Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tony (So, 15. 4. 2017 - 00:04)

"Já považuju za...No a co? Trpím urologickou nemocí, takže jsem už otrnul. Jenom jednou v Brně, náhodou jeli kolem švestky a dali mi litr pokuty.

Gabriela (So, 15. 4. 2017 - 00:04)

reagoval jsem na poslední 2...Tak si měl zajít na veřejné WC.Anebo se vymočit do mobilního pisoáru.Anebo zajít do restaurace.

láďa (Pá, 14. 4. 2017 - 23:04)

reagoval jsem na poslední 2 příspěvky.

Jindra (Pá, 14. 4. 2017 - 23:04)

když se chlap nebo kluk..."Já považuju za chování dobytka, kdo se vychčije lidem vylože na očích."

Je to sice trochu téma kam se nepasuji,ale také se mně to stalo ,že jsem špatně odhadl situaci.Jde o to nebýt dole,aby vás někdo nemohl překvapit pohledem s vrchu.Chcát do kopce,kde přesně na horizontu na něm vede cesta je zrádné a záludné,jak jsem se přesvědčil asi z deseti metrů.

Ovšem co mně potšilo naprostý neodhad situace jednoho chudáka,která si myslel že se vymočí na frekventované pěší zóně do takové kostky s štěrkem.Úplně mimo odhad,za ním deset metrů lidi,proti němu jdoucí lidi.No musel to zastavovat jak se dalo,a zbalil to a šel dál.

Ovšem

láďa (Pá, 14. 4. 2017 - 23:04)

když se chlap nebo kluk venku vychčije, tak je dobytek a dámy nebo dívky jsou velmi pohoršené. Když jde chcát venku ženská, tak je zas chlap úchyl, pokud si toho všimne. Jó, dámy mají pocit, že je někdo sleduje. Já taky sledoval, jednou jedna holka se vychcala přímo vedle východu z metra, a trávník, pak si otřela svoji vyholenou frndu vložkou, tu tam nechala ležet na trávníku. Já tam seděl na lavičce, evidentně jsem jí nevadil. Stačilo jít asi o 5 metrů za keř, kam lidi chodí chcát. Sice se to nesmí, dostali by pokutu, vidět je policajt, ale nebyli by vyloženě na očích. Holce to bylo jaksi fuk, kdo na ni kouká.

Já považuju za chování dobytka, kdo se vychčije lidem vylože na očích. Aspoň zalezu někam za keř do roští ap. nebo v tom metru jsou hazliky, ale tam se musí zaplatit, že. Venku se vychcčiju zadarmo, pak si stěžuju na úchyly, co mě pozorujou. To se lidi takhle i vyserou. Taky jsem vícekrát viděl srát i dámy, mladé dámy v nejlepších letech, tj. přes 20,30 let. Sere si u hlavního chodníku, tedy bylo to dost brzo ráno, tak možná myslela, že nikdo tudy nepůjde. To hovno smrdělo na sto honů.

Nemyslím, že někdo se ukájí tím, že vidí ženskou chcát. Estetický požitek to fakt neni a uvidí leda holou prdel. Frndu jsem viděl leda u tý holky co se vychcala na ten trávník, nohy hezky od sebe, aby byla vidět. Normálně není vidět nic. Chlap to má jednodušší, nemusí si přidřepávat, ale je vidět fakticky víc.

Anna (Pá, 14. 4. 2017 - 22:04)

Já už se venku močit nebojím. Jestli se někdo kouká za rohem na vytipované místa,kam by si někdo mohl odskočit,je to jeho úchylka.
Jsou tací,když vidí holku,že si tlačí rukou na pipinu, usoudí,že potřebuje nutně na záchod a taková holka to velmi brzy pustí. I mne takový idiot sledoval a já taky neměla na vybranou a za chvíli jsem už močila za prvním keřem a byl mi ukradenej. Bylo to ve dne. V noci bych se asi bála a to bych radši přišla domů mokrá.

Vendulla (Čt, 13. 4. 2017 - 21:04)

Líbí se mi koukat na...Kluci , možná se vám to líbí a vzrušuje vás to dívat se jak holky čurají, ale dívka po takové zkušenosti se pak bude skutečně bát jít čurat někde venku, bude se trápit a nakonec to už nevydrží a nekontrolovaně se počurá.
Tohle se právě stalo mé dospívající dceři a přišla s pláčem domů, protože ji šmíroval nějaký chlap zrovna když se chtěla vyčurat.Ona v tom leknutí se rychle oblékla, ale stalo se jí, že to neudržela a počurala se. A věřte,že z toho měla blok ještě několik let a tam kde nebyl záchod se velmi bála čurat.

BBT (Čt, 13. 4. 2017 - 18:04)

Líbí se mi koukat na čurající holky a patřím taky k klukům, co by nejradši si s takovou holkou začal chodit a dělat to s ní. Zatím jen koukám a občas něco vidím. Dnes na nádraží si holka nejprve držela ruku na pipině přes kalhoty a za chvilku to už pouštěla za rohem a když mně uviděla tak se lekla, ale jen se schoulila víc do klubíčka, ale chcala dál. Asi ji to bylo trapný, ale já byl z toho tak velikej, že jsem si to na záchodě rychle udělal.

Danka (Čt, 13. 4. 2017 - 15:04)

Hele,opravdu je to neslušné. A to se nestydís pozorovat cizí holku v takovém i pro ni nepříjemný situaci? Víš jak ji muselo být? Jak se mohla stydět? Pokud je opravdu slušná a citlivá,tak se příště bude bát to pustit venku a může se i pocurat.

Mirek (St, 12. 4. 2017 - 16:04)

Tohle je ubohý. Nemáš na...To mně nenapadlo. Omlouvám se. Když mně to ale láká.

Vendulla (St, 12. 4. 2017 - 16:04)

Byla tam i dnes! Na téměř... Tohle je ubohý. Nemáš na to oslovit svoji slečnu a dělat to s ní společně v soukromí? Takhle špehovat cizí je pod úroveň.Nenapadlo tě, že jeta holka třeba nemocná a proto tam chodí močit? Třeba má nějaký zánětmočových cest a to moc nevydrží a pak musí hned a nebo jsou tam jiné důvody?

Mirek (St, 12. 4. 2017 - 14:04)

Byla tam i dnes! Na téměř shodném místě a čůrala dost hodně hned jak si stáhla kalhoty a dost větším proudem než včera!
Bylo vidět už když tam šla, že se ji moc chce, protože šla rychleji a než si stáhla kalhoty a kalhotky tak hodně rychle přešlapovala a kroutila se.

Dan (St, 12. 4. 2017 - 12:04)

Já jsem to přestala řešit...V kempu poblíž Jindřichova hradce jsme loni byli na týdenní dovolené. Pánské a dámské Wc byly vedle sebe a z jedné kabinky bylo vidět škvírou do jiné, která už patřila holkám. Hlavně po ránu a večer jsem odtud pozoroval jejich nutné čůrání a proud pipinky a to byly moje největší zážitky z dovolené. Stačily 3 až 4 čůrací holky a udělal jsem se rukou okamžitě do záchodu.

Eliška (St, 12. 4. 2017 - 11:04)

Když není zachod a musím,...Já jsem to přestala řešit taky a to, když jsem ještě chodila na školu a tam jsme měly záchody společné s klukama a opravdu některý kluci se zavírali v kabince a čekali až holky půjdou chcát a při tom si to udělali. Asi je vzrušovalo, jak slyšeli ten dívčí čůrací proud a měli u toho představy.
A venku? To je podobný. Když musíš a není kde, tak mizíš hned za první možné místo a neřešíš to, jestli se někdo kouká, protože nemáš volbu, jen čůrat a čůrat. A když se mi stalo jednou, že jsem potřebovala takhle na velkou a měla už křeče v břiše, tak taky nic neřešíš. Jen kalhoty rychle dolů a okamžitě na nejbližším vhodném místě kakáš a máš třeba jako já velký průjem. Nic milého to není,ale co můžeš dělat?

Majka (St, 12. 4. 2017 - 10:04)

Když není zachod a musím, tak jdu a udělám to někdy i venku.
Snažím se být nenápadně, ale kdyby se náhodou někdo koukal, tak s tim nic nenadělám.
Vim, že někteří kluci to vzrušuje a asi to je přírodní pud .

Nina (St, 12. 4. 2017 - 09:04)

To je blízko člověk. Já jsem včera potřebovala kriticky na malou v Liberci v zoologické zahradě a tak kamarádka hlídala a já jsem močila u plotu. Když to bylo všechno tak za plotem za mým zadečkem stál kluk a asi všechno viděl zblízka.
A to jsem močila velmi mnoho. Kámoška se chtěla pak taky,ale pustila to až u brány na wc.

Udin (St, 12. 4. 2017 - 07:04)

Jedna mladá dáma cca kolem...To samý je ve Slaném a chodí tam i více holek a je to pěkný pokoukání. Hlavně,když ukážou celou močící pipinu.Mám tam na to pozorovací místo a velký přiblížení. Včera tam močily 4 holky za asi půl hoďky a všechny celkem hodně.

Mirek (St, 12. 4. 2017 - 07:04)

Jedna mladá dáma cca kolem dvacítky chodí pravidelně čurat ve Vrchlabí na vlakovém nádraží vpravo za budovu.Je to asi studentka,která nechce použít veřejné WC. Pozoroval jsem ji několikrát a včera jsem se osmělil a když čurala prošel jsem okolo ní jako taky na malou a ona nic,prostě čurala dál a viděl jsem jak její vyholená pulinka to pouští a jak to teče hezky na zem.Uvidím,jestli tam bude i dnes.

Slečna (Út, 11. 4. 2017 - 20:04)

Měla jsem žlutý tričko a krátkou červenou sukni,bylo teplo,takže jen pod ní kalhotky bílý s květinkou a boty s otevřenou patou a špičkou.První čurání bylo pomalý a teklo mi to málo,ale pak hned jsem se už nebála a čůrala normálně a rychle. Čurala jsem na bobečku ne do trávy,ale na kamínky s pískem.Podruhé to chtěl vidět blíž a tak jsem sundala kalhotky úplně a jen trochu nazdvedla sukni a čurala z mírnýho podřepu. Šlo to hned a už jsem trochu pustila, jak jsem si stahovala kalhotky. Dělala jsem hned silný proud a pak to teklo normálně ale ještě hodně.On to chtěl, abych byla co nejvíce plná a já se už kroutila a držela se mezi nohama a pak už to muselo jít ven. Čurala jsem v takovém skalním útvaru a udělala velkou louži.On mi tam dal pusu a to jsem ještěvůbec nebyla vyčuraná,proto jsem mu počurala pusu a obličej,ale jemu se to líbilo a chtěl to až do konce.Mně se to začalo líbit taky.
On mi postříkal tvář ,oči a dlaň, jak se mu to líbilo a já bych to chtěla i víc.

Bohouš (Út, 11. 4. 2017 - 16:04)

To by nešlo a takmi popiš alespoň,jaké byli ty tvoje včerejší čůrání. Co jsi měla na sobě a jak ti tošlo.

Reklama

Přidat komentář