Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Dan (Čt, 14. 2. 2019 - 18:02)

Jak jsem tady četl, jsou skutečně holky, které si ve škole ne na kulturní akci nedojdou a pak si myslí, že to vydržej a ono to nejde. Je pravda, že za jedno odpoledne když se na to místo zaměřím tak s akutním chcaním to nejsou kvanta holek,ale spíše jednotlivkyně,ale i tak to stojí za ten čas. Dnes jsem byl v tom prostoru asi 2 hodiny a bylo hezky a tak jsem si myslel, že něco cytím, až holky půjdou domů a už jsem si myslel že ne,ale u školy byl malý hlouček holek a ty se nakonec rosešly asi po půl hodině a jedna asi 16ti letá slečna se sama vydala parkem mirnou cestou vzhůru kde je tělocvična a dále je to propojka do centra. Když se asi po sto metrech chůze zastavovala, věděl jsem ,že přemýšlí, kam by se šla vypustit. Šla jen paní s kočárkem a pak už nikdo. Holka opět popošla kousek dál a pak trochu neklidně začala přešlapovat a už byla její ruka mezi nohama na kundičce,tentokrát si ji tlačila zvrchu přes sukni pod rozepnutou bundu. To jsem byl jistej, že za chvíli bude její potřeba venku a někde blízko. Opravdu jak holka si dá ruku na kundu, tak musí chcát co nejdřív. Několikrát se ještě podívala směrem dopředu a dozadu a když zjistila,že nikdo nejde hned na cestě dřepla a chcala . Její chcaní jsem jsem viděl jak to z ní teče hodně před její nohy,ale pipinu jsem neviděl.Hned pod ní začala téct po asfaltu dlouhá louže. Pak se normálně oblékla a rychle odešla. Chcala asi půl minuty a muselo to být rychlý, protože jsem se na louži šel podívat a byla dost objemná.

Vláďa (Čt, 14. 2. 2019 - 17:02)

Největší zážitky nám svěř, Tdy už jich je dost,ale takový asi ne.

Dan (Čt, 14. 2. 2019 - 17:02)

park za střední školou a učňákem nebo od kulturáku

Lojza (Čt, 14. 2. 2019 - 17:02)

A odkud ty holky choděj? Rád se připojím

Láďa (Čt, 14. 2. 2019 - 17:02)

Tak dej tipy, kam zajít mrknout na čůrající holčiny

Míla (Čt, 14. 2. 2019 - 16:02)

Když potřebuje holka hodně na záchod tak si instinktivně drží pipinu rukou, pokud není možnost se kde vychcat. Na to někteří kluci hřeší a ono je fakt, že taková holka se do několika málo minut stejně vychčije a když není poblíž záchod, tak to pustí venku a pak je jí opravdu jedno jestli někdo čumí nebo ne. Jednou si toho všiml jeden kluk a tak šel za mnou,ale to jsem zaregistrovala až v situaci,kdy jsem se chystala to u prvního stromu pustit. Zastavit to už nešlo,bylo to kritický, tak jsem si schovala obličej do dlaní a do klína ale zpode mne to urgentní chcaní viděl celý.

Dan (Čt, 14. 2. 2019 - 16:02)

Mílo je to tak. Mně taky holčičí chcaní láká a tak mám vytipovaný místa a situace kudy choděj holky a tam často potřebujou na malou tak nutně , že si kundičku musi držet rukou a záchod v okolí není. Každá holka, když musí nutně, si prostě kundičku stlačí rukou mezi nohama aby to ještě chvíli vydržela. A většina holek se pak vychčije nejpozději do deseti minut i dříve a pokud vydrží některé déle tak to pak často chčijou hned na cestě nebo u prvního stromu nebo lavičky a nemaíj ani možnost zaběhnout třeba pár metrů dál za strom,

Jo. (Čt, 14. 2. 2019 - 16:02)

Venku mu ho držím a on mě ji zase hladí a očistí. Hrajeme při tom hru "bez ruk", kdy ten druhý musí toho druhého obsloužit. Chodím s ním na pány a to všichni co tam jsou koukají. No sranda, někdo dělá zle a vyhazuje nás a někdo to bere s humorem, když mu to vysvětlíme. jednou to chtěl jeden kluk po mě co šel čůrat vedle. No proč ne? Jenže jak na to nebylo zvyklý, tak se mu postavil a nevydal ani kapku. Protože tam nikdo, kromě mého kluka nebyl, tak jsem mu ho vyhonila, moc práce to nedalo a když mu opadl, tak se konečně vyčůral, uklidila jsem mu ho a šel spokojeně pryč. S mým klukem jsme z toho měli srandu, nojo začátečník.

víš (Čt, 14. 2. 2019 - 16:02)

tady píše pár úchylů, tipuju všecko chlapy a ty vymýšlejí perverzní fantazie, co tady píšou. Ty jsi jeden z nich, co tady píšou ženské nicky ani náhodou nepsaly ženy. Nepsali to ani puberťáci spíš dospělí úchylové. Divím se že tuhle diskuzi nesmažou že vůbec to téma povolili.

Návštěvník (Čt, 14. 2. 2019 - 17:02)

Co tady plácáš za nesmysly? Bez rukou to byla restaurace v jednom filmu a je to sranda si tak hrát. A proč bych měla být dospělý úchyl?

Klára (Čt, 14. 2. 2019 - 16:02)

Jestli tu jseš Vilíku tak dnes jsem čůrala na tom místě taky. Nikdo nikde nešel a já to od autobusu sice měla nutný,ale vydržela jsem to až sem a až teprve chvílinež jsem došla pod viadukt jsem si musela rukou sevřít pipinku abych to nepustila. Svlékla jsem si kalhoty a punčocháčea pipinka se spustila naštěstí až po vysvlečení, ale hned to šlo z ní rychle ven ale takovým normálním středním proudem a až za chvíli byl proud silnější a prudší. Taky jsem už potřebovala hodně na malou. Moje pipinka byla více otevřená a tak jsem opět viděla jak to mé čůrací dírky proudí ven.

Vilík (Čt, 14. 2. 2019 - 16:02)

Klárko díky moc. Budu zítra a tak mi zase napiš.

Jj (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

Viděl jsem taky "náhodně" čůrat kamarádku ze sousedství, byli jsme venku, trochu blbli a pak se šli projít do lesa. Ona se naštěstí moc nestyděla a sice jsem ji po očku sledoval, že si schovává ruku pod sukni a tlačí si na močovou rouru a že bude brzy chcát. Tak když ji tam tak měla pod sukní ona na moji otázku,co se děje řekla, já se tady vyčůrám a hned vedle mně na lesní cestě to pustila. No opravdu velký chcaní na dva silný proudy za sebou

Radim (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

Tto mně rajcovalo nejvíc, protože ji měla vyholenou a spíše malou

Vilík (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

A jakou měla Žaneta pipinu?

Vilík (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

A jakou měla Žaneta pipinu?

Radim (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

Spíše náhodně, když to nečekáš. Ale vlastně jo. Bylo to loni na horské chatě v létě a tam chodila jedna holka čůrat na skryté místo za kůlnou na nářadí. Když jsem to zjistil, tak jsem ji chtěl vidět,ale nebylo to jednoduchý. Jmenovala se Źaneta, byla o rok starší než já a ikdyž se šla tam vychcat, tak před tím nebylo možno zjistit,jestli potřebuje. Žádné kroucení nebo dlaň v rozkroku,ale zjistil jsem, že tam byla vždy po obědě kolem druhé a pak po večeři kolem osmé.
Až třetí den jsem byl odměněn. Schoval jsem se v kůlně a škvírou u jejího místa pozoroval, co se bude dít.Po obědě sem skutečně přišla,vyhrnula sukni a kalhotky stáhla a v takovém polodřepu trochu z výšky to pustila.Šlo to sice hodně dlouho,ale takovým nepříliš intenzivním proudem a pipina se jí moc neotevřela, Pak přišla večer a to bylo úplně jinak. Už když se blížila vyhrnovala sukni a pak rychle kalhotky sundat a hned to z ní vylítlo prudkým proudem.Pipina se ji rozevřela a tak jsem ji viděl z blízka odkud čůrá. Taková malá dírka trochu uprostřed vzadu. Tady asi potřebovala velmi nutně,protože když se blížila a stahovala kalhotky tak u toho trochu zasténala jako že se počůrá. Ale asi to stihla,ten proud z ní vystříkl hned se stahováním kalhotek. Takže to měla na poslední chvíli a když jsem si to prošel zpět, tak pokud nebyla někde na WC uvnitř, tak si od oběda nedošla a tak se ji muselo chtít opravdu hodně. Byla to pro mne taková nečekaná situace, že jsem se okamžitě u toho rukou uvolnil sám,protože jsem její pipinu a její chcaní sledovat tak maximálně z jednoho a půl metru

Vilík (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

A viděl jsi ještě nějakou jinou holku podobně čůrat?

Radim (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

9.listopadu jí bylo 15 jako mně, já jsem od ní o půl roku starší. Její pipinku jsem chvíli viděl celou jak čůrá ale jinak trochu z boku. Je moc hezká, čůrala a měla její strany hodně spojené a pak nevím, trochu víc se otočila ode mne a pak začal z ní jít ten velký chcací proud, takže to už ji musela mít rozšířenou tím tlakem vody z močáku

Radim (Čt, 14. 2. 2019 - 12:02)

Když vidím holku čůrat, tak je to maximálně vzrušující. Spiš se mi to stane náhodně. Včera jsem si ale jednu vyhlíd na návrší. Byla neklidná a dívala se kolem a evidentněse sní něco dělo. A když si dala ruku na kundičku, tak bylo jasný, že potřebuje na záchod a neví kam. Šel jsem opatrně blíž, trochu se známe ještě ze základky a povídám Ahoj Soňo, jak se máš a ona se tak nuceně usmála a prý že dobře a že čeká na další spoj do města asi za čtvrt hodiny. Nicméně si ruku už tam dole přede mnou nedržela ale občas se kroutila a tak jsem se zeptal,co ti je,jsi nějaká napnutá.
Ona je jo, mne se chce hrozně čůůůůůrat! A hned si dala opět ruku na kalhoty do rozkroku. Jen jsem řekl, vidím, že to máš opravdu asi nutný a ukázal jsem na její dlaň, kterou si stále držela mezi nohama. A tak jsem ji řekl, že ať jde čůrat a ja budu hlídat třeba hned za prvímy stromy u lesa. Šel jsem za ní a ona hned za prvním panelem co tam byl hned kousek vedle ani ne u lesa se přikrčila na bobek a čůrala. Díval jsem se na ní asi ze tří metrů z boku a teklo ji to nejprve všude, na prdelku,do stran ale pak se asi přestala stydět a udělala krásný velký čůrání silným proudem do elipsovité louže a chtělo se jí opravdu hodně,protože to s ní teklo skoro minutu. Nevím, jestli viděla, že ji pozoruji, nejradši bych se díval na ní přímo před ní, ale to jsem si nedovolil ,ale pak se jen zasmála a řekla, že už je jí fajn. Ja jsem jí řekl,že bych se nejradši na její čůrání díval a ona,že stejně ví,že jsem se díval a proto jí to zpočátku tolik nešlo,ale pak už to nevydržela a pustila to celý a bylo ji to jedno.

Reklama

Přidat komentář