Reklama

Výprask vařečkou

B. (Út, 12. 2. 2019 - 07:02)

výprasky na holý zadek jsem dostávala asi do 17 let.

Návštěvník (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

A byla jsi při tom nahá úplně nebo jen se stahnutymi kalhotkami?

B (Pá, 15. 2. 2019 - 06:02)

kalhoty a kolhotky dole...

Michaela (Po, 11. 2. 2019 - 08:02)

Normálně rukou. Ale mela jsem přitom vystrčený zadek. Vám to vážně nevadilo? Byla jsem ohnutá přes kolena a zadek pěkně vyšpulený. Takže bylo vidět mnohem víc než jen půlky. To mělo ten správný výchovný efekt. Hlavu jsem měla u jejích chodidel a nahý zadek kousek od její hlavy. Stalo se to jen jednou, stačilo ale jen pohrozit že dostanu a byla jsem zticha.

Barbora (Po, 11. 2. 2019 - 09:02)

tak kdybych dostávala rukou, tak mi asi taky více vadí holý zadek :-) já bývala buď v kleče přes kraj postele nebo přes hranu stolu. Jako sem tam byly blbé kecy od matky na muj zadek a tak

Michaela (Po, 11. 2. 2019 - 14:02)

Hmm tak to muselo být taky pěkně nepříjemné. Jestli to bylo častěji tak sis na to asi zvykla... Většinou jsem dostávala přes kalhoty, to se dalo vydržet. Na holou to bylo jen jednou, za velký průser ve 14 letech.

Michaela (So, 9. 2. 2019 - 16:02)

Na mě tedy výprask na holou fungoval že všech trestů nejvíce. Vůbec ne ta bolest, ale to že jsem musela na rodiče vystrkovat pipku a celý nahý zadek. Hrozná ostuda. Jednou to bylo dokonce před babičkou a dědou. Před dědou jsem se styděla asi nejvíc. Stál přímo za mnou

Barbora (So, 9. 2. 2019 - 16:02)

Na me taky, ale teda kvuli te bolesti. To uz se mnohdy fakt nedalo...ze mamina videla holou prdel mi bylo fakt jedno

Michaela (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

Tobě to vážně nevadilo? To ti nevěřím.. Já jsem tu bolest skoro ani nevnímala jak jsem se styděla

Barbora (Po, 11. 2. 2019 - 06:02)

Tak vadilo nevadilo, já dostávala rákoskou tak, že tak bolest byla příšerná. To že mám holý zadek bylo asi jedno

Návštěvník (So, 9. 2. 2019 - 23:02)

A čím jsi dostávala že jsi nevnímala bolest

Ivana (Čt, 7. 2. 2019 - 02:02)

Tak já dostávala dokud jsem bydlela s rodiči. Do maturity i za známky. Potom za neudělanou zkoušku, pozdní příchod, atd..Byla jsem přísně vedená, vždycky jsem jen poslušně stáhla kalhoty a ohnula se přes koleno a už to jelo. Za to sestra, ta vždycky smlouvala, ale neunikla, diky tomu vyfasla ještě nějaký další trest, třeba v 8 spát atd.. mámy to byla varecka, táta nás řezal řemenem. Asi jsem se ani nestydela, byla jsem ráda, že je konec. Vždycky jsem skončila ubrečená, unudlená. Za větší průšvihy jsme musely ještě do kouta.

Barbora (Čt, 7. 2. 2019 - 08:02)

tak nás doma bila jenom máti, tátovi bych holou v 16 letech ukazovat nechtěla. Měla na nás šlaušek nebo rákosku :-(

Tomáš (Pá, 1. 2. 2019 - 11:02)

Dobré Sylvo.Pokecáš o výprasku,nebo nějáká holka trochu více a pak třeba i reál? [email protected]

Tina (Čt, 31. 1. 2019 - 14:01)

Já jsem už na výšce díkybohu nedostávala i když mi máma někdy výpraskem pohrozila. Je to zvláštní, ale po maturitě máma s výpraskem najednou skončila. Ale ne proto, že jsem se jí nějak postavila nebo bych odešla z domu. Prostě s tím skončila. Když jsem nad tím přemýšlela, já jsem byla tak poslušná, že kdyby řekla kalhoty dolu a nastav zadek, tak ji poslechnu snad i v šestadvaceti. Dotehdy jsem totiž bydlela s rodiči.

Sylva (Čt, 31. 1. 2019 - 14:01)

no tak to mám stejně, asi bych ho nastavila. Párkrát jsem zkusila odmlouvat a vzdorovat, tak jsem k tomu akorát tak dostala pár facek a výprask pak stejně byl. Mě teda mlátila hlavně za známky a tak.

Tina (Pá, 1. 2. 2019 - 10:02)

Já taky většinou za známky a později pak taky za kouření. A dostávala jsem už za trojku, co jsem považovala za velkou nespravedlnost, protože jsem se učila celkem dobře. Nevzdorovala jsem vůbec, byla jsem taká poslušná, že jsem se vždy bez odmlouvání prohnula přes máminy stehna a nastavila zadek.

Sylva (Pá, 1. 2. 2019 - 10:02)

No já se taky učila díky tomu dobře :-) ale i u nás byl výprask již za trojku. Bohužel. Já se musela ohýbat přes kraj postele.

Barbora (Po, 4. 2. 2019 - 06:02)

ahojte, mě mamka bila "jenom" za známky ve škole. podstatě od druhé třídy až dokonce střední. vždy přes holý zadek. Za trojku 30 ran, čtverka 40 a pětka 50.

Tina (Út, 5. 2. 2019 - 13:02)

Taky jsem většinou dostávala za známky. A byla jsem asi jediná, která chodila se seřezaným zadkem už za trojku. A to nemluvím o vyšších ročnících na střední, tam už jsem z kamarádek a spolužaček byla vůbec jediná, která za známky dostávala na zadek.

Reklama

Přidat komentář