Reklama

Tresty v práci

Mary (So, 31. 10. 2015 - 19:10)

při mlácení na pohlaví...Právě, že záleží. Jsem subinka, ale kdyby na mne šáhla žena, to by byl rachot. Ještě nějaká bláznivá šéfová, fuj.

asi (So, 31. 10. 2015 - 19:10)

A ty jsi lesba?při mlácení na pohlaví nezáleží. :-)

Mary (So, 31. 10. 2015 - 18:10)

Jak jsem již psala jsem...A ty jsi lesba?

Pavlína (So, 31. 10. 2015 - 18:10)

půl šesté večer a už...Jak jsem již psala jsem trochu sub takže naštěstí pro mně o fantazii nejde.

ty jo (So, 31. 10. 2015 - 17:10)

To Lada: Ano vedoucí je...půl šesté večer a už takové fantazie.

Pavlína (So, 31. 10. 2015 - 17:10)

Pavlíno a vedoucí je...To Lada: Ano vedoucí je starší je tak ve věku mý máti. Pokud dojde na výprask musí kalhoty i spoďáry dolu. Dostávám ohlá přes stůl většinou řemenem. Jestli ji to vzrušuje nevím. V očích však má takový šibalský škodolibý výraz tak možná jo.

samozřejmě (Pá, 30. 10. 2015 - 07:10)

Blbost to si nedovedu...že není, jsou to fantazie. Musíš zdejší šílenosti brát s rezervou.

lada (Čt, 29. 10. 2015 - 08:10)

Pracuju v malé vesnické...Pavlíno a vedoucí je starší a myslíš, že ji to taky vzrušuje? Musíš se před trestem sama vysvléct?, Já jsem už stará a moji šéfový je 22 a asi se mne chce zbavit, protože mne s oblibou taky bije, zatím né surově, ale je vidět, že ji to asi vzrušuje, protože minule mne už i třeba strčila ruku do podprdy a mačkala mi za trest bradavku.

Pavlína (St, 28. 10. 2015 - 16:10)

Pracuji v malinke rodinne...Pracuju v malé vesnické prodejně. Taky od vedoucí dostanu občas vejprask na holou prdel. Jsem tak trochu sub takže ji k tomu někdy i trochu vyprovokuju.

Marie (Út, 27. 10. 2015 - 17:10)

Já teda v práci...Tak to bych chtěla taky a hned:)

Bibi (Po, 26. 10. 2015 - 09:10)

Pracuji v malinke rodinne...Blbost to si nedovedu představit vystrčit holej zadek na šéfovou a nechat si nařezat jako malá holka!!! To přece nemůže být pravda !!!

se prober (Po, 26. 10. 2015 - 06:10)

No myslím si že někdy pár...a probuď.

Pepa (Ne, 25. 10. 2015 - 23:10)

Ty jsi rozumu moc nepobrala,...No myslím si že někdy pár na holou prdel je rozhodně efektivnější než pokuty krácení platu a pod.

Hanka (Ne, 25. 10. 2015 - 17:10)

Pracuji v malinke rodinne...V malé firmičce si myslím to může fungovat. člověk takhle dostane nařezáno jednou a věřím že už opravdu nebude chtít znovu zažít pocit studu a zahanbení co výprask, obvzláště na holou prcinu, provází. Nicméně v nějaké korporaci či vetší firmě by to bylo zcela jistě považováno jako sexuální harasment a pokud by to na vedoucího prasklo měl by obrovské problémy

Marika (Ne, 25. 10. 2015 - 16:10)

Naše holka dotáhla ráno z fotbalové dodělané, ani nešla spat a hned dostala trest, smradlaví hadry musela svlíknout, 2hodiny stát v koutě jen v tech kalhotkách a podp. co došla s rukama za zády a čelem ke zdi, pak dostala přes krk zástěru a šupity pomoct s obědem, po obědě umýt nádobý stáhnout všechny země a ted teprve může jít dospávat. večer šohaj ráno šohaj.
Tomu říkám prospěšný trest.

Gabina (Ne, 25. 10. 2015 - 15:10)

Nedávno jsem začala...Pracuji v malinke rodinne firmičce. Jako tresty za prohřešky máme taky domluveny výprasky. Za celou dobu co tam pracuji už jsem taky jednou dostala nasekáno pravítkem přes holou od paní šéfové majitelky. Podle mně , a to se mnou asi mnnozí nebudete souhlasit, je to efektivnější a funguje to lépe než peněžité či jiné tresty. Přece jenom člověk se více zastydí a zamyslí, když se musí ohnout a nastavit holý zadek, než když mu na výplatu přijde míň peněz. V nějaké větší firmě by to ale asi takto samozřejmě řešit nešlo. Naše pidi firma však funguje spíše jako rodina a já jsem ráda že tam můžu pracovat

Peta (Ne, 25. 10. 2015 - 12:10)

Já teda v práci...To Nela: To máte jako domluvený? místo placení dostat výprask ?

Martin (Čt, 15. 10. 2015 - 11:10)

V létě mě v práci na noční připoutali izolepou k regálu s rukama za zády stáhli mi kalhoty a celích 6hodin jsem tam musel stát,od pasu dolů nahý chodili kolem mě jako bych tam nebyl.
pustili mě až na padla a ještě řekli dneska jsi za celí den nic neudělal

MMilena (Čt, 15. 10. 2015 - 11:10)

Tak to máš prdel každej...pobavilo :D

. (Čt, 15. 10. 2015 - 04:10)

Já teda v práci...Tak to máš prdel každej měsíc zmalovanou jak velikonoční vajíčko.

Reklama

Přidat komentář