Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

sany11 (Pá, 15. 2. 2019 - 12:02)

Ani se mi nechce psat, ze te tady vsichni varovali, Milu. Jenom uz hlavne proto, ze vztahy na pracovisti mohou byt pr*ser a v tvem pripade, bohuzel, obzvlast. Ale zacina se ukazovat, ze neni vse zlato, co se trpyti. Dokturek si asi moc hlavu nelame, co zpusobuje , myslim, ze mu to ani nedochazi. Tady je i kazda dalsi rada draha, jestli tohle se rozkrikne, jakoze asi jo.

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 11:02)

Nezveličuju nic,bohužel přesně tak to bylo.A jak píše Sany tohle jako kamarádský se rozhodně brát nedá.Die do teď nikdo nic nevěděl,jen mohli slyšet že si tykáme ale tam sem nic nedělala a ani on mě ne.Sám mi říkal že to tak je lepší abych nebyla terčem drbáren a keců.Jenže tohle vidět to sem nedala,prostě ona radost v očích že tam je a řekla něco no konečně tě vidim a objala ho,sedla na něj a dala mu pusu,je prý z vedlejšího oddělení.No a já sem zařvala ať sleze z mého chlapa a schodila sem jí z něho a ona se na mě pohrdavě podívala a řekla mu že myslela že má partnerku v Rusku a že snad vidí a slyší špatně jestli chodí s timhle a já na ní za tu pohrdavost vlítla,nenecham se urážet!!!!! A pak nás odtrhával on a ona pak s výsměchem táhla pryč a on pak odešel taky nasraně pryč a já tam zůstala sama jen s tou starou sestrou,která nevěděla vůbec co říkat.A od tý doby sem ho neviděla,psala sem mu ani to nečetl!!!!! Prostě v prdeli.Cítim se jak odpad zase,totálně ponížená.Každej si semnou vytírá jen prdel!!!! :'(

Sany11 (Pá, 15. 2. 2019 - 11:02)

Ach jo. Tak to uz mi moc jako kamaradske od te sestry neprislo.

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2019 - 11:02)

Miluna to možná zveličuje.

Sany11 (Pá, 15. 2. 2019 - 11:02)

Nevim, tezko rict. Ale fakt je, ze bych i ja na to koukala trochu divne, kdyby se takhle nekdo zdravil napr.s mym muzem. A to si myslim, ze nejsem a hlavne nemam proc zarlit. Tohle dohromady uz je celkem dost intimni, nekomu si sedat na klin a libat ho, takhle jsem se nikdy s kamaradem nezdravila.

die (Pá, 15. 2. 2019 - 11:02)

Miluno ještě se chci zeptat on nikdo v nemocnici nevěděl že ty a doktor patříte k sobě?

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2019 - 10:02)

Nemusí být proutník, prostě sestra je kamarádská. I když, že. Miluno, toho si neuhlídáš. A k tomu muselo dojít, dříve nebo později.

die (Pá, 15. 2. 2019 - 10:02)

Miluno to je děs asi je doktůrek velký proutník a toho už nepředěláš. Koho jsi zfackovala sestru nebo Denise?

Milčo (Pá, 15. 2. 2019 - 08:02)

Jak to dopadlo. Nebudeš muset nakonec z nemocnice odejít?

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 06:02)

Sany je mi zle ale bouhly mi nervy!!!!!!! Zase mi ho chtěla jedna čuba vzít!!!!!!!!!! Nebudu psát co se dělo jeen začátek,sem šla na ranní a on už dnes taky a stavil se v sesterně teď a já tam byla taky a on si tam sednul poslouchala sem jak tam mluví se starší sestrou a vše bylo v pořádku až do doby kdy tam vešla mladá pro mě do teď neznámá pizda!!!!!!!!! Ona ta mrcha když ho viděla tak nadšeně řekla jééé..... a teď pozor Sany!!!!!! sedla si na něj,objala ho a dala mu pusu!!!!!!!!!!!!!!!! A on první co udělal podíval se na mě takovim vyplašenym pohledem a mě se setmělo a ruply mi nervy!!!!!!!!! Nebudu víc psát co bylo pak ale je mi tak zle že nevim co bude.

Sany11 (Čt, 14. 2. 2019 - 20:02)

To je peknej trouba, kdyz tvrdi, ze studium prav je tezsi nez mediciny.

? (Čt, 14. 2. 2019 - 19:02)

Co to že to tu je tak prázdný? Kde všichni jsou?

Miluna (Čt, 14. 2. 2019 - 12:02)

No já nemyslela uplně hned ale na tu myšlenku mi přivedl zase nějak i on sám právě.Teď naposled jak tu byl,tak se tak zadíval na moje děti a tak smutně pokýval že by si taky přál mít svoje a takový jako jsou oni:-) tak mi to moc překvapilo.Navíc jak vidí že děti chtěji jít na medicínu taky,možná už oba,tak ho to nějak dostává.U syna si jestě nejsem jistá teda.Ten přemýšlel nad právníkem ale učitel mu říkal že by musel přestoupit na gymnázium a prý ta VŠ práv že je jedna z nejtěžších,tak teď syn neví co tak jestli nakonec nepůjde na zdravotní.No a Denisek mi říkal jak byl pár let ženatej taky s doktorkou tak se jim dítě žádný neudělalo a ani u jednoho nenašli problem.Tak tej jeho říkal aby tomu napomohla taky lékařsky a šla někam na kliniku,tak ona to odmítala a říkala žr buď to půjde přirozeně nebo ne a nepovedlo se.Pak šel postupně jejich vztah do háje.No tak se rozvedli a on měl tak smutný očička když si na to vzpoměl,přišlo mi že i slzy zaleskli ale on pak to rozmrkal.

Radka (Čt, 14. 2. 2019 - 14:02)

Tybláho tak to vypadá že bude nějaký dítě chtít.Mně dneska bolí hlava tak nic moc.

Miluna (Čt, 14. 2. 2019 - 17:02)

Já dneska sloužim odpolední a chytla mi migrena taky.Tak jsme na tom stejně Radko.Ještě jako bolí dost a pořádně přes oko,jako kdybych dostala pořádně pěstí a prášky mi zatim nepomohli:-( dělá se mi s tim pěkně hnusně a teď jdu rozvážet večeři.A to hodinu sem ležela na sesterně s mokrym hadrem,achjo:-(

Radka (Čt, 14. 2. 2019 - 18:02)

No mně je taky úplně blbě a ani mně prášek nezabral! Tak co to dneska kur.va je Milčo! To musí být hrozný,když s tím pracuješ.

Návštěvník (Čt, 14. 2. 2019 - 08:02)

Tak mu to řekni, že chceš s ním dítě.

Návštěvník (Čt, 14. 2. 2019 - 08:02)

Je to taky myšleno ohledně dětí, přeješ si po necelých dvou měsících vztahu případné dítě s Denisem. Naprostá nezodpovědmost!!! Chtít dítě s někým, koho prakticky ještě neznáš.

Návštěvník (St, 13. 2. 2019 - 22:02)

Snad doopravdy nemyslí jen tím, co má mezi nohama. Jako ty.

Miluna (Čt, 14. 2. 2019 - 07:02)

Nevim jak to myslíš ale já spíš myslim hodně srdcem.Kdybych myslela tim mezi nohama šlo by mi to i s jinym.Ale nejde to protože převládá srdce a to chce jen Deniska.

Reklama

Přidat komentář