Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ž aneta (Út, 25. 4. 2017 - 06:04)

Musela jsem si včera odskočit v parku. Mocila jsem za stromem ale sledovali mne asi z dvaceti metrů dva náhodou jdoucí kluci. Tak jsem si přikryla sukni až k zadečku aby moc nevideli a vypustila to všechno najednou. Odešli.

Jája (Ne, 23. 4. 2017 - 19:04)

Dnes jsem šla s kamarádem odpoledne domů a chytla nás velká chumelenice s deštěm a schovali jsme se u nejbližší boudy a mně se už chvíli chtělo rychle čůrat. Kamaráda znám,ale ještě jsem nikdy s ním nečůrala,ale tady jsem to nemohla vydržeta v tý zimě jsem mu to řekla, že nutně musím a on mi podržel bundu a já to okamžitě ihned pustila. Trochu jsem se sice styděla, ale nevyčůrat se, za chvíli bych byla počůraná a to by mi bylo opravdu trapný daleko více.
Všimla jsem si,že se dívá jak ten proud ze mně teče ven a dřepím ve svém čůrání,protože se díky špatnému počasí nedalo jít dál.Tak jsme oba v mém čůrání ještě chvíli stáli než přeháňka odešla.

Nikola (Po, 17. 4. 2017 - 19:04)

Tak jsme šli s kamarádem z pomlásky a jak bylo chladno oběma se nám chtělo čurat. On se vyčural za garážema a já se poočku dívala a pak jsem se vyčurala i já,a taky se na mne díval a asi se mu to moje čuraní taky líbilo abyl pak vic milej a skončili jsme u pusy a pak i spolu se pomilovali a bylhodně náruživý a hned se udělal ještě venku se mnou.

Sexik (Po, 17. 4. 2017 - 09:04)

Tak kde se sejdeme?

Romana (Ne, 16. 4. 2017 - 16:04)

Ale já vydržím hodně a anka taky a pak to nám jde hodně. Vyhrajeme.

Sexik (Ne, 16. 4. 2017 - 16:04)

Nevim,to by se ukázalo.

Romana (Ne, 16. 4. 2017 - 16:04)

.... a myslíš že vyhrajes?

Sexik (Ne, 16. 4. 2017 - 16:04)

Mohu soutěžit s vámi slečny ?

Romana (Ne, 16. 4. 2017 - 15:04)

S kamarádkou jsme soutěžili která z nás vyčůrá více a dýl vydrží.
Vypily jsme najednou petku vody a čekali.
Mně se chtělo asi za půl hodiny a vydržela jsem to ještě dýl a pak jsem čůrala do nočníku ve stodole,který jsme tam měli schovaný.
Vyčůrala jsem asi půlku nočníku.
Aneta když mně viděla čůrat, tak se málem pochcala,ale vydržela to a pak čůrala do nočníku taky.
Vyčůrala víc,protože když už to bylo hotový tak zatlačila ještě dvakrát a ještě dvakrát vyčůrala, poprvé větší pramínek a podruhé menší.
Pak tlačila ještě ale už to neteklo, jen pár kapiček.

Vyčůrala asi tři čtvrtě nočníku.Takže vyhrála,přestože má
pipinku menší než já.

Linda (Ne, 16. 4. 2017 - 08:04)

Včera jsem čůrala u rybnku a koukal na mne soused. Nechala jsem to být a udělala to všechno najednou. On čuměl ze sousedního baráku z okna a asi ví, že tady je místo, kam se občas chodí čůrat, kluci i holky.

láďa (So, 15. 4. 2017 - 00:04)

Já se čůrat venku...ty si koza nechápavá. V tom prvním jsem reagoval a dámy, co si stěžujou, že když chcčijou venku, tak je pozorujou úchylové. Zkrátka reagoval jsem na postoj, že když venku chcčije chlap, tak podle nich je prase, dobytek nebo exhibicionista. Když chcčijou venku voni, tak to nevadí, zas jsou prasata chalpy a dobytkové, co je pozorujou. Oni se venku vychcat zkrátka můžou, ale chlap ne.

Já chápu, že se člověk potřebuje někdy vychcat. Pak zalezu někam za křoví, jak tu píšu a nevytáhnu péru na chodníku, jak některý dobytkové dělaj. Chcát takhle na vočích, to nedělaj jen chlapy a nebo bezdomovci a bezdomovkyně, takovej dobytek jsou i ženský. Pak nějak kdy je v metru hajzl, tak proč se nevychcat tam? Jít někam do křoví, tak tam chodí i dosti lidí srát. Než šlápnou do hovna, tak radši zaplatit těch pár korun. Zas to nestojí tolik jak pokuta od policajtů.

Dřív jsem bydlel vedle hospody, chodily nám do domu chcát, pochopitelně pochacenej i chodníky. A občas se někdo i na chodbě vysral! Nebo se mi stalo, že se někdo vychcal v tramvaji na sedadlo, já na to sedl, na látce to není vidět. Vychcal se důkladně, aspoň půl litr. Smrdělo to jak hovno, to nebylo že někdo najednou vypije litr vody, to pak z něj teče voda a moc to nesmrdí. Tady nějaký prase si to shromaždovalo půl dne, pak se dobytek vychcal na sedadlo v mhd!

Simír (So, 15. 4. 2017 - 00:04)

Víte jak se pozná homosexuál?Jde močit vžy ve chvíli,kdy tam jde parta mladých kluků,nikdy sám a odchází pokud tam je někdo starý.
Nejdříve si pečlivě omeje ruce mýdlem než jde močit.
Po močení si ruce neumývá.
U mušle stojí a má v ruce největší ze všech a rovně.
Nemočí moc nebo močí přerušovaně a říká:"ach ta prostata,ty kameny" přitom na svůj věk vypadá zdravě a střízlivě.
Snaží se u močení koukat kolem sebe střídavě na levo a napravo a zapřádá a pak se dívá popuzeně když se podíváte jestli močí nebo jen stojí a čumí.

Gabriela (So, 15. 4. 2017 - 00:04)

Já se čůrat venku nestydím,ale vždy si najdu vhodné místo a není to zas tak často.V lese at si ho vyndá kdekoliv,ale na veřejnosti jen zpod poklopce.

Simír (So, 15. 4. 2017 - 00:04)

když se chlap nebo kluk...Je fakt,že některé hospody,kam jsem chodíval mají stůl přesně nad chodníkem a tam se stalo,že už bylo k zavíračce a byli jen tlumená světla a nahoře se zastavili pěkné japonky a vyčůrali se přímo nad naším stolem.Měl jsem po ruce polaroid,protože jsem fotograf amatér a pohotově udělal několi fotek a vyběhl za nimi a předal jim jejich fotky ze spodu.Ty koukali,tak jsem je hned vyfotitil taky a fotka vyhrála cenu největší dámský xicht roku.

Tony (So, 15. 4. 2017 - 00:04)

"Já považuju za...No a co? Trpím urologickou nemocí, takže jsem už otrnul. Jenom jednou v Brně, náhodou jeli kolem švestky a dali mi litr pokuty.

Gabriela (So, 15. 4. 2017 - 00:04)

reagoval jsem na poslední 2...Tak si měl zajít na veřejné WC.Anebo se vymočit do mobilního pisoáru.Anebo zajít do restaurace.

láďa (Pá, 14. 4. 2017 - 23:04)

reagoval jsem na poslední 2 příspěvky.

Jindra (Pá, 14. 4. 2017 - 23:04)

když se chlap nebo kluk..."Já považuju za chování dobytka, kdo se vychčije lidem vylože na očích."

Je to sice trochu téma kam se nepasuji,ale také se mně to stalo ,že jsem špatně odhadl situaci.Jde o to nebýt dole,aby vás někdo nemohl překvapit pohledem s vrchu.Chcát do kopce,kde přesně na horizontu na něm vede cesta je zrádné a záludné,jak jsem se přesvědčil asi z deseti metrů.

Ovšem co mně potšilo naprostý neodhad situace jednoho chudáka,která si myslel že se vymočí na frekventované pěší zóně do takové kostky s štěrkem.Úplně mimo odhad,za ním deset metrů lidi,proti němu jdoucí lidi.No musel to zastavovat jak se dalo,a zbalil to a šel dál.

Ovšem

láďa (Pá, 14. 4. 2017 - 23:04)

když se chlap nebo kluk venku vychčije, tak je dobytek a dámy nebo dívky jsou velmi pohoršené. Když jde chcát venku ženská, tak je zas chlap úchyl, pokud si toho všimne. Jó, dámy mají pocit, že je někdo sleduje. Já taky sledoval, jednou jedna holka se vychcala přímo vedle východu z metra, a trávník, pak si otřela svoji vyholenou frndu vložkou, tu tam nechala ležet na trávníku. Já tam seděl na lavičce, evidentně jsem jí nevadil. Stačilo jít asi o 5 metrů za keř, kam lidi chodí chcát. Sice se to nesmí, dostali by pokutu, vidět je policajt, ale nebyli by vyloženě na očích. Holce to bylo jaksi fuk, kdo na ni kouká.

Já považuju za chování dobytka, kdo se vychčije lidem vylože na očích. Aspoň zalezu někam za keř do roští ap. nebo v tom metru jsou hazliky, ale tam se musí zaplatit, že. Venku se vychcčiju zadarmo, pak si stěžuju na úchyly, co mě pozorujou. To se lidi takhle i vyserou. Taky jsem vícekrát viděl srát i dámy, mladé dámy v nejlepších letech, tj. přes 20,30 let. Sere si u hlavního chodníku, tedy bylo to dost brzo ráno, tak možná myslela, že nikdo tudy nepůjde. To hovno smrdělo na sto honů.

Nemyslím, že někdo se ukájí tím, že vidí ženskou chcát. Estetický požitek to fakt neni a uvidí leda holou prdel. Frndu jsem viděl leda u tý holky co se vychcala na ten trávník, nohy hezky od sebe, aby byla vidět. Normálně není vidět nic. Chlap to má jednodušší, nemusí si přidřepávat, ale je vidět fakticky víc.

Anna (Pá, 14. 4. 2017 - 22:04)

Já už se venku močit nebojím. Jestli se někdo kouká za rohem na vytipované místa,kam by si někdo mohl odskočit,je to jeho úchylka.
Jsou tací,když vidí holku,že si tlačí rukou na pipinu, usoudí,že potřebuje nutně na záchod a taková holka to velmi brzy pustí. I mne takový idiot sledoval a já taky neměla na vybranou a za chvíli jsem už močila za prvním keřem a byl mi ukradenej. Bylo to ve dne. V noci bych se asi bála a to bych radši přišla domů mokrá.

Reklama

Přidat komentář