Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Luboš (Pá, 15. 2. 2019 - 10:02)

Včera za obchodní akademií na konci parkoviště. Mladá holka v kratších modrých šatech s rukou na kundičce tak, že při tom ji byly vidět i kalhotky pod punčocháčema. Jak se tam držela rukou ,šaty si tak nevědomky zepředu zvedla víc než chtěla a tak bylo vidět skoro vše co má pod nimi. Velmi neklidně směřovala stranou od aut. Taky mi hned došlo, že potřebuje na záchod. Nešel jsem za ní, čekal jsem v autě a jelikož jsem parkoval skoro na konci, tak chtě nechtě se blížila ke mně a dál už byla taková stará zeď.. Ke zdi nedošla, ale za posledním opušteným autem šly její kalhotky a silonky honem dolů a čůrala. Bylo to uposledního auta hned naproti mému a dřepla sia otočená ke mne zády, takže jsem ji viděl zadek a kundu u ze zadu, protože nečůrala až u země ale nepatrně z výšky. Myslel jsem, že to bude okamžitý prudký chcaní, ale začala chcát až po několika vteřinách a šlo ji to chvíli malým proudem a až potom to byl silný světlý proud chcaní. Asi se bála uvolnit,ale louže nakonec veliká.Parkuju tu často, ale tuhle holku jsem tady viděl takto poprvé. Jednou tady u zdi chcala jedna malá holka a maminka hlídala, ale to mi nic neříkalo.

Vilík (Pá, 15. 2. 2019 - 09:02)

Napiš mi nějalký příběh z cesty domů o tvém akutním čůrání za panely nebo v lese jak jsi nedošla domu.Kam jsi to vydržela dojít nejdále k domovu?

Soňa (Pá, 15. 2. 2019 - 09:02)

Když čekám na návrší na autobus, tak se skoro pokaždé tady vyčůrám za tím panelem a je to takové moje místo podobně jako má Klárau mostu. Tohle je taková polosamota,dál je malé parkoviště a turistická stezka. Takže to moje čůrání bývá bezpečné ikdyž není zase až tolik skryté. Když se rozhodnu jít dolů kolem hájenky domů, tak čůrám někde cestou pod stromem, zpravidla hned jak vejdu do lesa.Ve škole chodím taky nerada a tak spíše preventivně po první hodině a pak to držím a jsem naučená, že to pustím někde tady. Je ale pravda, že se mi nikdy bez tohoto čůrání venku nepovedlo dojít až domů a ikdyž jsem to zkoušela tak jsem to nikdy domů nevydržela a musela jsem čůrat.

Vilík (Pá, 15. 2. 2019 - 08:02)

Budu se moc těšit Klárko. Napiš mi Soňo taky nějaký zážitky jestě. Moc prosím

Klára (Pá, 15. 2. 2019 - 08:02)

Vilíku jestli dnes bude čůrání,opět ti napíšu. Docela mne to baví si s tebou o tom psát a tak to zkusím pod mostem jestli mi to půjde.

So (Pá, 15. 2. 2019 - 08:02)

Dobře si všímáte,že když holka potřebuje močit a zoufale si drží pipinku rukou,že to opravdu dlouho nevydrží. Když to mám tak já a ruka mi míří mezi nohy a nikdo nejde , tak se netrápím a okamžitě to pustím na nejbližším vhodném místě hned potomto prvním čůracím varování. A když je situace složitější a jsou třeba kolem lidi no tak je to problém. Dan píše že holka s potřebou čůrat a rukou na pipince vydrží jen několik minut a je to tak. To je poslední záchrana před počůráním a pak už jen rychle se někde vyčůrat.

Soňa (Pá, 15. 2. 2019 - 08:02)

Třeba jo .Tady holky píšou své zážitky a jsou podobné i některým mým a kluci to maj zase dobře vypozorovaný. Připadá mi to až úchylný a blbý sledovat holku,když potřebuje na záchod,ale i já jednou ne schválně ale souhrou náhod pozorovala kluka jak čůrá a bylo to zajímavý.

Soňa (Pá, 15. 2. 2019 - 08:02)

- tehdy to bylo trochu jinak. Ano potřebovala jsem čůrat a to opravdu velmi, ale všimla jsem si Radima a tak jsem přemýšlela co udělám a proto jsem podle něj byla neklidná a hledala místo. On přišel ke mně a já, přestože ho znám jsem se trochu styděla a opravdu jsem si před tím držela pipinu rukou,ale když se blížil dala jsem ji pryč. Neřekla jsem mu,že potřebuju čůrat jak píše, ale on tu mou ruku v rozkroku určitě musel vidět a sám se zeptal jestli nepotřebuju čůrat a já mu řekla jen, Jo hrozně. A on mi řekl, tak si utíkej ulevit. A tak jsem šla opravdu jen kousek za ten panel a netušila jsem,že půjde za mnou. Šel a já už stahovala kalhoty a na bobeček a on si dřepnul přímo ke mně před nohy a prostě se chtěl dívat. Jestli tady píše,že jsem čůrala zpočátku pomaku na zadeček a do stran tak asi jo, protože jsem to chtěla udržet a nevyčůrat se před ním, jenže chtělo se mi opravdu šíleně a tak moje pipinka ikdyž jsem to ještě zoufale chtěla stopnout už stejně samovolně učůrávala a tak to teklo všude kolem zadečku, ale za chvíli jsem to už nevydřžela, to stejně povolilo a já měla takový velký proud, že mu počůral i jeho boty jak byl blízko mne. Jo,čůrala jsem opravdu intenzivně a bylo mi to nakonec jedno, protože to už nešlo zastavit. Takže se koukal ne z boku ale dřepěl u mne a alespoň jsem mu pochcala boty, tedy neúmyslně.Prostě jsem chcala a kam to mi bylo v tu chvíli jedno.

Vilík (Pá, 15. 2. 2019 - 08:02)

Asi jsi Soňo na Radima naštvaná,ale kluky dívčí močení opravdu láká a vzrušuje.Tahle diskuse je o tom,aby si mohli lidi i třeba anonymně o tom bez obav povídat. Pokud jsi četla diskusi tak asi víš.
Kdybys mi napsala více příhod o tvém čůrání budu rán,kdyby ne tak to beru a přeju ti hezký den.

Saša (Čt, 14. 2. 2019 - 21:02)

Je to pravda, když potřebuju čůrat nutně a dám si na ni ruku, tak musím za pár minut se někde vyčůrat, jinak to ani ruka mezi nohama neuchrání a celý svěrač s pipinou povolí a chčijou samovolně a ty to už nezastavíš

Ladomirja (Čt, 14. 2. 2019 - 20:02)

Pi......čo, to je čtení , já se u toho udělal.

Markéta (Čt, 14. 2. 2019 - 20:02)

Cestou od vlaku co si vzpomínám tak dvakrát. Jednou byla bouřka a tak jsem ji přečkala schovaná na zastávce ale jak pršelo tak to člověka nutí se vyčůrat ještě víc a já už počítala ve vlaku s tím, že se vyčůrám cestou domů někde v koutě jak to občas dělám. Tehdy jsem to nevydržela a opodál byli před deštěm schovaní dva manželé, tak jsem věděla,že stáhnout kalhotky a jít na bobek a čůrat by byl risk,co kdyby se otočili. Tak jsem nenápadně trohu roztáhla nožky a z pod sukně to pustila z broskvičky ven.Kalhotky jsem si nechala,aby nebyl slyšet můj čůrací proud a silonky jsem v létě nenosila takže mi teklo rovně mezi nohama s pod kalhotek na zem,ale pochcala jsem si taky celé obě nohy a prdelku. Podruhé to bylo v zimě a to mi bylo již cestou domů trochu špatně asi nějaká chřipka a než jsem se stihla na vhodném místě svléknout z kalhot, půlka čůrání byla venku. Dovyčůrala jsem zbytek moče z broskvičky na zem a pak ležela doma týden s horečkama.
Loni jsem se počůrala, když jsem trochu přebrala na oslavě svých narozenin a kamarádka mne dovedla domů. Moc si to nepamatuju, prý jsem se jí před domem šíleně počůrala na zem přes silonky a kalhotky z pod sukně a já o tom ani moc nevím.To už jsme byly skoro doma a stačilo to prý vydržet ještě minutu a ikdyž se mně prý opakovaně cestou domů ptala jestli se mi nechce na malou a dokonce mne někde u stromu stáhla kalhotky ať čůrám,prý jsem se jen chechtala a že to domů vydržím a udělala jen malinký krátký pramen a při tom jsem se si pak následně křížila nohy a tlačila ruku pod břichem na broskvičce, no a pak se to stalo. Prý se mne snažila rychle vléknout spodní prádlo a já ji jak říkala pochcala u toho ruku a kalhoty. Nakonec mne svlečenou stlačila na bobeček, ale prý pozdě,protože to bylo už skoro hotový.

Radek (Čt, 14. 2. 2019 - 19:02)

A kdy ses počůrala? Nemyslím jako dítě,ale když jsi byla velká. Stalo se ti to někdy?

Markéta (Čt, 14. 2. 2019 - 19:02)

Moje dnešní čůrání bylo několikrát, ráno,pak kolem půl desáté,pak cestou domů a naposled teď než píšu.
Ranní čůrání ještě rozespalá jsem moc nevnímala, prostě jsem si sedla na mísu a nechala broskvičku ať si uleví s močákem po dlouhé noci a asi to šlo hodně. Dopoledne ve škole o přestávce to bylo takový,že společně s kamarádkama a tak jsem vlezla do kabinky a trochu se vyčůrala. Šlo mi to málo, tak jsem trochu zatlačila a šlo to trochu víc,ale hned to bylo vše hotový,protože jsem nepotřebovala až tolik čůrat. Dnes jsem jela až druhým vlakem a to jsem věděla,že se asi vyčůrám už cestou od vlaku, Na zastávce vystoupili nějaký dva kluci a další lidi a mně se opravdu chtělo, tak jsem si sedla chvíli na lavičku na sluníčku a sice jsem si to moc neužívala a občas jsem posedávala nebo pohupovala nohama,abych potřebu čůrat mírnila, Jenže moje broskvička byla skoro k prasknutí a když lidi odešli zkontrolovala jsem jestli někdo nejde a když jsem zjistila,že je to bezpečný udělala jsem to přímo vedle lavičky. Kalhoty a silonky šly dolů a z mojí broskvičky to šlo hned okamžitě ven do trávy. Čůrala jsem zpočátku hned prudce,ale vice pod sebe jen k botám a pak to vypadalo, že už to bude, pramínek z broskvičky slábnul ale za chviličku jsem pocítila,že ještě musím a že to znovu půjde a moje čůrání zesílilo až jsem nakonec dočůrala malý pramínek a pak asi dvakrát jen shluk kapiček. Bylo to asi tím,že jsem seděla před tím na lavičce, kdybych šla tak by to bylo určitě jiné jak by moč z měchýře tlačila kolmo na čůrací otvor. A před chvílí jsem si došla na malou po večeři a bylo to taky trochu intenzivní ale ne dlouhý čůrání,

Tom (Čt, 14. 2. 2019 - 18:02)

Tak aspoň řekni kde to je kurňajs. Ty tak napínáš. Kouknul bych se hned a takovou hezkou stříkající pipku a ještě dopředu- to mě bere.

Dan (Čt, 14. 2. 2019 - 18:02)

Jak jsem tady četl, jsou skutečně holky, které si ve škole ne na kulturní akci nedojdou a pak si myslí, že to vydržej a ono to nejde. Je pravda, že za jedno odpoledne když se na to místo zaměřím tak s akutním chcaním to nejsou kvanta holek,ale spíše jednotlivkyně,ale i tak to stojí za ten čas. Dnes jsem byl v tom prostoru asi 2 hodiny a bylo hezky a tak jsem si myslel, že něco cytím, až holky půjdou domů a už jsem si myslel že ne,ale u školy byl malý hlouček holek a ty se nakonec rosešly asi po půl hodině a jedna asi 16ti letá slečna se sama vydala parkem mirnou cestou vzhůru kde je tělocvična a dále je to propojka do centra. Když se asi po sto metrech chůze zastavovala, věděl jsem ,že přemýšlí, kam by se šla vypustit. Šla jen paní s kočárkem a pak už nikdo. Holka opět popošla kousek dál a pak trochu neklidně začala přešlapovat a už byla její ruka mezi nohama na kundičce,tentokrát si ji tlačila zvrchu přes sukni pod rozepnutou bundu. To jsem byl jistej, že za chvíli bude její potřeba venku a někde blízko. Opravdu jak holka si dá ruku na kundu, tak musí chcát co nejdřív. Několikrát se ještě podívala směrem dopředu a dozadu a když zjistila,že nikdo nejde hned na cestě dřepla a chcala . Její chcaní jsem jsem viděl jak to z ní teče hodně před její nohy,ale pipinu jsem neviděl.Hned pod ní začala téct po asfaltu dlouhá louže. Pak se normálně oblékla a rychle odešla. Chcala asi půl minuty a muselo to být rychlý, protože jsem se na louži šel podívat a byla dost objemná.

Vláďa (Čt, 14. 2. 2019 - 17:02)

Největší zážitky nám svěř, Tdy už jich je dost,ale takový asi ne.

Dan (Čt, 14. 2. 2019 - 17:02)

park za střední školou a učňákem nebo od kulturáku

Lojza (Čt, 14. 2. 2019 - 17:02)

A odkud ty holky choděj? Rád se připojím

Láďa (Čt, 14. 2. 2019 - 17:02)

Tak dej tipy, kam zajít mrknout na čůrající holčiny

Reklama

Přidat komentář