Reklama

Nahota, stud a školní prostředí

Matěj (Pá, 4. 5. 2018 - 18:05)

Na ZŠ jsem seděl ze...Já bych klidně před na všťevou nahatý před holkama i kdyby mi nic neukázali potom se mi postaví.

no (Pá, 24. 2. 2017 - 12:02)

Mně to nevadí, chodím k...já buzeranty nesnáším, myslím aby se mě dotýkal, jinak je neřeším. Takže kupodivu se radši taky ukážu doktorce než doktorovi. Ale jde mi trošku i o princip. Nemyslím, že by na mě měla co čumět nějaká uklízečka.

Tony (Pá, 24. 2. 2017 - 12:02)

Mně to nevadí, chodím k soukromé uroložce, která mi určité věci kontroluje a jsem rád. Kdyby to dělal doktor - chlap, tak to bych nesnesl.

no (Pá, 24. 2. 2017 - 12:02)

v Podolí jsem zažil baby, jak občas projdou šatnou nebo i sprchama. Na Ryšánce zas baba nutila sundat plavky, dělala to víc lidem, někdy tam byla i mladá šatnářka, tak 26, s malým dítětem. Přitom do šaten bylo vidět i z průchozí chodby učiliště. Připomenutí pěkně nahatej - to mi říkala baba šatnářka na Výstavišti. Pak jdu nahej do sprch, baba (kolem 50, už stará) šla naproti, usmívala, byla spokojená. Trochu mi to vadilo, připomenutí ne, ale že tam leze mezi nahý chlapy a snad do to kontroluje, to nemám rád. Co by ženský dělaly, kdyby jim tam lezl dědek, kde jsou nahý? Řvaly by i ty, co normálně jsou na nuda pláži.

Tony (Pá, 24. 2. 2017 - 12:02)

nemám údaje, kdy je klukům...K této problematice jsem se shodou okolností dostal před 3 lety, přeložil jsem na to téma do češtiny pár článků, takže o tom něco vím.

Tony (Pá, 24. 2. 2017 - 12:02)

mě nevadí, když mě...Před 30 lety, když jsem bydlel v Praze odtud kousek, jsem jednou zavítal do Podolí na plavečák, a po tom, co jsem tam viděl v šatnách jsem si řekl: SEM UŽ NIKDY VÍCE. Nabyl jsem tam přesvědčení, že je v tom areálu více AIDSu než vody. A zažil jsem tam scénu, že šatnář (tehdy za komunistů tam byli v pánském oddělení šatnáři) chtěl po jednom mladém klukovi, že než půjde do bazénu, že se povinně musí před tím osprchovat celý nahý a nutil ho k tomu vysvléknutí a ten kluk za to nucení tomu starému dědkovi nakouřil pár pěstí do držky.

Nemám vůbec tušení, jak to tam teď po 30 letech vypadá, ale někde jsem se dozvěděl, že tam teď už nejsou šatnáři, ale šatnářky. Nevím, zda by ten mladý kluk za to nakouřil pěstí do držky i šatnářce, ale mně by tam osobně byla milejší šatnářka než to hrozné individuum - tehdy ten šatnář.

no (Pá, 24. 2. 2017 - 11:02)

Mladý nudista 19-ti letý...mě nevadí, když mě nějaká dospělá žea uvidí. Jsem ale dospělý a nemyslím, že by jakákoli žena měla mít právo mě vidět naháho. Ve zdravotnictví to neřeším, tam se to týká víc žen u gynekologů Ale baba uklízečka nebo šatnářka, ta pro mě není kvalifikovaná zdravotnice ani sanitářka v nemocnici. Nuda pláž mi nevadí, tam jdu dobrovolně, svíknu se a stejně tam jsou nahý ženy. Případně i dámy topless, ale to mi nevadí. Ani mi nevadí třeba s kolegyní si při cestě autem zastavit někde u vody a tam se nazí vykoupat. Mluvím o ponižující praxi, aby muži byli před babama povinně nazí, kdežto opačně to není. Dospělí lidi, ne školní děti.

no (Pá, 24. 2. 2017 - 11:02)

*Pokud si rodiče přejí,...nemám údaje, kdy je klukům kůžička stáhnutelná. Záleží asi na rodině, jestli mu stahují od mala nebo to nechají být, případně i na dětský doktorce.
Na idnes psali, že rodiče chtěli, aby toto učitelka klukům připoměla, což ona udělala. Nešlo o to, aby ona řešila, jestli má kluk stáhnutelnou předkožku. Podle rodičů ji měli mít normálně stahovací (v 7 letech tak má být dle většiny dětských lékařů), doma na to dohlíželi a chtěli, aby to klukům připomenula učitelka jak čištění zubů.
Nešlo o to, že osvícená matka je proti stahování předkožky do 10 let a učitelka nutila kluka k něčemu jinému. To bych bral jako perverzi.Ne ale připomenutí toho, to ty kluci dělali jak běžnou hygienu, akorát že jim občas to někdo musí říct a zkontrolovat, že to udělají.

velebnosti (Pá, 24. 2. 2017 - 11:02)

jdu ven blejt!

Tony (Pá, 24. 2. 2017 - 11:02)

je sice fakt, že kdyby muž...Mladý nudista 19-ti letý Jakub tu to bral jinak. Jemu to vůbec nevadí se těmi šatnářkami svlékat. Psal, že si uvědomuje, že práce takové šatnářky je mizerně placená, a když je v šatně parta mladých jako je on kluků, tak že je to pro tu šatnářku určitý benefit.

Tony (Pá, 24. 2. 2017 - 11:02)

je sice fakt, že kdyby muž...*Pokud si rodiče přejí, tak že klukům připomene i stáhnutí předkožky, protože dost jich to jinak neudělá. *

Něco takového bych od učitelky považoval za hrubou perverzitu. Průměrný věk, kdy je ta předkožka u kluků stažitelná je až 10,4 roků.

no (Pá, 24. 2. 2017 - 11:02)

v telce kauza o jisté paní...je sice fakt, že kdyby muž učitel dozíral na žákyně, že by asi už byl u soudu. Ale věcně, přijde mi v pořádku, když učitelka dozírá na sprchování sedmiletých prvnáků. Pokud si rodiče přejí, tak že klukům připomene i stáhnutí předkožky, protože dost jich to jinak neudělá. Stejně jako půjdou spát s nevyčeštěnými zuby.

U dětí do 10 let bych neřešil, jestli na holky dohlíží učitel a na kluky zas učitelka. To je v pořádku, spíš bych jen chtěl, aby se zvlášť sprchovali kluci a pak holky, ne dohromady.Učitelku vnímají tak trochu jako mámu, před tou se taky kluci doma nestydí.

Blbé spíš je, že do pánských sprch a šaten běžně lezou baby šatnářky. Ať už byby přes 60, nebo klidně i mladší. Případně i buzerujou jako sundat plavky do sprch, to jsem párkrát zažil. Nejde mi o stud, ale přijde mi ponižující, aby na mě koukala dospělá žena a já se před ní musel svlíkat donaha. Uklízečky v pánských sprchách za provozu, to je ale běžná praxe.

Tony (Pá, 24. 2. 2017 - 10:02)

být učitelkou ? To ani za...To mi povídejte. Mám státnice z pedagogiky a učit bych mohl. A to jsem byl hlavně na střední škole jeden z největších grázlů. Ale tolik, co si dovolují dnes, jsem si nedovolil.

Dnes (Pá, 24. 2. 2017 - 09:02)

být učitelkou ? To ani za nic.

Teď probíhá (Pá, 24. 2. 2017 - 09:02)

v telce kauza o jisté paní učitelce která ve škole v přírodě dbala na hygienu malých žáků. Ono je to fakt, v těch sprchách měl být s chlapci učitel a s holkama učitelka. Prostě i když to ta paní myslela dobře a přemýšlela a chovala se i jako zodpovědná máma , mohlo to některým rodičům vadit. Ale jak se říká za dobrotu na žebrotu. Terezka

Vašek, (Pá, 24. 2. 2017 - 08:02)

Teď dělaj ty nový bazény...Unas v Hradci v akvacentru jsou taky společný šatny.Chodíme tam poměrně často a jak já tak manželka se normálně přestrojujem u skřínkya nejsme rozhodně sami. Odhaduju to tak půl na půl.

Limeťák (Pá, 24. 2. 2017 - 02:02)

Teď dělaj ty nový bazény tak, že jsou tam společný šatny a pár převlékacích kabin. Je zajímavý, že tam chlapi skoro vůbec nechodí a převlíkaj se nahý před ženskejma a šatnářkama. I některý ženský tam nechodí a převlíkaj se pod osuškou. Mně to přijde blbý předstírat, že se stydím, když se vůbec nestydím, tak do těch kabinek taky nechodím.

Patrik (Pá, 24. 2. 2017 - 01:02)

Docela se divím, že jsme se na základce po těláku nesprchovali. Ani kluci ani holky. Je fakt, že děcka se moc nepotí a nejsou cítit. Sprchovat po těláku jsme se začali až na gymplu.
Byl jsem na intru. Pokoje po třech. Většinou jsem spal v pyžamu, ale jednou jsem spal bez a šel jsem ráno na záchod jen tak, před budíčkem, když ostatní ještě spali. 1 kluk na pokoji byl ale vzhůru, dělal že spí a šmíroval mě. Dozvěděl jsem se to tak, že o mě pak začal vykládat, že jsem teplej, protože chodím po pokoji nahej. Situace byla, jak jsem jí popsal, 1 x jsem šel před budíčkem nahej na záchod, když ostatní 2 vypadali, že spí.

J (Ne, 22. 4. 2018 - 15:04)

Jednou se mi na střední škole stalo po odpoledním tělocviku, že jsem se sprchoval a oblečení jsem si nechal v šatně. Mezitím se tam nastehovaly holky co šly hrát florbal a jak jsem šel ze sprchy do šatny samozřejmě nahý tak mě tam viděly ty holky. Bylo jim tak 13 let a smály se mi že jsem nahý. Samozřejmě mě sledovaly a některé se sice styděly, ale neodesly. Přemlouvaly mě ať tam chvíli zůstanu nahý, že přej mám pěknou postavu i penis a chtějí si mě prohlédnout. Chvíli jsem váhal ale jelikož jsem neměl ručník, tak jsem musel chvíli počkat až uschnu, než se obleču.

Bobin (Pá, 13. 4. 2018 - 15:04)

U nás je při výuce plavání v části bazénu normální veřejný provoz. Oblečené učitelky se po sprchách procházejí v největší pohodě v klidu dohlížejí na sušící se žáčky a nahé muže. Chodím cca 2 měsíčně ráno plavat a můj pindík je už obecně známý. :)

Reklama

Přidat komentář