Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Ne, 10. 2. 2019 - 22:02)

Ti , ti , ti , ti , ti , ti
Na plno žij a chyť své dny,
jako když jsou to poslední,
počítej stále s tím, že žádný tě víckrát nepotká.
Nespoléhej, že příští den
bude ti příliš nakloněn,
protože vyhrát smí jen ten, kdo bude hrát.

Návštěvník (Ne, 10. 2. 2019 - 21:02)

Mimochodem politická diskuse je pro kmety a né každej starej je automaticky moudrej, je spousta úkazů, že spíš radikální do fašismu ke stáru a s nima neni už vůbec řeč.

Návštěvník (Ne, 10. 2. 2019 - 21:02)

Hmm, tak eště snad voni voba jsou voliči KDÚ-čsl. To je psycho, taky proto z nich pak mohla vzniknout TOPKA, protože to jsou arcilháři, přetvářka stříká na sto honů a veřejně choděj na Halíka nebo jinýho kněze.

Návštěvník (Ne, 10. 2. 2019 - 21:02)

Nejsem bolševik, nemám nic proti IZRAELI a ani nevolim čssd :-), tak mi dej pokoj!

Návštěvník (Ne, 10. 2. 2019 - 21:02)

Vůbec nechápu tu logiku, oni ho vyhodí, že dělá bordel na registrovaných diskusích a on příde sem a dělá zase bordel, Já se vůbec nedivím, že ho vyhodili, být admin a já to tady psal tak už letí.
Druhá věc je asi, že solidarity k tomu, že moc potřebuje aby někoho sp.cal a pomohlo mu to, aby se vypsal a politika takovým jedincům slouží jako svodidlo, tak ho admi nechá.Ovšem já odmítám mu dále dělat čubu.

aladin (Ne, 10. 2. 2019 - 21:02)

"Kino Svět
Pax Americana (Dokument)" Vesmír a zbraně v něm !!! To vysvětlete hlavne Sionistům !!!!

Návštěvník (Ne, 10. 2. 2019 - 21:02)

Je to holý nerozum, dnes jde přeci jemom o prachy a čím rychlejší byznis, tím logicky méně morální a rychleji zbohatneš. Např. hazard, sexuální turistika, tzv. české sklo, jízdy károu po praze za tisku, chlast a luxusní zboží a speciální mramorované hovězí z Japonska, steak porce za tisku.A samozřejmě pronájem přes AIRBNB a dovoz na místo Uberem a zpět na letiště a jídlo do místa přes aplikaci Uber-eat. Nějakou sexuální eskortku přes podonou aplikaci, sexuálně nastartuje česnek z číny. Tak toje vlhký sen podnikatelské elity v ČR. Děkujeme, že nás kulturně obohatili.

Návštěvník (Ne, 10. 2. 2019 - 21:02)

A vo tom to je. Ti co nás léta týrali, ti nám teď vládnou, OU, OU.

aladin (Ne, 10. 2. 2019 - 19:02)

https://www.youtube.com/watch?v=ujzVGN-gUeY Podívejte se na ten zkurvenej západ, jak vykořisťoval třetí svět, zaboval suroviny a vraždil odpůrce a to pod vedenim rokefelerů,rokšildů,morganů,walburgů,sorosů a podobných darebáků, kteří si jen zvyšovali zisky !!! Je paradox, že vlastně Císařská Japonská armáda způsobila následné osvobození od vykořisťování kapitalistů !!! Kapitalizmus je nejskurvenější systém pod vedením prolhané demokracie sloužící kapitalizmu !!!

Jedovatej (Ne, 10. 2. 2019 - 18:02)

Exministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) odpovídal na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz na dotazy čtenářů. „Co si myslíte o současném nacismu na Ukrajině? Vadí vám oslava banderovských vrahů?“ zeptal se Hermana první ze čtenářů. „Není mi známo, že by někdo oslavoval ‚banderovské vrahy‘. Při svých opakovaných návštěvách Ukrajiny jsem se s ničím takovým nesetkal. A na základě konzultací s naším ministrem zahraničí mohu potvrdit, že ani on nic takového nezaznamenal." (https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Daniel-Herman-ctenari-O-oslavovani-nacistu-na-Ukrajine-nic-nevim-A-ministr-Petricek-o-nem-take-nic-nerikal-570007) --- Nesetkal jsem se, nezaznamenal jsem, neviděl jsem, neslyšel jsem,.. ani Babičku jsem nečetl. Jak nádherně lidovecké...

Shabbatot-Jahoda (Ne, 10. 2. 2019 - 18:02)

na Ukrajině oslavují nacisty a jejich vrahy z řad Banderovců!....Celá Ukrajina je jak celý ten skanzen Evropy 30-tých let vybarven do hněda,té barvy houna.....Ale o "nádherně lidoveckém "bych teda ale velice rád dikutoval,neb dle Seznam cz je průzkum posledních volebních preferencí as takto:Volby by vyhrálo ANO,hlasy KSČM a ČSSD by nemuseli Babišövi stačit....Do parlamentu by se tak dostala strana KDÚ-ČSL Ss 6 % volitelnosti,pak následuje STAN s 5,2 %,TOP 09 a Piráti -17 %!!!!!!!!!.....KSČM mě tam bychází kol ubohých 5 % a toto je na hranici vztupu do parlamentu....Takže KDÚ-ČSL opět zabodovala a díky tomu,že se nenamočila s ANO a KSČM posiluje,posiluje až tak,že jednou bude míti kol 15 % a více!/

Jedovatej (Ne, 10. 2. 2019 - 19:02)

Jahodovej, na https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nova-cisla-objednana-Moravcem-Babis-vysoko-nade-vsemi-CSSD-chybi-krok-k-propasti-570002 jsou trochu jiný čísla: TOP 09 5,5 procenta. Shodně po pěti procentech hlasů by podle agentury získaly STAN, ČSSD a KDU-ČSL. Lidovci, kteří si polepšili podobně jako komunisté o půl procentního bodu, by podle listopadového průzkumu skončili mimo Sněmovnu stejně jako TOP 09. Statistická chyba podle agentury činila u aktuálního šetření 1,4 až 3,1 procentního bodu. Průzkum Kantar CZ se uskutečnil od 12. ledna do 1. února. ----- Kdes nabral těch lidoveckejch 6%? Není to spíš tvý zbožný přání? "jednou bude míti kol 15 % a více!"... no baže, a ještě předtím budou sloni lítat povětřím, ty bejku, to už není ani sci-fi, to je čistá utopie... Lidovci se hejbou kolem svejch 5%, +-1%, což sice podle možný statistický chyby může znamenat další pobyt v poslanecký sněmovně, ale taky to může znamenat, s pomocí boží, parádní vodsun na politickej krchov, za vhodnýho doprovodu topáků, STANu, socanů a když to dobře půjde, snad i komunistů...

Jedovatej (Ne, 10. 2. 2019 - 19:02)

"na Ukrajině oslavují nacisty a jejich vrahy z řad Banderovců!....Celá Ukrajina je jak celý ten skanzen Evropy 30-tých let vybarven do hněda,té barvy houna....." - to jsi napsal ty, Jahodovej. Exministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) odpovídal na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz na dotazy čtenářů. „Co si myslíte o současném nacismu na Ukrajině? Vadí vám oslava banderovských vrahů?“ zeptal se Hermana první ze čtenářů. „Není mi známo, že by někdo oslavoval ‚banderovské vrahy‘. Při svých opakovaných návštěvách Ukrajiny jsem se s ničím takovým nesetkal. A na základě konzultací s naším ministrem zahraničí mohu potvrdit, že ani on nic takového nezaznamenal." Tak odpověděl exministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) na serveru ParlamentníListy.cz na dotaz čtenáře. ----- Nejsi snad schopnej pochopit smysl psanýho textu? "Není mi známo, že by někdo oslavoval ‚banderovské vrahy‘," tvrdí exministr Herman. Vopravdu nevěřím, že bys byl tak slaboduchej a nezaznamenal příkrej rozpor s tvejma slovama "na Ukrajině oslavují nacisty a jejich vrahy z řad Banderovců" ----- No, a to mý "nádherně lidovecký" vyjadřuje názor na pokrytectví lidový strany, za kterou mluví třeba takovej Herman. jsem už pro tebe dost srozumitelnej?

Návštěvník (Ne, 10. 2. 2019 - 17:02)

*** Ten den, kdy byl popraven poslední nacistický vůdčí představitel, zeptal jsem se jednoho německého obhájce, co si myslí německý národ o tomto konci třetí říše. Chvíli přemýšlel a pak řekl: "Abych vám řekl pravdu, Němci si myslí to, co chcete, aby si mysleli. Jestliže vědí, že jste stále pro nacisty, řeknou: , Je to hanba, jak se vítězové mstí na našich lidech! Jen počkejte!´Jestliže ovšem vědí, že nacismem opovrhujete a nenávidíte ho za bídu a ničení, které přinesl Německu, řeknou: , To jim patří, těm hnusným sviním! Smrt je pro ně příliš dobrá! ´ Vidíte, pane doktore, obávám se, že dvanáct roků hitlerismu zničilo mravní základ našeho národa." *** (G.M. Gilbert: Norimberský deník, vydala Mladá fronta, 3. vydání, Praha 1981, strana 386. Překlad z anglického originálu Nuremberg Diary, vydaného nakladatelstvím Farrar, Straus and Company v New Yorku roku 1947).

aladin (Ne, 10. 2. 2019 - 14:02)

CDU bude diskutovat o migraci !!!! CDU si zvolila stejně blbou krávu jako je Merkl !!! Když jste tak blbí, tak vám ta migrace patří !!! Tak si je tam také nechte a nestrkejta je k nám !!!

Shabbatot-Jahoda (Ne, 10. 2. 2019 - 17:02)

ano...jednou s tebou Aladin musím souhlasit...Merkel je kosočtverečná kráva, za ty migranty a ekonomické běžence ji bude jednou Evropa v plamenech civilizační války proklínat.....A v Německu je všechno na Befel a jak někdo poruší Befel z vlády a ten je pro ekonomické vyžírky,ihned se stává terčem útoků...v kostele při Mši Svaté důstojný pán farář taky odsoudil genderovou multifunkční politiku v Německu a přímo řekl,že jak někdo z Němců jenom něco cekne proti,odeberou mu děti...každoročně kolem 5000 zásahů úřadů proti remcalům a berou jim děti z domu a dávaj na převýchovu...toto není normální!...V Německu je vše na Befel,jenže přes polovinu národa nesouhlasí a ta druhá souhlasí a tak je národ v otázce ekonomických přistěhovalců rozdělen a toto není Německé(!

aladin (Ne, 10. 2. 2019 - 14:02)

"ČT24
Studio ČT24" ........Moravče, od začátku funkce prezidenta Zemana proti němu jedete, potřebujete všichni vyhnat z republiky !!!!

sdfg (Ne, 10. 2. 2019 - 02:02)

Můj děda přispíval na fond ohrožených dětí, mrdka která zabíjí děti a směje se tému je stvůra a shoří v pekle!Rozumíme si! Má oucta!
Já volím ČSSD, sociálně demokratickou stranu, která se rozhodně nevznikla následně z KSČ ale vznikla samostatně a je to předminulém století.
Polib si Jahodo svojí zádel!!!

Návštěvník (Ne, 10. 2. 2019 - 02:02)

To si za límeček nedám, zabíjet děti v Gaze a pak se jim jak Bestie vysmívat. Jahodo ty pomatenče uvědom si , že tvoje idea stvořila stvůru, která se směje ze zabíjení neviňátek, nebylo by to poprvé v židovských dějinách, jistý Herodes....

Návštěvník (Ne, 10. 2. 2019 - 02:02)

Asanace byla výborná v Praze...tolik prospěchu se už od té doby neudálo, zdoj špíny byl zlikvidován.

Reklama

Přidat komentář