Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lojza (So, 16. 2. 2019 - 18:02)

Ahoj Andreo, a kam ti stříká pipina. Dopředu před ohy nebo dolů pod zadek???
Máš silný proud??

Lojza (So, 16. 2. 2019 - 18:02)

Ahoj Andreo, a kam ti stříká pipina. Dopředu před ohy nebo dolů pod zadek???
Máš silný proud??

Andrea (So, 16. 2. 2019 - 12:02)

Taky jsem dnes čůrala venku . Hlídám ségře dítě a tak jsem s kočárkem šla na procházku. Před tim jsem se doma hodně napila a když už se mi chtělo hodně na malou tak jsem nechala kočárek stát na pěšině a rychle kalhoty dolů a už to teklo taky větším proudem ven z kundičky.

Markéta (So, 16. 2. 2019 - 12:02)

Vilíku dnes ti napíšu o čůrání taky. Ráno to nebylo ani zajímavý, prostě normálka. Teď jsme na zahradě po zimě trochu poklízeli a mně se chtělo čůrat a tak jsem to chvíli ignorovala, ale pak se broskvička připomínala stéle víc a tak jsem zaběhla za altánek na konci zahrady, rychle stáhla džíny a kalhotky a čůrala jsem . Šlo mi to z broskvičky hned nejprve malým proudem, ale hned to začalo stříkalo prudce dopředu před mé nohy. Nečůrala jsem moc dlouho jako jindy, ale šlo to hodně najednou. Počůrala jsem trochu sněženky kousek přede mnou na záhonku.

Vilík (Ne, 17. 2. 2019 - 07:02)

A měla jsi Markétko,taky ruku na pipince,než jsi doběhla za altánek se vyčůrat?

Markéta (Ne, 17. 2. 2019 - 12:02)

Ahoj,Vilíku. Dnes jsem před chvílí také byla čůrat za altánkem. Když jsem na zahradě a nechce se mi na malou domů, tak tam chodím se vyčůrat.
Včera jsem si na broskvičce ruku nedržela, jen jsem si ji tam dala na krátko když jsem byla skoro na místě, ale věděla jsem, že to stihnu a taky jo.
Dnes to bylo podobný, ale když jsem se schovala za altán a chtěla si rozepínat kalhoty,tak si michtělo vyčůrat tak nutně, že jsem hodně rychle přešlapovala z nohy na nohu a jak jsem kalhoty dala dolů, šlo mi to hned silně z broskvičky ven a měla jsem ji dnes hodně rozevřenou hned a moje čůrání bylo krásně vidět až z napnuté močové dírky jak proudí rychle ven. Včera jsem potřebovala taky podobně,ale dnes mi to šlo z pipiny rychleji. Asi podle toho, co se napiju a kolik toho vypiju nebo jestli mi jdou rychle rozepnou kalhoty a to mi právě šlo blbě a tak se to čůrání vystupňovalo.

Klára (So, 16. 2. 2019 - 08:02)

Hele. Už musím jet. Pa.Napíšu

Vilík (So, 16. 2. 2019 - 08:02)

Skvělý a užij si to dnes

Klára (So, 16. 2. 2019 - 08:02)

Loni to vim přesně jsem 9. v září měla 16. Doma jsme s kámoškama dělali srandu a prý kdo vyčůrá nejvíc, Tak jsme se hodně napily a držely to své čůrání a pak vždycky jedna držela pod pipinou té druhé nočník a ta druhá do něj chcala . Měly jsme to všechny podobně, protože, když chala jedna, tak jak jsme to držely, co nejdéle, chcala i ta druhá, Takový prdlý holčičí nápady.

M (Ne, 24. 2. 2019 - 13:02)

Ahoj Klárko, pár fotek by z té holčičí akce nebylo?

Klára (So, 16. 2. 2019 - 08:02)

Vilíku ahoj, za chvíli odjedemena chalupu ke Šluknovu, Tak tě chci pozdravit a vidím,že jsi tu. Teď jdu ze čůrání ze záchodu a ráno se mi chce normálně po noci vždycky,ale nešlo to hned, asi jsem byla neprobuzená a tak si sedla na záchod a pipina se rozčůrávala tak pomalu,ale čůrala jsem asi dost, protože ráno se mi chce každý den. Ale po ránu se na pipinku nekoukám při čůrání,protože vím,že jsem doma na záchodě a sedím a tak to jde normálně do něj a tak ať to teče jak chce

Vilík (So, 16. 2. 2019 - 08:02)

Holky napište mi něco hezkého jak čůráte. Markétko, Klárko, Soňo ....
píšeme si, těším se dál. Nebo kdy jste třeba čůrali na nejneobvyklejším mistěe nebo situaci a tak

Dan (Pá, 15. 2. 2019 - 21:02)

Dnes jsem měl odpoledne čas a tak jsem na podobném místě jako včera se pohyboval a čekal, jestli nějaká holka půjde čůrat, vytipoval jsem si zadní zeď intru, kam choděj občas holky čůrat a to nejen z internátu. Dnes byly dokonce tři úlovky a za necelou hodinu, Nejprve šly dvě holky od shora z parku a jedna kousek od budovy té druhé něco na cestě řekla , ta jí ukázala směrem za budovu a ona se tam vydala. Samozřejmě asi čůrat. Nedržela si rukou kundičku, ale když si u zdi za budovou rozepínala kalhoty, občas s rozepínáním přestala a rukou si nakundičku rychle dala a zkřížila nohy. Chtělo se ji asi velmi nutně. Nakonec se jí kalhoty podařilo svlíknout a z jeho vyšpuleného zadečku a kundičky to okamžitě teklo prudce ven širokým proudem. Byla otočená tak, že byla zadečkem ke mně a čůrala mírně z výšky. Viděl jsem to všechno skvěle. Bylo to opravdu asi velmi akutní a teklo jí to dlouho. Viděl jsem ji asi z necelých deseti metrů ukrytý za nízzkou tůji. Asi za čtvrt hodiny přišly z opačného směru dvě holky jedna v krátké sukni a druhá taky. Už na cestě se jedna dívala směrem ke mně za budovu a levou rukou si držela neustále i před tím pod suknídr svou kundičku. Jelikož jsem byl blízko, slyšel jsem jak doslova s prosíkem říká té druhé, Simčo, já už se opravdu počůrám, já to nevydržím a hned si to namířila mým směrem za budovu ke zdi téměř na stejné místo jako ta předchozí slečna. Najednou se ještě ne úplně u zdi zastavila, roztáhla trochu nohy a z pod její sukně už to teklo prudem ven i přes kalhotky, které si ale nesundala, jen je rukou z nepřetržitě čůrající kundičky za chvíli dala stranou a pokračovala v chcaní dál skoro ve stoje, jen maličko si vyšpulila zadeček do náznaku vysokého podřepu. Tady jsem viděl její kundičku celou a ta se jí mohla učůrat . Tak dlouho to z ní teklo, Na začátku opravdu silně ,pak menším proudem ale její chcaní trvalo jednu možná až 2 minuty. Kalhotky si nechala mokré a vrátila se. Druhá holka pak povídá, tys teda chala dlouho, já si dojdu, taky a přišla ještě blíž ,skoro až k tůji, vyhrnula sukni, pod ní měla kalhotky a ještě silonové punčocháče, ty svlékla, vyšpulila zadeček směrem ke mně a začala čůrat. Nebylo to asi akutní, kundičku si nedržela rukou a její první proud z kundičky vyšel sice okamžitě ale byl takový mírný a až po chvilce to z ní začalo čůrat chvíli prudce a pak dočůravala opět menším proudem. Kundičku měla sevřenou s pysky u sebe po celou dobu chcaní. Ta předchozí ale taky, ikdyž čůrala velmi mnoho a ta první ji měla naopak rozšířenou a viděl jsem jí skoro až do močové trubice odkud to šlo ven.

Markéta (Pá, 15. 2. 2019 - 20:02)

Dopoledne jsem byla o velké přestávce a chtělo se mi tak normálně, ale čůrala jsem taky hned a silným proudem. Ale jen chvíli,ne tak hodně dlouho jako odpoledne doma

Vilík (Pá, 15. 2. 2019 - 20:02)

A přes den jsi měla zajímavý čůrání?

Markéta (Pá, 15. 2. 2019 - 19:02)

Vilíku dnes nebylo čůrání od vlaku, protože jsem jela z našima z města autem. Šla jsem čůrat až doma a hodně plná a tak jen jsem stáhla kalhoty nad záchod, už to z broskvičky vystříklo a hned jsem čůrala taky velmi silně. Stihla jsem to si ale ani trochu neučůrnout mezi z pipinky mezi nohy do kalhotek.

Loiza (Pá, 15. 2. 2019 - 18:02)

Klárko přidávám se se k tomu taky, abys teda napsala i mi. Kurnik vyfoť ten proud jak ti leje z pičky do předu. Musí to to být nádhera.

Klára (Pá, 15. 2. 2019 - 18:02)

Nevím, jedu s našima na chalupu. Tak třeba tam budu mít zajímavý čůrání. Chceme jít do hospůdky na bowling a tak, že se něco vypije více a když bude něco s čůráním zajímavého napíšu ti,

Vilík (Pá, 15. 2. 2019 - 18:02)

Klárko a budeš čůrat i zítra tam ? Nebo někde jinde a napíšeš mi?

Klára (Pá, 15. 2. 2019 - 17:02)

Jednou v půl desáté. Bylo to taky rychlý, ale jen krátký čůrání,

Reklama

Přidat komentář