Reklama

Nahota, stud a školní prostředí

Kylian (Pá, 16. 3. 2018 - 15:03)

Ále co? Jen ať kluci...Tak,vzpominam,starsi kamarad mel moc hezkou segru,chodila do druhy,ja do treti tridy.Vedel,ze bych ji chtel videt nahou,tak za uplatek mne vzal k nim domu.Rekl Milene,ze mapeplotu,at se svlikne.Vona nechtela,tak ji svlik sam,polozil ji na zada a prikazal zvednout nohy.Ona,ze jo,ale at ja odejdu.No,neodesel jsem,Milena dostala par na zadnici,nody zvedla a cervena jak rak je skrcila k brade.A ja jsem ji poprve videl cdlou nahou a jeste v takove pozici.Vzrusenim jsem ani nepip,pozoroval jsem,jak ji do roztyzenedirky zajizdi teplomer,trochu fnukala,picinku mela taky hezky videt.Tak jsem poprve vudel svou prvni lasku nahou.

Fíííí (So, 3. 2. 2018 - 14:02)

Ále co? Jen ať kluci čuchnou k pravé nefalšované zapařené frndě! V těch školních lavicích se jim pařej jedna radost!

Mařka (St, 31. 1. 2018 - 17:01)

Ježíšmarjá, to už opravdu na školách začli s tou sexuální výukou? A to to berou i prakticky? Tak to budu muset dohlídnout na holku, aby si aspoň pořádně večer umyla buchtu a né jenom frk mrk! Aby mě potom sousedky nepomlouvaly?

luci (Út, 30. 1. 2018 - 23:01)

Co by si stěžovaly? Každá...Potom jde o to co se myslí tím "dohlížením"?

Dalibor (Út, 30. 1. 2018 - 23:01)

ve vězení taky, však si...Co by si stěžovaly? Každá neměla chlapa pár let.

luci (Út, 30. 1. 2018 - 22:01)

ve vězení taky, však si...Jen ať si ztěžují,když už jim pan prezident Havel s paní ministryní Burešovou "zhumanizovali" vězeňství.

x (Út, 30. 1. 2018 - 13:01)

V pasťáku se musí...ve vězení taky, však si vězenkyně stěžovaly, že při sprchování na ně dohlíží dozorci.

. (Út, 30. 1. 2018 - 07:01)

V pasťáku se musí dohlížet všude.

(Po, 29. 1. 2018 - 21:01)

jsem zažil dohled ve sprchách. Nakonec se to netýká jen učitelek na zš i na druhém stupni, třeba na horách, ale podobné záběry jsou i ve filmu Marián, kde šlo o kluky do 18 let v pasťáku, baby vychovatelky na ně dozíraly i ve sprše.

! (Po, 29. 1. 2018 - 18:01)

Nedávno se mi stalo že mi...V kalhotkách nám učitelka nedovolila cvičit ani ve školce úchyle!

Klárka (Ne, 28. 1. 2018 - 14:01)

Nedávno se mi stalo že mi při těláku praskla guma u tepláků. Náhradní jsem neměla tak jsem cvičila v kalhotkách. Naštěstí jsme nedělaly gymnastiku ale hrály volejbal. Pak mě ale viděli kluci z 8. třídy jak jdu z tělocvičny na chodbu a divili se tomu a smáli se mi. No prostě trapas...

Roman (Čt, 25. 1. 2018 - 10:01)

To my jsme se na základní škole vždycky sprchovali po tělocviku, takže nahota byla přirozená. Učitel se s námi nesprchoval ale občas kolem nás prošel. Jako kluci jsme měli plno srandy, měřili jsme si penisy, močili ve sprše... V té osmé třídě, když nám začaly růst chlupy jsme se už nesprchovali všichni, ale v deváté třídě se sprchovala minimálně polovina kluků. Na střední škole jsme se taky většinou všichni sprchovali. Tam už ale byli skoro všichni oholení, ale každému to bylo jedno. Byl tam jeden kluk, gay, a ten měl párkrát erekci...

Ladis (Čt, 25. 1. 2018 - 07:01)

Jednou mne mama porucila...Kam jsi vlastně byl bit? Z toho příspěvku to moc nechápu. Pokud normálně na zadek, tak to z toho není moc k pochopení. Spíš to chápu, jako že jsi dostal na pindíka, nebo na chodidla?

Anonym (Pá, 1. 9. 2023 - 13:09)

Samozřejmě na prdel, ponižující zpusob. Nahou zadnici vystrkuji jen malé děti, tak ze dostane li tak kluk před holkama, či holka před klukama, je to pro ni hodně ponizujici. Ostatně, pindicku všechny holky ukážou radsi/některý i s pychou/, než roztazenou prdilku, tu carku s dírkou. Nebo ty radši ukážeš roztazenou prdku? 

 

 

 

 

 

 

 

Anonym (Pá, 1. 9. 2023 - 16:09)

že ukázat holou prdel je větší ponížení než muset ukázat přirození? Zvláštní názor

Honza (St, 24. 1. 2018 - 16:01)

Když jsem chodila na...tak s holkama to je snad normální.

Petr (Út, 23. 1. 2018 - 22:01)

Když jsem chodila na...s náma zas učitel, na tělocvik jsme šli párkrát plavat. Ani jsem si nevšim, jak ho má dlouhýho.

Josef (Út, 23. 1. 2018 - 16:01)

U nás se nahota moc...Učitelku zavřít.

Petra (Út, 23. 1. 2018 - 12:01)

Když jsem chodila na střední školu a chodili jsme plavat tak se s náma učitelka sprchovala společně,

janicek736 (Út, 23. 1. 2018 - 11:01)

My jsme jezdili to páté třídy do města na plavání. Vždycky jsme se sprchovali bez plavek a učitelka, nebo učitel na nás dohlizeli. Nepřišlo nám na tom nic divného...

Reklama

Přidat komentář