Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ale (St, 29. 8. 2018 - 21:08)

Ty stranky spy2wc jsou zavirovane

Honza (St, 29. 8. 2018 - 09:08)

Dneska jsem viděl mocit v...A jaké to bylo? A vytřela si pysky ta kamarádka po tom močení? Jinak to, že tě to vzrušilo, je naprosto normální. Spíš by mi bylo líto chlapa, kterého by holka při močení nevzrušila.

Johny (So, 25. 8. 2018 - 20:08)

Dneska jsem viděl mocit v lese jednu kamarádku. Původně to nebyl záměr, ale vzrusilo mně to hodně.

generální tajem (Út, 24. 10. 2017 - 18:10)

Tynko,u kterého stromu je...Ty to chceš hned sliznout

Xxx (Út, 24. 10. 2017 - 11:10)

S kamarádem jsem to pustila...Tynko,u kterého stromu je možné Tě vidět čůrat?

Týnka (Po, 23. 10. 2017 - 12:10)

S kamarádem jsem to pustila v neděli,když jsme šli od známých.
Pustila jsem to v parku u prvního většího stromu a hned,protože jsem chtěla tolik,že to šlo skoro samo a jen jsem rychle stáhla kalhotky a vyhrnula šaty.Stejně jsem se trochu učůrla do nich. Kamarád hlídal a občas se i koukal a dělal si srandičky,jak velkou louži jsem vytvořila.Už jsme spolu taky čůrali dříve a u něj se nestydím. Vím, že se mu to líbí a pak má další choutky...

Stela (Čt, 19. 10. 2017 - 09:10)

jako malá holka jsme se sestřenicí pravidelně chodili spolu na wc a tam si ukazovali jak čuráme. tak od 8 let jsme se viděli málo když se odstěhovala a tak to přestalo. ve 12 začala jezdit na víkendy protože tady koupili chalupu. vzpomněli jsme si na to a zase to zkusili,bylo to fajn. dělali jsme to často a vzájemně se při tom hladili a roztahovali si pipiny. jednou sestřenka pokračovala v hlazeni i po čurání a přešla v lízání. vylízala mi ji na záchodové míse. a takto v mích 14 začalo lesbické období.

helan (St, 18. 10. 2017 - 09:10)

Čůrat holku jsem poprvé viděl když mně bylo 10 a jí 9.Oběma se nám to líbilo,zvlášť když mi mohla pinďu podržet.

g (Pá, 6. 10. 2017 - 12:10)

Poprvé jsem curala pred mým...joooooo

Lenka (St, 4. 10. 2017 - 07:10)

Poprvé jsem curala pred mým klukem včera.
Byl z toho úplně hotovej

Ally (Ne, 1. 10. 2017 - 10:10)

A to ti dovolila se koukat na...Nějak se to vyvinulo samo a asi to už pak bylo jí jedno.
Když jsem viděl jak hodně čurá a pak i kadí tak potřebovala nutně.

Hmm (Ne, 1. 10. 2017 - 09:10)

Včera jsem viděl poprvé...A to ti dovolila se koukat na prujem??

Ally (Ne, 1. 10. 2017 - 08:10)

Včera jsem viděl poprvé svou přítelkyni čurat.opřela se v polosedu o strom,sundala kalhoty a už to teklo a navíc šlo i to druhý a tak pokakala i strom pod sebou a udělala tekutou prujmovou hromádku .
Známe se, ale i tak ji to bylo trapný,ale já se chtěl koukat a libilo se mi to tuze moc!

Karolka (Ne, 17. 9. 2017 - 21:09)

Nevím co na tom ti kluci maj, ale když jsem potřebovala nutně na malou někde venku a udělala jsem to za nějakým stromem nebo zídkou, několikrát se mi také stalo, že se na mně díval kluk,co taky čůral na tom podobným místě. Trochu jsem se vždy styděla, ale dočůrala jsem to.
Kamarádka chodila dokonce s klukem a ten když ji viděl čůrat tak se musel hned udělat jak ho to vzrušovalo.

Leona (Čt, 27. 7. 2017 - 12:07)

Chlapi jsou divní. Chcala jsem jednou nutně a taky se dival.

Věrča (St, 26. 7. 2017 - 12:07)

mám partnera a ten to rád dělá se mnou a chce abych se vyčůrala před ním. Tak jsme dnes byli spolu dvakrát a vždycky venku za chatkou, kde jsme na dovolené.
Dnes jsem trochu nastydlá a tak čůrám rychle a okamžitě a to se mu líbí

Max (Út, 25. 7. 2017 - 07:07)

Já se velice rád dívám na manželku jak čůrá. Doma na záchodě, ve vaně i venku. Občas čůrá i na mě. Mám její čůrání moc rád, vzrušuje mě jak to z ní proudem teče.

Mirek (Po, 24. 7. 2017 - 18:07)

Jeli jsme s přítelkyní na dovču,cca 6 hodin cesty,už jsem potřeboval si odskočit,ale nebyla zrovna žádná benzinka,tak jsem zastavil u krajnice-fakt né žádné rušné místo,rychle jsem vyběhl a vedle auta se vyčůral,moje holka mě viděla v zrcátku a pak mi vynadala že jsem čuně,že jsem mohl jít dál od auta ,ale nikdo jiný tam nebyl a ani jedno auto za tu dobu neprojelo,stejně jsem byl schovaný za autem,takže by to přímo nikdo neviděl,poslouchal jsem to ještě dva dny:-(

Soňa (Po, 10. 7. 2017 - 17:07)

Chtěla jsem se nutně...Mirko i já nerada chodím čůrat venku a když tak nejradši s holkou a ta hlídá. Taky nastala situace, kdy už jsem se opravdu mohla počůrat a na WC nebylo kde. Všude nějaký lidi a pak mi to už bylo fuk. Odběhla jsem za pvní roh a už to šlo. Asi se někdo díval,ale to už bylo opravdu jedno a já tak nutně potřebovala, že bych za chvilku byla počůraná.
Jaroměř včera večer.

Mirka (Čt, 15. 6. 2017 - 22:06)

Chtěla jsem se nutně vyčůrat cstou z divadla v Liberci, ale ve městě nebylo kde. Můj kluk mne nakonec odvedl za roh prvního domu do dvora a já to pustila u nějaký zdi a dost jsem se styděla, protože jsem v okamžiku vytvořila
mokrou louži pod sebou a on se na to díval a říkal, že se mu moc líbí jak mi ten proud teče zpod mezi nohama. Doma jsme se hned pomilovali a když jsem pak šla čůrat ještě jednou na záchod, chtěl to opět vidět a tu už mi nakonec nevadilo a vyčůral s i on přede mnou

Reklama

Přidat komentář