl a ani mě to nelaka. Nosim jen klasicke silonky nebo teply punčochače

On (Čt, 8. 6. 2017 - 10:06)

Skouseli jste nikdy punčocháče ve spreji odpovězte prosím.. já tady mám jenom klasické silonky pod kalhoty mám je od rána na sobě.

Palo (Čt, 8. 6. 2017 - 09:06)

Od jesene do jari ich bezne nosim. A to telovej alebo hnedej farby od 20 DEN a vyssie. Podla pocasia. A kupujem si damske. Su lacnejsie ako panske.

Reklama

Přidat komentář