Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Vilík (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

A jakou měla Žaneta pipinu?

Vilík (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

A jakou měla Žaneta pipinu?

Radim (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

Spíše náhodně, když to nečekáš. Ale vlastně jo. Bylo to loni na horské chatě v létě a tam chodila jedna holka čůrat na skryté místo za kůlnou na nářadí. Když jsem to zjistil, tak jsem ji chtěl vidět,ale nebylo to jednoduchý. Jmenovala se Źaneta, byla o rok starší než já a ikdyž se šla tam vychcat, tak před tím nebylo možno zjistit,jestli potřebuje. Žádné kroucení nebo dlaň v rozkroku,ale zjistil jsem, že tam byla vždy po obědě kolem druhé a pak po večeři kolem osmé.
Až třetí den jsem byl odměněn. Schoval jsem se v kůlně a škvírou u jejího místa pozoroval, co se bude dít.Po obědě sem skutečně přišla,vyhrnula sukni a kalhotky stáhla a v takovém polodřepu trochu z výšky to pustila.Šlo to sice hodně dlouho,ale takovým nepříliš intenzivním proudem a pipina se jí moc neotevřela, Pak přišla večer a to bylo úplně jinak. Už když se blížila vyhrnovala sukni a pak rychle kalhotky sundat a hned to z ní vylítlo prudkým proudem.Pipina se ji rozevřela a tak jsem ji viděl z blízka odkud čůrá. Taková malá dírka trochu uprostřed vzadu. Tady asi potřebovala velmi nutně,protože když se blížila a stahovala kalhotky tak u toho trochu zasténala jako že se počůrá. Ale asi to stihla,ten proud z ní vystříkl hned se stahováním kalhotek. Takže to měla na poslední chvíli a když jsem si to prošel zpět, tak pokud nebyla někde na WC uvnitř, tak si od oběda nedošla a tak se ji muselo chtít opravdu hodně. Byla to pro mne taková nečekaná situace, že jsem se okamžitě u toho rukou uvolnil sám,protože jsem její pipinu a její chcaní sledovat tak maximálně z jednoho a půl metru

Vilík (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

A viděl jsi ještě nějakou jinou holku podobně čůrat?

Radim (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

9.listopadu jí bylo 15 jako mně, já jsem od ní o půl roku starší. Její pipinku jsem chvíli viděl celou jak čůrá ale jinak trochu z boku. Je moc hezká, čůrala a měla její strany hodně spojené a pak nevím, trochu víc se otočila ode mne a pak začal z ní jít ten velký chcací proud, takže to už ji musela mít rozšířenou tím tlakem vody z močáku

Radim (Čt, 14. 2. 2019 - 12:02)

Když vidím holku čůrat, tak je to maximálně vzrušující. Spiš se mi to stane náhodně. Včera jsem si ale jednu vyhlíd na návrší. Byla neklidná a dívala se kolem a evidentněse sní něco dělo. A když si dala ruku na kundičku, tak bylo jasný, že potřebuje na záchod a neví kam. Šel jsem opatrně blíž, trochu se známe ještě ze základky a povídám Ahoj Soňo, jak se máš a ona se tak nuceně usmála a prý že dobře a že čeká na další spoj do města asi za čtvrt hodiny. Nicméně si ruku už tam dole přede mnou nedržela ale občas se kroutila a tak jsem se zeptal,co ti je,jsi nějaká napnutá.
Ona je jo, mne se chce hrozně čůůůůůrat! A hned si dala opět ruku na kalhoty do rozkroku. Jen jsem řekl, vidím, že to máš opravdu asi nutný a ukázal jsem na její dlaň, kterou si stále držela mezi nohama. A tak jsem ji řekl, že ať jde čůrat a ja budu hlídat třeba hned za prvímy stromy u lesa. Šel jsem za ní a ona hned za prvním panelem co tam byl hned kousek vedle ani ne u lesa se přikrčila na bobek a čůrala. Díval jsem se na ní asi ze tří metrů z boku a teklo ji to nejprve všude, na prdelku,do stran ale pak se asi přestala stydět a udělala krásný velký čůrání silným proudem do elipsovité louže a chtělo se jí opravdu hodně,protože to s ní teklo skoro minutu. Nevím, jestli viděla, že ji pozoruji, nejradši bych se díval na ní přímo před ní, ale to jsem si nedovolil ,ale pak se jen zasmála a řekla, že už je jí fajn. Ja jsem jí řekl,že bych se nejradši na její čůrání díval a ona,že stejně ví,že jsem se díval a proto jí to zpočátku tolik nešlo,ale pak už to nevydržela a pustila to celý a bylo ji to jedno.

Soňa (Pá, 15. 2. 2019 - 07:02)

Radim si ten příběh trochu zkrášlil, A kdyby mne na to neupozornila ségra,že to napsal,ani bych to nevěděla. Souhlasím s některýma holkama,že jsou určité situace nebo místa,kde je člověk naučen se třeba vyčůrat,pokud jezdí pravidelně od někud někam, tak tady jsem četla Markétu,že ji čůrání přepadne cestou od vlaku, když nechce jít za jízdy (tam se opravdu močí blbě) nebo Kláru, která pravidelně čůrá pod opuštěným mostem cestou od autobusu domů. Na návrší u Hronova někdy čekám na další autobus asi dvacet minut, nebo to seběhnu lesem kolem hájenky domů když nění bahno nebo sníh. A je to tak, že téměř vždy tady potřebuji čůrat. Asi je to zvyk a tak to prostě udělám hned za panely, jak psal Radim-

Vilík (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

A kolik je Soně roků a jakou má pipinu? Viděl jsi jí?

Honza (Čt, 14. 2. 2019 - 12:02)

Holky, chtěl jsem se zeptat jestli, když čůráte venku, tak jestli si pipinku taky vytíráte papírem?

Lucka (Čt, 14. 2. 2019 - 12:02)

Já si pipinu otřu papírovým kapesníčke,když ho mám a když ho nemám tak se alespoň po vyčůrání pořádně oklepu nebo když čůrám venku a nemám nic na osušení tak na bobečku dám nohy a kolena co nejvíce od sebe aby se pipina co nejvíce otevřela a snažím se hodně tlačit, aby ten proud byl nejrovnější a intenzivní abych byla co nejméně mokrá,ale ne vždy se to podaří, někdy ještě dočůrávám z pipiny a močáku a to pak to tečee spíše dozadu na zadek a půlky

Lucka (Čt, 14. 2. 2019 - 12:02)

Ach jo, vy chlapi!

Vilík (Čt, 14. 2. 2019 - 12:02)

To bych chtě s tebou zažít. Já bych to asi nevydržel a díval bych se jak ti to jde, ale hlavně bych tě nechal vyčůrat dřív, aby sis mohla svléknout punčocháče a kalhotky a pak bych pozoroval jak to z tebe proudí ven. Moc mne to vzrušuje si to jen představit.

Lucka (Čt, 14. 2. 2019 - 11:02)

Ze začátku to bylo, že jsem se prostě samovolně počůrala a začalo to jít ven asi normálně,ale když jsem si sřepla tak jsem cítila i přes kalhotky, že ten proud je hodně velký a i přes ně punčocháče to
trochu stříkalo. A pipinka mě bolela jak jsem byla nastydlá. To holku při chcaní bolí nebo pálí a proto se to tak blbě dá vydržet a jde to i samovolně.

Lucka (Čt, 14. 2. 2019 - 11:02)

Nebudu tvrdit, že ne. Samozřejmě, ale tady anonymně si to dovolím říci. Před měsícem jsme šli s kámoškou z párty a já byla trochu nastydlá, takže jsem už tam chodila často na malou. Ona se ve městě se mnou rozloučila a já to měla domů tak ještě kilometr a pipinku už znovu hodně plnou a našponovanou na čůrání. A to jsem naposledy čůrala asi před hoďkou . Je pravda, že jsme pily míchané drinky a vodu a ne málo. Bylo poněkud chladno a já měla krátké šaty a tak jsem nechtěla čůrat venku a doufala jsem, že dojdu. Samozřejmě každou chvílu ruku pod šaty a přes punčocháče a kalhotky jsem si tlačila na pipinu a přemlouvala jí i sebe ať se nepočůrám.
Nedošla jsem bohuže až domů a po chvilce to z pipiny začalo samovolně téct. Hned jsem si dřepla na bobek a pustila to všechno přes kalhotky a punčocháče dolů na chodník doa udělala jsem taky velkou loužičku , jen jsem si při tom čůrání trochu více rozevřela šaty a ty zůstaly suché. S mokrým zadečkem ,pipinou jsem doběhla domů a tam kalhotky hodila do pračky a punčocháče vyhodila,protože se na nich udělalo a rozjelo oko..

Vilík (Čt, 14. 2. 2019 - 11:02)

A čůrala jsi ttaky prudkým proudem nebo pomalu?

Lucka (Čt, 14. 2. 2019 - 11:02)

Jak čůrám? Jste chlapi neskutečně zvědaví. Asi vám to chybí, to moje čůrání u zahrádek bylo taky hodně nahonem ,podobně jak tady píšou holky, takže jsem si cestou taky mačkala pipinu abych to vydržela. Vidět to nebylo, protože jsem to dělala přes kapsu u bundy nad kolena. U zahrádek jsem to vyčůrala. šlo to sice ihned,ale nejprve takovým malým proudem a až za chvíli to bylo plný intenzivní chcaný a tehdy se mi konečně ulevilo.

Vilík (Čt, 14. 2. 2019 - 11:02)

A počůrala ses někdy takto než jsi došla nebo jindy?

Vilík (Čt, 14. 2. 2019 - 11:02)

Klárko napiš a Lucko napiš mi taky něco víc jak čůráš jestli to nevadí

Lucka (Čt, 14. 2. 2019 - 10:02)

Tyhle zážitky s močením holek jsou podobné mému. Když jdu někdy odněkud domů - bydlíme na konci městečka tak se mi často chce na malou až to někdy pustím. Včera jsem šla odevzdat vypůjčené materiály ke státnici a na malou se mi chtělo už tam,ale řekla jsem si,že to vydržím a přestala na to myslet. Ve městě to bylo horší a tak jsem to vzala domů kolem zahrádek a tam u jednoho plotu to šlo ven. Domů bych určitě přišla poch...

Vilík (Čt, 14. 2. 2019 - 07:02)

Holky jste tu ? Budeme si povídat o čůrání?

Reklama

Přidat komentář